Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NFildas - Profil | Čt 15.9.2011 20:54:15

afjee >> tam je uplně všechno.... ale moc se to chytat nedá =DD
teda aspon mě to nejde =DD

    Ntomashrych - Profil | Čt 15.9.2011 20:52:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    okoun 27cm

      Nafjee - Profil | Čt 15.9.2011 20:51:35

      Fildas >> Tak můžeme někdy zajít. A pod přehradou jsou jaké druhy, co by se daly chytit na přívlač? Kdyžtak SZ, jestli to nechceš profláknout .))

        Nafjee - Profil | Čt 15.9.2011 20:50:54

        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.9.2011 20:49:43 >> Taky si myslím no.

          NBuBu99 - Profil | Čt 15.9.2011 20:49:47

          Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.9.2011 20:48:02 >> skoč si pro prášek


          :-))

            NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 15.9.2011 20:49:43

            afjee >> to víš že je :-) jako se smáckama od berkley


            kdo neumí vodit tak skoro na to nic nechytí.

              NFildas - Profil | Čt 15.9.2011 20:49:23

              afjee >> Jak kde... jsou tam místa kde je hloubka i 6 metrů ;)

                Nafjee - Profil | Čt 15.9.2011 20:48:19

                Fildas >> Tam jsem nikdy nebyl, jen na Svitavě a tam jdou jen malí tloušti a pstruzi. Pod tou přehradou je ale méně vody ne?

                  NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 15.9.2011 20:48:02

                  BuBu99 >> :-) no jo furt :-)


                  heled neslyšel jsem od tebe pozdrav :-) asi se popiskořím a žačnu se urážet :-D

                    NFildas - Profil | Čt 15.9.2011 20:47:13

                    afjee >> Tak nad čím přemýšlíš?? vezmi proutek a někam zajdem ! jinak chodím na řeku pod přehradu

                      NBuBu99 - Profil | Čt 15.9.2011 20:46:46

                      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.9.2011 20:44:36 >> určitě jo a bude chytat ještě víc

                        Nafjee - Profil | Čt 15.9.2011 20:46:27

                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.9.2011 20:44:36 >> Já si stejně myslím, že to propalování je postavený na hlavu. Na jedné řece tahám na woba téměř rybu za rybou a na druhé na něj rybu skoro chytit nemůžu. :o))

                          NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 15.9.2011 20:44:36

                          BuBu99 >> prosim te .-D

                          chyta na ne urcite plno lidi :-)

                            Nafjee - Profil | Čt 15.9.2011 20:44:30

                            Fildas >> A kde je ještě zkoušíš? Já jezdím každej den do Brna do školy, tak bych někam zašel ...

                              NBuBu99 - Profil | Čt 15.9.2011 20:43:02

                              Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.9.2011 20:39:29 >> zkus si jednou sundat tu jitrnici z čela ...:-)

                                NFildas - Profil | Čt 15.9.2011 20:42:42

                                afjee >> Z lodě nemám možnost ale na přehradě už candáti nejsou... všechno to minulej rok spadlo do řeky =/// ten proutek mam taky ;)

                                  Nafjee - Profil | Čt 15.9.2011 20:40:47

                                  Fildas >> A z lodi jsi zkoušel na přehradě nebo nemáš možnost? Jo je to TD

                                    NPaulus - Profil | Čt 15.9.2011 20:40:03

                                    BuBu99 >> o)))

                                      NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 15.9.2011 20:39:52

                                      afjee >> ne asi :-) ale fakt má super chod :-)

                                        Nzelí - Profil | Čt 15.9.2011 20:39:42

                                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.9.2011 20:36:37 >> na gloog chytal skutecnej guru privlace Fikar a to uz pred nekolika lety.Jsou asi fakt dobrý,takze zadna novinka:-))