Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

dvorák - Profil | St 14.9.2011 12:02:58

Lauri >> Dík za recept,jaké asi můžou mít maso? Něco jako tloušť?
Tady ve Dvoře byl jeden jesen nedávno zmasen,měl 59cm. Doufám že se mu vzpříčil v krku!
Už jim kapři nestačej....

    Arsenal - Profil | St 14.9.2011 11:52:26

    kukkYn_ >> Díky :-)

      kukkYn_ - Profil | St 14.9.2011 11:50:29

      Potká se Paroubek s Bushem a ptá se ho: "Georgi, kolik si myslíš že tě v USA nenávidí lidí?" Bush na to: "No, řekl bych tak maximálně 8 až 10 milionů." Paroubek: "Hm, tak to je všude stejný..."

        kukkYn_ - Profil | St 14.9.2011 11:50:23

        Arsenal >> Pekna fotka :)

          Arsenal - Profil | St 14.9.2011 11:48:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Lístí už venku žloutne,pro mně nastal čas na vláčku.Jak jinak-stormácká štička na štiku mne nikdy nezklamala.Dlouho jsem nevláčel a byla tam...

            kukkYn_ - Profil | St 14.9.2011 11:47:20

            karel/ >> U nas chcije asi pul hodinky uz :) a nevim ze by to melo prestat :) ale zase oni jsou od nas mraky na vychod takze se vas to uz netyka co je u nas :)))

              karel/ - Profil | St 14.9.2011 11:44:15

              VYDROUŠ >> Tady je to pořád zatažený a nevypadá to, že by mělo přestat pršet. Zrovna dnes jsem se domlouval, že půjdu s kamaráde zkusit řeku.... :-)

                kukkYn_ - Profil | St 14.9.2011 11:40:52

                TOMMY CATFISH >> Jasny :) taky doufam ze budu mit chvilku casu tak ted v patek ja ti zavolam a vyrazime :) koncis teda kolem 14 hodiny tak po 14 hodine ti brnknu a dame si sraz u Levocskyho mostu jo :)

                  TOMMY CATFISH - Profil | St 14.9.2011 11:38:04

                  kukkYn_ >> luki dufam že si zachtáme na Toryseee :)

                    kukkYn_ - Profil | St 14.9.2011 11:17:21

                    VYDROUŠ >> ale tak aspon enco lapes :) ja kazdou vychazku kdyz uz vyjdu tak cimdal vic slabsi a slabsi :)

                      VYDROUŠ - Profil | St 14.9.2011 11:11:53

                      karel/ >> Ahoj vydro Lipenských candátu:-)) Tady je azuro a svítí a teplota kolem 20:-))

                        VYDROUŠ - Profil | St 14.9.2011 11:11:05

                        kukkYn_ >> Ahoj tak nějak se něco splete, ale je to slabota. Neboj nic skovaného nemám:-))

                          kukkYn_ - Profil | St 14.9.2011 11:04:53

                          karel/ >> Treba jo :) poprvi sem zkousel smacka jednoho co sem doma nasel potrhanej bez ocasku bez ocicka cca 7cm mohl mit :) jinak si furt frcim to svoje,rotacky,nymfy a mikro twistry :)

                            kukkYn_ - Profil | St 14.9.2011 11:02:56

                            VYDROUŠ >> Ahoj ahoj :) diky a co ty jak lovis :) mas zase neco schovanyho jak minulej rok toho sumce cos na nas potom vybalil :))

                              karel/ - Profil | St 14.9.2011 10:42:22

                              kukkYn_ >> Hada jsem na přívlač ještě nikdy nechytl. Třeba se mi to, taky někdy povede..:-)

                                karel/ - Profil | St 14.9.2011 10:41:31

                                Zdravim, tady leje jak z konve a makat se nedá...:-))

                                  VYDROUŠ - Profil | St 14.9.2011 10:39:37

                                  kukkYn_ >> Hoj draku, pěkná hadice

                                    VYDROUŠ - Profil | St 14.9.2011 10:39:19

                                    Ahoj zdravím

                                      Lauri - Profil | St 14.9.2011 10:28:03

                                      dvorák >> http://www.receptyonline.cz/recept--peceny-jelec-je​sen--8283.html když je můžeš tak tady máš, foto bohužel nemám :)

                                        kukkYn_ - Profil | St 14.9.2011 10:16:30

                                        Lauri >> :))