Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NkukkYn_ - Profil | So 5.9.2009 22:59:38

Thor >> to budes muset casteji chodit na fishky ;o)

    NVYDROUŠ - Profil | So 5.9.2009 22:58:55

    Thor >> přeji brzké uzdravení, ty ale maš vysoké naroky:-)))

      NThor - Profil | So 5.9.2009 22:58:44

      VYDROUŠ >> získáváš pro speeda další příznivce?:-))

        NThor - Profil | So 5.9.2009 22:58:01

        Kalužmistr >> na kapříky pujdu taky...ale letos jsem byl na louži na nich uz trikrat a bez jedineho potahu,ztracim uz víru:-))

          NVYDROUŠ - Profil | So 5.9.2009 22:57:21

          Lauri >> To je proutek co:-)

            NThor - Profil | So 5.9.2009 22:56:42

            VYDROUŠ >> ja nez se dam plne dokupy, vidim to na feeder a hned jak to pujde razim na vlacku taky...proste tenhle rok chci jeste dostat bolena a štiku pres 70cm,okouna pres 35cm a candoše přes 60cm:-)))

              NKalužmistr - Profil | So 5.9.2009 22:56:19

              Lauri >> Oba už mazejte spát aby jste ráno rybkařili na louži. Já jdu ráno poškárlit kapříky. Už se těším na ty vaše fotky z louže.

                NLauri - Profil | So 5.9.2009 22:54:31

                VYDROUŠ >> dnes jsem odpoledn zkoušel Speeda, pokud se vzbudím dám mu ještě zítra šanci aby se předvedl, jak si poradí s nějakou tou štikou.

                  NVYDROUŠ - Profil | So 5.9.2009 22:53:07

                  Lauri >> Ja ti ho klidně pujčím:-))

                    NVYDROUŠ - Profil | So 5.9.2009 22:52:27

                    Lauri >> tak,tak-ale vidím to černě:-))))

                      NLauri - Profil | So 5.9.2009 22:52:08

                      Thor >> Rybáře nemám a je to dobře, těc devadesát štik přes mětr by mě asi zbytečně provokvalo.

                        NLauri - Profil | So 5.9.2009 22:50:37

                        VYDROUŠ >> uvidíme jak nás ráno budíky přesvědší :))

                          NVYDROUŠ - Profil | So 5.9.2009 22:46:42

                          Thor >> Spíše oguny:-)) ale budu rád za každou mrnku

                            NThor - Profil | So 5.9.2009 22:44:16

                            VYDROUŠ >> vysoky brehy nevadej,staci dlouhej podberak kdyz uz to je nutny....:-) jedes na malou potrapit candose?:-)

                              NThor - Profil | So 5.9.2009 22:42:29

                              Lauri >> to verim zes byl prekvapenej:-) asi bych tez tajne doufal ze tam mam peknou zubatou. mimochodem nemas nový číslo Rybáře? je tam clanek udajne o nejlepsim miste na stiky v evrope...je to v nemecku v baltu u Rügen. Jeden němec tam má rekord prý přes 90 štik přes metr:-)) takovej flek by se mi libil:-))

                                NVYDROUŠ - Profil | So 5.9.2009 22:41:52

                                Lauri >> Mám též budík, ale nejspíš ho zamačknu, a budu chrnět. Ale kdyby nahodou, tak pojedu na malou, však víš kam. Tak to alespon prubnem na obou:-)))

                                  NVYDROUŠ - Profil | So 5.9.2009 22:40:12

                                  Thor >> OK, ne je to tam supr, jen ten marast kolem vody, a vysoké břehy.

                                    NLauri - Profil | So 5.9.2009 22:32:09

                                    Thor >> taky jsem ostroretku nikdy neviděl, bylo to velké překvapen, ikdyž jsem tajně doufal ve většího okouna nebo štiku.

                                      NLauri - Profil | So 5.9.2009 22:29:46

                                      VYDROUŠ >> já chci jet na Rozkoš,pokud teda ráno vstanu. Zkusil bych Jachtklub, uvidíme snad tam bude místo pro zoufalého vláčkaře.

                                        NThor - Profil | So 5.9.2009 22:25:17

                                        VYDROUŠ >> tak tam muzem zajet...neni to tam nejak brutalne regulovany a ryb plno... tajne tam doufam v mníka i kdyz na privlac asi dost tezko:-)