Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nj.sladkay - Profil | Út 13.9.2011 17:04:09

P!F >> tak negrov by sa ti zachcelo .... kam tejn svet speje

u nas su zase klasicke a na jednej preihrade do modra dokonca som videl aj do zelena ale to u nas nebolo

    Nkoubic - Profil | Út 13.9.2011 16:58:27

    P!F >> já si taky myslím, že zbarvení ryb je podložím....candáti z písáku jsou mnohem světlejší než candáti z řeky......a to zbarvení je nejen u candátů

      NP!F - Profil | Út 13.9.2011 16:48:54

      karel/ >> Ja mam uz pocit ci to nie je podlozim... Morava je hneda, plytka, bahnita, dunaj strkovy, maly dunaj mix... A u vas tychto cernochov tahate vsade...

        Nkarel/ - Profil | Út 13.9.2011 16:47:33

        P!F >> To nevim. Možná je typem vody, dnem, hloubkou...

          NP!F - Profil | Út 13.9.2011 16:28:23

          karel/ >> toto nechapem, u nas je uplne jedno kde chytim zubaca, zakazdym je bielo sedy, maximalne chrbat do cierna, u vas je kazdy takto dohneda...

            Nkarel/ - Profil | Út 13.9.2011 16:00:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Kalužmistr >> Jo tak mrazák je důležitý. Taky si pro nějakého kapříka zajdu. Počkám, až je vysadí. Hele kuk....:-)))

              NSysel70 - Profil | Út 13.9.2011 15:23:28

              Lauri >> Převážně na mouchu ale občas i vláčím. V Dánsku je opravdu moc hezky.Máš-li možnost tak jet.Doporučuji.

                NKalužmistr - Profil | Út 13.9.2011 15:08:40

                Lauri >> Ne. Všechno kolem 45 až 50cm.

                  NeXecutor - Profil | Út 13.9.2011 15:05:17

                  kukkYn_ >> Nemas ten navijak nejak otoceny opacne ?


                  :-)))

                    NLauri - Profil | Út 13.9.2011 14:40:57

                    kukkYn_ >> ty jsi prostě machr votom žádná :))

                      NLauri - Profil | Út 13.9.2011 14:40:16

                      Sysel70 >> máš pravdu že takový rádoby rybáři jsou a je jich asi bohužel většina. Já jsem měl to štěstí, že jsem jel poprvé do Norska s partou, která to brala relativně sportovně. Žádné pilkry, žádných pět oběšených malých chcípajících ryb na nához.
                      V Dánsku vláčíš nebo muškaříš? Kámoš mi to nedávno nabízel, bohužel jsem neměl čas.

                        NkukkYn_ - Profil | Út 13.9.2011 12:38:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ahoj ahoj tak skoro po mesici na vlacce na 4 hodinky a neco se polapalo par tloustu a prekvapil uhor na smacka :))

                          NSysel70 - Profil | Út 13.9.2011 12:33:34

                          Lauri >> Nemyslel jsem tvůj případ nebo tvých přátel v rozumné míře ano ale dovolím si trvdit,že procentuálně je to tak jak jsem nastínil do dnes.Vůbec z mého pohledu naprostou tristností byl moment kdy po zjištění jistých taky rybářů,že si povolený limit 20kg domů nepovezu otázka , zda tedy by jsi mohl ten,či onen účastník povolené kilogramy fillet tresek odvézd domů na mou osobu sám.
                          Proto Norsko asi už z mého pohledu ne. Když sever a moře tak lov mořských pstruhů v Dánsku.

                            NLauri - Profil | Út 13.9.2011 12:29:48

                            dvorák >> já tam viděl prd, ale asi proto, že jsem neměl polarizační brýle

                              NRadekM - Profil | Út 13.9.2011 12:29:34

                              kaňka >> smaček + muska asi se to nesmi ale je to funkčni hlavne na řeče

                                Ndvorák - Profil | Út 13.9.2011 11:22:10

                                Lauri >> Zrovna včera jsem na to místo myslel.. No snad bude za měsíc lépe. Ta ryba tam je,letos jsem tam viděl opravdu velkého okouna,přijel za velkou plandavkou,mrknul na mě a v klidu to otočil.

                                  Nkowy - Profil | Út 13.9.2011 10:59:38

                                  Dnešní ranní pokus o candáta na rybníku nevyšel, pak přesun na Odru a tam pouze jeden dravý hrouzek jinak mrtvo

                                    NLauri - Profil | Út 13.9.2011 10:40:58

                                    VYDROUŠ >> a dostali jste z louže nějaké větší kapří?

                                      NVYDROUŠ - Profil | Út 13.9.2011 10:30:24

                                      Lauri >> Čao, zatím nevím. Ted prašíme do kapříku a včera vubec nic:-))

                                        NLauri - Profil | Út 13.9.2011 10:28:55

                                        VYDROUŠ >> zdar, tak kam se chystáte?