Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nkarel/ - Profil | Po 12.9.2011 14:00:32

Kalužmistr >> Jak nemám fotky neni o čem psát? Snad to tu neni jen o rybách.... Jinak, jak se daří lov prasátek, máš velký mrazák? :-)))

    NScanix - Profil | Po 12.9.2011 13:40:03

    karel/ >> taky tomu nerozumim, ani radeji nechci ;)

      Nkarel/ - Profil | Po 12.9.2011 13:40:02

      Jinak zdravim

        Nkarel/ - Profil | Po 12.9.2011 13:39:15

        VYDROUŠ >> Čau. Čoveče jaké myslíš to bobkování, jako stolici.....? :-)))

          NVYDROUŠ - Profil | Po 12.9.2011 12:42:37

          Zdravím přátele přívlače a občasného bobkování:-)))

            NLauri - Profil | Po 12.9.2011 7:08:41

            Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 11.9.2011 21:51:25 >> doufejme, dnes to možná taky půjdu zkusit

              NBambus...Tacklesmani - Profil | Ne 11.9.2011 21:51:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              :-)

                NBambus...Tacklesmani - Profil | Ne 11.9.2011 21:51:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                cauves kluci.

                něco z blízké minulosti :-) snad se to už rozjíždí

                  NReznik76 - Profil | Ne 11.9.2011 19:44:50

                  Kalužmistr >> budiž ti to přáno

                    NKalužmistr - Profil | Ne 11.9.2011 17:34:54

                    Nazdar candátolapači. Nemám fotky nemám o čem psát a protože vláčet nechodím a válím se u prutů nastražené na rybu domácí, docela to jde a mrazák se plní.

                      NVYDROUŠ - Profil | Ne 11.9.2011 14:52:17

                      Reznik76 >> Ti dám motyka, kdo umí ten umí:-) My jen tiše slintáme. Jo na kaprech to je fakt supr na odpočinek, když nejdou.

                        NReznik76 - Profil | Ne 11.9.2011 12:16:51

                        VYDROUŠ >> to víš no - Když pánbůh dopustí i taková motyka jako já spustí :-)))
                        Ale spal bych jak krtek :-))) asi budu muset fakt na ty kapry

                          NVYDROUŠ - Profil | Ne 11.9.2011 12:13:00

                          Reznik76 >> :-))) Ale ryby jsi polapal slušné:-) Občas to je přijemné ta kaprařina:-))

                            NReznik76 - Profil | Ne 11.9.2011 12:11:25

                            VYDROUŠ >> já ti sám nevim, vorvanej sem jak pes nachodil sem asi 100km přes víkend. Jako kolísváleč bych se natáhnul a v pohodě odpočíval :-)))

                              NVYDROUŠ - Profil | Ne 11.9.2011 12:06:35

                              Nevím co na té vláčce vidíte. Zlatá kaprařina není nic lepšího, než se táhnout s batahama o váze 20kg 2km k vodě. Pak se tam vyprasit a čekat na zero:-)))

                                NVYDROUŠ - Profil | Ne 11.9.2011 12:03:54

                                Ahoj zdravím:-)

                                  NRybkin - Profil | Ne 11.9.2011 12:03:49

                                  minatrix >> Ten už je tak starej že moc pruhatej neni:-)

                                    Nminatrix - Profil | Ne 11.9.2011 11:23:29

                                    Rybkin >> no to je pěknej malej pruhatej kapřík :-)

                                      NRybkin - Profil | Ne 11.9.2011 11:12:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      minatrix >> Jeden dnešní Řezňův:-))

                                        Nminatrix - Profil | Ne 11.9.2011 11:09:18

                                        Lauri >> taky se mi podařilo nějaké menší ryby ukecat. Alespoň ta štička mi udělala radost. Jinak votom žádná,Řezňa umí.... -)