Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Ndvorák - Profil | St 14.9.2011 9:27:59

Lauri >> Dej foto,jeseny já můžu!! :-)

    NLauri - Profil | St 14.9.2011 6:12:12

    kukkYn_ >> no jasně na Rozkoši je vláčíme běžně :))

      NLauri - Profil | St 14.9.2011 6:11:16

      RadekM >> parádní jesen!

        NkukkYn_ - Profil | Út 13.9.2011 22:45:44

        karel/ >> pekny Cecko,ja prave na nich dnes byl ale nejak nechteli jit akorat jeden mrtvej u brehu,a tot vse.

          NkukkYn_ - Profil | Út 13.9.2011 22:44:41

          eXecutor >> Kubo nene nemam ale jak na to koukam tak ta fotka fakt s tim navijakem klame :))

            NkukkYn_ - Profil | Út 13.9.2011 22:43:56

            Lauri >> ale tak to je nahoda myslim ze ty nebo Vydrous mate taky ouhora na vlacku ne? :)

              Nkarel/ - Profil | Út 13.9.2011 21:57:50

              fais >> :-)))))

                Nfais - Profil | Út 13.9.2011 21:54:17

                karel/ >> Tím vystresovaným a přidušeným myslíš toho woba? Taky bych byl,když vidím ty zuby pséka :o)

                  Nkarel/ - Profil | Út 13.9.2011 21:50:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak jsem dám ještě jednoho vystresovaného a přidušeného.... :-)))))

                    NSysel70 - Profil | Út 13.9.2011 21:50:19

                    fais >> Jsem rád,že jsem tě pobavil. Rád bavím lidi nebo převážně při výkonech svého povolání si připadám jak v márnici.

                      Nfais - Profil | Út 13.9.2011 21:43:00

                      Sysel70 >> :o) Si mě opravdu pobavil,to co tu prezentuji,je jen pro mou potřebu :o) Jsem skromný a mé znalosti této problematiky nejsou nikterak hluboké :o) na sepsání knihy.Jen mě kdysi inspiroval jeden zcela odlišně zbarvený candát, shodou okolností ulovený na stejné vodě, jako céčko o kterém je řeč a touha po mém vědění to vše rozpoutala a hlavně přístup k dostatku odborné literatury.Takže tak.

                        NSysel70 - Profil | Út 13.9.2011 21:26:34

                        Přemas >> CarpHouser - 13.9.2011 21:09:29 >> Tak to mám tedy smůlu. Mnohdy tahám ze stejného místa,prakticky stejnou velikost a barva je stále stejná.
                        Budu muset asi na ty ryby chodit ještě častěji.

                          NSysel70 - Profil | Út 13.9.2011 21:23:50

                          fais >> Pobírám ale já jen prezentuji co publikují pro mne dostupné knihy.
                          V tvém případě,a znalostí kterýma zde operuješ bych se dal na sepsání knihy.Určitě by si své čtenáře našla.Osobně bych si ji sám i koupil.

                            NCarpHouser - Profil | Út 13.9.2011 21:09:29

                            Sysel70 >> a ty choď více na ryby :o) Neb z jednoho hejna, nebo na jednom místě vytáhnu 5 candátů a každej bude jinak zbarvenej. To samé platí o okounech, štikách, kaprech a vlastně všech rybách. Ryba se zbarví (tmavá, světlá, zelená, červená ... ) z mnoha důvodů (barva dna, pobyt v hloubce a jiné ...

                              Nfais - Profil | Út 13.9.2011 21:06:35

                              Sysel70 >> Proč,nepobířáš?Variabilita zbarvení ryb mě celkem zajímá,ať už věková,sezónní,popřípadě odlišnost na základě enviromentálního rozšíření.Nic víc, nic míň :o)

                                NSysel70 - Profil | Út 13.9.2011 21:01:29

                                karel/ >> Máš pravdu.

                                  NSysel70 - Profil | Út 13.9.2011 20:59:27

                                  fais >> Nezabíháš trochu do extremů?

                                    Nkarel/ - Profil | Út 13.9.2011 20:52:47

                                    Sysel70 >> Hm, to mi stačí. Ztráta času....

                                      Nfais - Profil | Út 13.9.2011 20:50:25

                                      Sysel70 >> A co kombinace chromatofor,degenerace určité chromatofory nebo třeba topografická variabilita,povaha pigmentových zrn,UV záření,koncentrace rozpuštěného kyslíku,ha ? Zdaleka bych netvrdil,že za toto zbarvení bude stát prvořadě pH.

                                        NSysel70 - Profil | Út 13.9.2011 20:49:52

                                        karel/ >> V obou případech vždy zesvětlí.
                                        Jo.Taky jsem opomenul posmrtný stav.