Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

eXecutor - Profil | Čt 15.9.2011 18:47:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

http://narybytv.tv/index/film/id/80


Video z vypravy na Domasi : Lov bolenov a Zdolavanie velkeho sumca !

    WerWZ - Profil | Čt 15.9.2011 18:30:17

    Samý keci fotka žadná přidám sem svýho okyše na přívlač před 3 rokama..

      prochy96 - Profil | Čt 15.9.2011 17:47:07

      ruprd >> Jj díky ... má je kamarád z Francie a jdou mu na ně ....

        Kalužmistr - Profil | Čt 15.9.2011 16:30:19

        Nazdar bando. Když tady byla řeč o jesenech tak dnes jsem právě jesena vysazoval na řeku a zároveň tlouště, jesen asi kolem 2000ks. a tloušť taky tak. Jinak jak vláčka.

          ruprd - Profil | Čt 15.9.2011 15:54:32

          prochy96 >> Těžko se shání, překvapil mě krásný chod, a chrastí v něm kuličky. Kupuji je v Polsku. Velký obchod téměř se všemi sportovními potřeby. Jmenuje se Decathlon. Jinak tady asi odkaz na výrobce : http://www.caperlan-fishing.com/EN/

            Dam33 - Profil | Čt 15.9.2011 14:01:00

            Lauri >> je mi to jasný...už se blíží Vánoce

              Lauri - Profil | Čt 15.9.2011 13:32:20

              Dam33 >> není problém, pojedu rád, jen budu mít míň a míň času

                Dam33 - Profil | Čt 15.9.2011 12:46:27

                Lauri >> ale budou, tam žádní nebudou....to domyslíme, vezmu Bezďu

                  Bambus...Tacklesmani - Profil | Čt 15.9.2011 10:04:20

                  BuBu99 >> to asi tezko ten savage gear ma 13 cm prut je do 45g a je tam 0,19 Power pro. tak ze Ul ani náhodou :-)

                    Bambus...Tacklesmani - Profil | Čt 15.9.2011 10:03:25

                    Lauri >> je to shimano citica.nemam ho na gumy ale na slidery.a woby. gumy jsem vcera zkousel jak to s tim jde. aa je to ok.

                      kukkYn_ - Profil | Čt 15.9.2011 9:03:34

                      BuBu99 >> :)))

                        Lauri - Profil | Čt 15.9.2011 8:14:58

                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.9.2011 20:10:59 >> co to je za mulťas? A není na gumy zbytečnej?

                          Lauri - Profil | Čt 15.9.2011 7:48:55

                          Dam33 >> prosímtě kdy ty nemáš mazec v práci? Okouni tě nebudou po hlavatkách bavit

                            BuBu99 - Profil | Čt 15.9.2011 7:21:07

                            kukkYn_ >> prosímtě on je schopnej dát to vejce na UL........-)

                              kukkYn_ - Profil | Čt 15.9.2011 0:41:45

                              Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.9.2011 20:10:59 >> Zdarec,lovis okyse multikem jo :)) jinak pekny

                                kukkYn_ - Profil | Čt 15.9.2011 0:41:17

                                Lauri >> Peknej kapron :)

                                  Muskiehunter - Profil | St 14.9.2011 20:43:06

                                  Lauri >> Je trolling přívlač? Nebo její druh? :o)

                                    prochy96 - Profil | St 14.9.2011 20:11:30

                                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 14.9.2011 20:10:59 >> pěkný

                                      Bambus...Tacklesmani - Profil | St 14.9.2011 20:10:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Lauri - >>

                                        Bambus...Tacklesmani - Profil | St 14.9.2011 20:10:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Lauri - >> taky neco pridám ze dneška :-)