Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NBambus...Tacklesmani - Profil | St 14.9.2011 20:06:47

Lauri >> tvvvll krásnej kaprik :-)

    Nruprd - Profil | St 14.9.2011 16:36:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Moc listí padá :-)

      NRadekM - Profil | St 14.9.2011 15:24:28

      Lauri >> dik moc:)

        NDam33 - Profil | St 14.9.2011 13:59:14

        Lauri >> v pátek letím, tak se taky něco nachodím...mám trochu mazec v práci, ale už jsem myšlenkami tam...koukej tady sekat latinu...po návratu vyrazíme na okase

          NLauri - Profil | St 14.9.2011 13:55:33

          Dam33 >> je to tak, mám nachzíno na několik let dopředu. Pokud se nepletu, tak se vám to blíží, né?

            NDam33 - Profil | St 14.9.2011 13:28:29

            Lauri >> a jelikož musíš chodit pešo, tak to asi nedobereš....

              NLauri - Profil | St 14.9.2011 13:19:06

              dvorák >> místní kačák však víš

                NLauri - Profil | St 14.9.2011 13:18:17

                Dam33 >> jo jo byl jsem dobrej cvalda 25kg +

                  NLauri - Profil | St 14.9.2011 13:16:03

                  Arsenal >> na to jsem moc línej abych u každé vázky sundával trojhák, musím štiku dostat na něco jiného, nedá se nic dělat :))

                    NLauri - Profil | St 14.9.2011 13:14:39

                    Feroxhunter >> Muskiehunter - 14.9.2011 12:21:17 >> Karel >> Scanix >> byl na koule cca 30mm průměr

                      NkukkYn_ - Profil | St 14.9.2011 12:47:58

                      TOMMY CATFISH >> ja nevim :D ten most jak je tam ta hala a velky parkoviste tak z pravyho brehu tam nekde pod mostem pockam :)))

                        Ndvorák - Profil | St 14.9.2011 12:42:08

                        Lauri >> Jesen de luxe. Revír poznávám.

                          NDam33 - Profil | St 14.9.2011 12:40:49

                          Lauri >> tos byl ještě pěkně kulatej....pěkná fiška

                            NScanix - Profil | St 14.9.2011 12:30:42

                            Lauri >> tak to je slusna fishka, jesika 50+ jeste nemam, ani na rohlik, tak snad nekdy ;)

                              NArsenal - Profil | St 14.9.2011 12:25:09

                              Lauri >> Sundej trojhák.Když nahazuji kolem možných vázek,sundávam

                                Nkarel/ - Profil | St 14.9.2011 12:22:59

                                Lauri >> Moc pěkný. Škoda, že je tu na řece nemám...:-)

                                  NMuskiehunter - Profil | St 14.9.2011 12:21:17

                                  Lauri >> Krásnej hovadson

                                    NLauri - Profil | St 14.9.2011 12:15:32

                                    dvorák >> netuším, ale mám z vaší strany taky jesíka 53cm, ne na vláčku

                                      NLauri - Profil | St 14.9.2011 12:14:34

                                      Arsenal >> mě tahle rybka vždy hned uvázla, pokud to je ta s tím trojhákem na břiše. Důležité je, že funguje

                                        NTOMMY CATFISH - Profil | St 14.9.2011 12:08:32

                                        kukkYn_ >> dobree :) to je blizko pri pri kauflandee ne ? ten myslíš ?