Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NLauri - Profil | Ne 6.9.2009 10:55:15

VYDROUŠ >> Tak to jsem rád že jsem nezaspal jako jediný :))
Tak snad jindy.

    NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.9.2009 10:53:56

    Lauri >> ¨Tak jak ryby, fotky fotky fotky :-))))

      NLauri - Profil | Ne 6.9.2009 10:53:18

      Kalužmistr >> myslíš si že v takovém bordelu něco najdu :))?
      Jdu se tam mrknout.

        NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.9.2009 9:28:22

        Lauri >> Tak jsem nebyl nikde, přesně jak jsem si myslel. Příště si budu muset dát pod peřinu granát, aby mě to vzbudilo:-)) A co ty, vstal jsi, když jsi tak ponocoval.

          NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.9.2009 9:26:38

          kukkYn_ >> Čao, zatím se mi nějak nedaří, ale snad to bude lepší:-))

            NVYDROUŠ - Profil | Ne 6.9.2009 9:26:01

            Ahoj všem

              NKalužmistr - Profil | Ne 6.9.2009 5:35:32

              Lauri >> Dobré ránko všem. Dane včera jsem nechal v autě naviják na vláčku. Prosím mrkni se tam. Někde vzadu na sedačce. Díky. A už mažu na ty naše šupinatý potvůrky.

                NLauri - Profil | Ne 6.9.2009 1:01:32

                VYDROUŠ >> uvidíme třeba mu nakonec přijdu na chuť.

                  NLauri - Profil | Ne 6.9.2009 1:00:16

                  Kalužmistr >> nevím jestli má cenu ještě chodit spát:))

                    NkukkYn_ - Profil | So 5.9.2009 23:25:39

                    Kalužmistr >> Dobrou ;o) a at se rano dari,ja planuju jit posedet az po obede.

                      NkukkYn_ - Profil | So 5.9.2009 23:24:11

                      VYDROUŠ >> Ahoj jak to jde v rybareni? :-)

                        NKalužmistr - Profil | So 5.9.2009 23:20:49

                        Thor >> Fíkovník má už metr a roste dál. Tak kamarádi jdu chrnět protož ráno jdu rybkám pocuchat šupiny. Tak dobrou.

                          NThor - Profil | So 5.9.2009 23:10:02

                          Kalužmistr >> to se ti nedivim...to ja taky...jen kdyz me vazne nenapada kam jit vlacet a nebo jsem linej tak si zajedu nahodit na kapra,leč bezuspesne... jo co fíkovník,roste?

                            NKalužmistr - Profil | So 5.9.2009 23:07:13

                            Thor >> Tak já jsem ještě na kapra nenalíčil protože jsem prdlej do vláčení.

                              NThor - Profil | So 5.9.2009 23:05:56

                              kukkYn_ >> na fishky chodim co to jde:-) jen jim ke me se nejak nechce.... letos jsem si ani nesahl na poradneho boldu:-(

                                NThor - Profil | So 5.9.2009 23:04:53

                                Kalužmistr >> to ja verim pokazde, nikdy jsem z louze neodesel z kapru bez uspechu,az letos..:-))

                                  NThor - Profil | So 5.9.2009 23:04:04

                                  VYDROUŠ >> snad se alespon pulka rybek podari;-) Speed je sice fajn,ale není nad Skelouše 1:-)

                                    NVYDROUŠ - Profil | So 5.9.2009 23:01:20

                                    kukkYn_ >> Ahoj kukouš

                                      NKalužmistr - Profil | So 5.9.2009 22:59:53

                                      Thor >> Musíš věřit a úspěch přijde sám.

                                        NVYDROUŠ - Profil | So 5.9.2009 22:59:47

                                        Thor >> No Lauri, je spíše odpurce:-))