Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 15.9.2011 20:39:29

BuBu99 >> vid :-)

    NFildas - Profil | Čt 15.9.2011 20:39:23

    afjee >> Přál bych si nákýho candáta... ale letos mi to prostě nejde... bte ten prut je team dragon ?

      NBuBu99 - Profil | Čt 15.9.2011 20:38:15

      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.9.2011 20:36:37 >> luxusní propal.....:-)

        Nafjee - Profil | Čt 15.9.2011 20:37:18

        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.9.2011 20:36:37 >> Ty vole to vypadá dobře. A ještě k tomu nike :D

          NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 15.9.2011 20:36:37

          afjee >> kámo narazil jsem na voby ktery fakt fungujou :-) dneska jsem na ne pochytal od candosu,. po malýho sumika. okyse i stíhle

          a to jsem ho vzal jenom tak na blynd http://www.gloog-nastrahy.cz/products/nike-10-cn-r-​/

            Nafjee - Profil | Čt 15.9.2011 20:23:39

            RadekM >> trošku :D

              NRadekM - Profil | Čt 15.9.2011 20:21:49

              afjee >> 15 štik trochu moc ne ?

                NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 15.9.2011 20:18:25

                afjee >> :-)

                  Nafjee - Profil | Čt 15.9.2011 20:15:17

                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.9.2011 20:14:32 >> Mně je jasný, že to s tím počtem přehnal .))

                    NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 15.9.2011 20:14:32

                    afjee >> kecá voe.


                    spíš chytá dvě a jenom ty samý. dokola.

                      Nafjee - Profil | Čt 15.9.2011 20:12:37

                      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.9.2011 20:09:55 >> Co já bych někdy za takových 15 štik 40-60cm za 3h lovu dal :D

                        NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 15.9.2011 20:09:55

                        afjee >> je chytrej voe :-)


                          Nafjee - Profil | Čt 15.9.2011 20:07:44

                          Fildas >> No vidíš to a co by sis přál chytat ?

                            NFildas - Profil | Čt 15.9.2011 20:07:09

                            afjee >> Přehrada je plná štik 40-60cm ale to není žádný umění je chytit.... na jednom místě se jich dá chytit i 5 za hodinu

                              Nafjee - Profil | Čt 15.9.2011 20:06:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak dneska s Radkem jsme konečně letos něco chytli ... Z jednoho místa 4 štiky. Radek 3 nej 70cm a já jednu 74cm. Že by se svítalo na lepší časy?:o))

                                Nafjee - Profil | Čt 15.9.2011 19:59:27

                                Fildas >> A co na přehradě? Je tam něco? :o)

                                  NFildas - Profil | Čt 15.9.2011 19:58:12

                                  Nechce se někomu zajet třeba na víkend do Brna ?? potřeboval bych přesvědčit o tom, že se tu ryba na přívlač chytit DÁ !! =DD

                                    NRadekM - Profil | Čt 15.9.2011 19:53:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    kudla

                                      NeXecutor - Profil | Čt 15.9.2011 19:42:18

                                      prochy96 >> dik

                                        Nprochy96 - Profil | Čt 15.9.2011 19:40:53

                                        eXecutor >> povedený ...