Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NKaso-paštikár - Profil | Po 12.9.2011 15:52:02

VYDROUŠ >> Zdar Vydro. Som v Pl,ane nestiham ist cez Kudowa,budete si muset s tymi zubikmi poradit bezomna :o}

    NVYDROUŠ - Profil | Po 12.9.2011 15:51:41

    Lauri >> Mělo tam bejt bobkaření, nakonec je to jedno. Když nejdou ani ty kapři, tak tam sedíš jak na hajzlu:-)))

      NVYDROUŠ - Profil | Po 12.9.2011 15:48:05

      karel/ >> Ahoj, no tak nějak no:-)))

        NMr.Stick - Profil | Po 12.9.2011 15:45:12

        BuBu99 >> Kdyby to bralo furt, můžem začít hrát šachy. :)

          NBuBu99 - Profil | Po 12.9.2011 15:44:25

          Lauri >> říkám že hrůza kapři nic a sumce jen 3 ale do 120...-))

            NLauri - Profil | Po 12.9.2011 15:37:52

            BuBu99 >> a co rybky?

              NBuBu99 - Profil | Po 12.9.2011 15:04:09

              Lauri >> ani se neptej hrůza ,bylo 40 stupnů a voda 28 ...-((

                NLauri - Profil | Po 12.9.2011 14:44:55

                BuBu99 >> zdar, tak jak bylo v zahraničí?

                  Nkarel/ - Profil | Po 12.9.2011 14:44:32

                  BuBu99 >> Letos zatim nemám slušnějšího okouna ani candáta. Jednu kudlu cca 80. Letos to je nějaké divné..:-))

                    NLauri - Profil | Po 12.9.2011 14:44:01

                    karel/ >> naštěstí ne :))

                      NBuBu99 - Profil | Po 12.9.2011 14:40:45

                      karel/ >> já nejen že jsem plonkovej ještě skoro nechodim:-))

                      jejich čas teprve příjde......snad.-))

                        Nkarel/ - Profil | Po 12.9.2011 14:38:27

                        BuBu99 >> Čau. Tak co, jak ti jdou dravci? Já jsem letos nějakej plonkovej....:-)))

                          NBuBu99 - Profil | Po 12.9.2011 14:35:59

                          karel/ >> :-))

                          jinak tě zdravim...-)

                            Nkarel/ - Profil | Po 12.9.2011 14:34:39

                            BuBu99 >> Hm, taky o to nestojím. Já jen, aby řeč nestála...:-))

                              NBuBu99 - Profil | Po 12.9.2011 14:32:07

                              karel/ >> to snad radši ani ne:-))))

                                Nkarel/ - Profil | Po 12.9.2011 14:27:39

                                Lauri >> Tak to já taky. Fotky nemáš, co? :-)))

                                  NLauri - Profil | Po 12.9.2011 14:16:49

                                  karel/ >> ne, bobkuju na záchodě :))

                                    Nkarel/ - Profil | Po 12.9.2011 14:15:28

                                    Lauri >> Což ty, taky chodíš lovit kapři? :-)))

                                      NLauri - Profil | Po 12.9.2011 14:09:40

                                      VYDROUŠ >> Pozdrav pro mě by měl vypadat takto: Zdravím přátelé bobkování a občasné přívlače:)) Jestli to je tak jak napsal Karel, tak bobkuju každé ráno za to na vláčku zajdu tak jednou za týden

                                        Nkarel/ - Profil | Po 12.9.2011 14:01:29

                                        Scanix >> Jj, je to divné. Asi nás tímto zdraví všechny.....:-))