Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

VYDROUŠ - Profil | So 5.9.2009 22:20:03

Thor >> V Tyništi jsme byli dnes, a bylo to tam nejlepší. Je to dlouhá řeka, tak možnosti jsou.:-))

    Thor - Profil | So 5.9.2009 22:13:17

    VYDROUŠ >> ahoj, co zkusit orlici u borohrádku nebo tyniste? nemuselo by to tam byt spatny...

      VYDROUŠ - Profil | So 5.9.2009 22:07:53

      Thor >> Ahojky, přemýšlej, kam příště pujdem:-))

        VYDROUŠ - Profil | So 5.9.2009 22:07:15

        Lauri >> Ahojky hoj, tata jde rano trapit kapry na řeku, a ja budu asi spát. Co ty, někam pujdeš:-))

          Thor - Profil | So 5.9.2009 21:04:03

          Lauri >> a zas tak dobre to tam taky neznam:-) jen od malšovic po stříbrnák

            Thor - Profil | So 5.9.2009 21:01:44

            Lauri >> koukám,koukám.....ostrou jsem jeste nikdy ani nevidel,to me mrzi ze jsem nejel... jesena jsem uz taky nevidel ani nepamatuju.... snad priste az se budu citit o neco lip,ted jsem porad jak mrtvola od čt.

              abul - Profil | So 5.9.2009 20:14:54

              Lauri >> jsou dny že mě potěší i takové mrskavec.

                Lauri - Profil | So 5.9.2009 20:11:37

                kukkYn_ >> tuhle štičku už jsem letos chytil třikrát, o jiných nevím :((

                  Lauri - Profil | So 5.9.2009 20:10:41

                  Thor >> mrkni se níž, kromě štik a candošů za kterýma jsme tam hlavně jeli, jsme chytli okouny , jesena a podseklou ostroretku, měl si jet taky aspoń by nás někdo provedl po řece

                    Thor - Profil | So 5.9.2009 19:57:51

                    Lauri >> tak co všechno jste sejmuli na Orlici?:-)

                      kukkYn_ - Profil | So 5.9.2009 19:48:00

                      Lauri >> Ahoj tak se postestila sticka jo? :o) gratuluju i kty ostroretce pekna :-)

                        Lauri - Profil | So 5.9.2009 19:24:59

                        abul-luba >> abul >> to je pravda
                        Letos se zatím moc nedaří:((

                          abul - Profil | So 5.9.2009 19:21:16

                          Lauri >> vidím že přes malé rybky tu nejsem jen já.

                            Lauri - Profil | So 5.9.2009 18:15:42

                            Kalužmistr >>

                              Lauri - Profil | So 5.9.2009 18:10:11

                              VYDROUŠ >> nezajdeme bando zkusit ranní vláčku na louži?

                                Lauri - Profil | So 5.9.2009 18:08:26

                                Kalužmistr >> nakonec jsem dnes ještě vyrazil, cílová rybase podařila,ale bohužel malá. Tuto štičku už jsem letos chytil ptřetí. To je asi jediná štika ve východních čechách o které vím :((
                                Zítra asi někam vyrazím zase nějak mi ti dravci nedají spát.

                                  Lauri - Profil | So 5.9.2009 17:57:38

                                  ...............

                                    Lauri - Profil | So 5.9.2009 17:56:28

                                    ................

                                      Lauri - Profil | So 5.9.2009 17:54:57

                                      pár dnešních úlovků

                                        Lauri - Profil | So 5.9.2009 17:53:31

                                        VYDROUŠ >> vydra v akci