Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nkarel/ - Profil | Út 13.9.2011 20:47:48

Sysel70 >> Stres a delší pobyt na vzduchu? Jak to myslíš?

    NSysel70 - Profil | Út 13.9.2011 20:42:42

    fais >> Myslím,že ryba.Tudíž candát o ktrerém tahle debata vznikla ve tření není,že by strádal nebo ,,marodil" taky ne. Snad stres a delší pobyt na vzduchu.
    Jinak si stojím a stále budu stát prvořadě za výškou Ph. což mi potvrdí jakákoliv literatura.

      Nfais - Profil | Út 13.9.2011 20:32:14

      Sysel70 >> fyziologický stav ryby, zrakové vjemy,pohlavní hormony,fyzikální faktory,patologické stavy stačí?

        NSysel70 - Profil | Út 13.9.2011 20:28:33

        fais >> Jen pro zajímavost. Mimo zabarvení z pozřené potravy(pstruzi) a genetiky(štika).Co ještě u dravcú mimo jiné zbůsobí zabarvení.Bavím se o sladkovodních rybách v ČR.

          Nfais - Profil | Út 13.9.2011 20:20:58

          koubic >> Nezplodil jsi žádnou hloupost,máš také částečně pravdu, faktorů ovlivňujících zbarvení ryb je povícero.

            NSysel70 - Profil | Út 13.9.2011 20:04:49

            koubic >> Ano. To je pravda.

              Nkoubic - Profil | Út 13.9.2011 19:57:18

              Sysel70 >> s egem to nemá nic společnýho! jen si myslím, že lidi zplodí mnohem větší blbosti

                NSysel70 - Profil | Út 13.9.2011 19:53:01

                koubic >> Tak se hnedka nečerti. Nebo tak utrpělo tvé ego ?
                Já jen napsal,že větší blbost jsem nečetl ... Jestliže se tě to až tak doknulo tak se omlouvám.
                Nikdo nemůže vědět všechno.

                  Nkoubic - Profil | Út 13.9.2011 19:43:42

                  Sysel70 >> však jsem psal, že je to jen domněnka. a nemyslím si to sám.
                  tímto ti ovšem děkuji, že jsi mě vyvedl z omylu, óóó vševědoucí!

                    NRadekM - Profil | Út 13.9.2011 19:31:17

                    Sysel70 >> jo sou aji veči aji dnes me spadl jeden tak 55 a taky tak krasne zbarvenej

                      NRadekM - Profil | Út 13.9.2011 19:30:15

                      karel/ >> dik

                        NSysel70 - Profil | Út 13.9.2011 19:15:31

                        RadekM >> Čítanková ryba. Taktéž gratuluji.
                        Svého času na řekách Svratce a Jihlavě se nám na rotační třpytky vel. 1 a 2 v tmavých odstínech dařilo lovit i větší ,,jasky".Nikdy ale neměli takovou stíbřitou barvu ale spíše zlatavou.

                          NWerWZ - Profil | Út 13.9.2011 19:13:18

                          Jeden puňťa kterej mě udělal radost..

                            Nkarel/ - Profil | Út 13.9.2011 19:10:47

                            RadekM >> Ty co spadnou se nepočítaj....... Jinak jesen luxusní...:-))

                              NRadekM - Profil | Út 13.9.2011 19:06:06

                              a to mě ješte dost ryb spadlo :)

                                NRadekM - Profil | Út 13.9.2011 18:50:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                jesen 51

                                  NRadekM - Profil | Út 13.9.2011 18:49:59

                                  proužek

                                    NSysel70 - Profil | Út 13.9.2011 18:37:10

                                    koubic >> Větší hloupost jsem nečetl.
                                    Doporučuji si přečíst literaturu o zbarvení ryb při určité hodnotě zásaditosti nebo kyselosti vody v Ph. Myslím,že veškeré spekulace pak budou scestné.

                                      NReznik76 - Profil | Út 13.9.2011 17:28:38

                                      P!F >> asi to bude vodou a hloubkou v daný lokalitě, když chytim candoše ve Vltavě v houbce do 2m tak je normální, tyhle černokněžníky chytám jen na Slapech a Orlíku

                                        Nkarel/ - Profil | Út 13.9.2011 17:16:30

                                        P!F >> Jj. Bude to asi tim...