Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NVYDROUŠ - Profil | Út 13.9.2011 10:24:48

Dobré dopoledne

    NLauri - Profil | Út 13.9.2011 9:48:48

    dvorák >> včera jsem byl tam co jsme byli v loni a dopadl jsem jako minule, i předminule,......

      NLauri - Profil | Út 13.9.2011 9:48:00

      Kalužmistr >> zerorok :))) To je dobrej termín.
      Počkej ono to ještě přijde.

        NLauri - Profil | Út 13.9.2011 9:46:48

        Sysel70 >> i já si beru některé ulovené mořské ryby, ale to neznamená, že rybolov v Norsku musí být jenom masařina. My vláčíme a rybolov si užíváme a samozřejmě si něco vezmeme třeba k večeři i domů. Nikomu tento rybolov necpu a ani ti nevyvracuju tvůj názor na něj. Jen jsem chtěl říct, že takový rybolov není jen o krvavé lodi a filetárně plné mrtvých ryb. Máš pravdu v tom , že některé fotky jsou otřesné

          Ndvorák - Profil | Út 13.9.2011 9:37:21

          Kalužmistr >> Čau,ale nějaké dravečky už máš,ne? Na zas tak velkej propadák to nevidím,zatím je to stále takové letní.

            NKalužmistr - Profil | Út 13.9.2011 9:26:14

            karel/ >> Lov čuníků se daří docela dobře a mrazák je dost velkej že se tam vejde ještě dost. Jinak včera čuníci nenajeli do připravenejch koryt a proto bylo zero. Asi začne vláčka a bude další zero. Já myslím že tento rok není vůbec zvláštní na dravce, pro mě to je normál prostě zerorok.

              NSysel70 - Profil | Út 13.9.2011 8:02:53

              Lauri >> V Norsku jsem byl a vydržel jsem se dívat na ty jatka 2 dny.Zbývajících 7 dnů jsem se věnoval raději turistice.
              Při otevření diskuse rybolov na moři mě publikované foografie oživý to fanatické masení ve velkém.
              Ono ale co je odporné mě nemusí být druhým. Paradoxem ale je, že pak při návratu domů se někteří jedinci prezentují co by největší zastánci lovu Chyť a Pusť.

                NBuBu99 - Profil | Út 13.9.2011 7:56:11

                Lauri >> ........:-)))

                  NLauri - Profil | Út 13.9.2011 7:53:55

                  BuBu99 >> ještě rád začneš jezdit do Norska :))

                    NLauri - Profil | Út 13.9.2011 7:53:13

                    VYDROUŠ >> já byl včera s kámošem. Já bez záběru a nástrahy za 500 v prdeli a on lapal kapra za kaprem

                      NP!F - Profil | Út 13.9.2011 1:28:53

                      kaňka >> nepoznas? Uz ked som mal 10 rokov davali sme musku pred rotacku, fungovalo to na 150%.

                        Nkaňka - Profil | Po 12.9.2011 23:18:44

                        RadekM >> Jenom taková technická ,co to máš za sestavu ?

                          NScanix - Profil | Po 12.9.2011 23:13:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tak opet neco pruhateho, skoda, ze jich je tak poskromnu ;)

                            NRadekM - Profil | Po 12.9.2011 20:09:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            proužek

                              Nprochy96 - Profil | Po 12.9.2011 19:26:17

                              Roh1!ck >> :DD vypadá to tak :-)

                                NRoh1!ck - Profil | Po 12.9.2011 19:24:59

                                Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 11.9.2011 21:51:45 >> Z toho okouna se kouří? :o) :D

                                  NRado44 - Profil | Po 12.9.2011 19:09:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  jedna menšia

                                    NBuBu99 - Profil | Po 12.9.2011 15:55:10

                                    VYDROUŠ >> zdar Vydrouši...-)

                                      NVYDROUŠ - Profil | Po 12.9.2011 15:54:25

                                      BuBu99 >> Nazdárek Bubu

                                        NVYDROUŠ - Profil | Po 12.9.2011 15:54:09

                                        Kaso >> Kaso-paštikár - 12.9.2011 15:52:02 >> Ahoj, tak to je škoda. Chtěl jsem ti dát toho woba. Tak snad příště:-)))