Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NLauri - Profil | So 5.9.2009 17:52:10

Kalužmistr >> mistr v akci

    NKalužmistr - Profil | So 5.9.2009 17:32:01

    Lauri >> Krásný den na Orlici. Dane díky.

      Nmadeintomik - Profil | So 5.9.2009 13:09:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      No včera večer jediný záběr . A dnes ráno tři pidištičky .

        NVYDROUŠ - Profil | So 5.9.2009 12:48:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Vase zprava

          NVYDROUŠ - Profil | So 5.9.2009 12:47:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tak dnešní vláčení po Orlici ve složení Lauri, Kalužmistr,Vydrouš dopadlo celkem dobře, sice žadní obři, ale něco se laplo. Nej ryba ostroretka 45cm, kdo myslíte že jí lapl, no jasný naš pruvodce Lauri. Jinak supr den, dik Dane

            NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.9.2009 22:25:47

            Lauri >> Ok

              NLauri - Profil | Pá 4.9.2009 22:24:59

              VYDROUŠ >> ok v pět budu ve Skalici
              tak zítra

                NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.9.2009 22:22:56

                Lauri >>

                Thor - ® Pá 4.9.2009 22:16:59
                VYDROUŠ >> urcite jim date co proto:-) hele jestli orlici neznas zkus to u silnice na Běleč u toho mostu,tam jsme nachytali minuly rok candatky a štičky ..nad i pod tim byvalym jezem,ted tam je videt jen zed

                  NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.9.2009 22:21:23

                  Lauri >> od Nachoda za benzinou do prava, po 20m do leva, a po 100m do prava. Jasný budu na dratě:-))

                    NLauri - Profil | Pá 4.9.2009 22:16:47

                    VYDROUŠ >> hnusné počasí mě od rybařiny nemůže odradit.
                    Když pojedu od Náchoda, tak se dám za benzínkou do prava,né?
                    Potom sto metrů po hlavní a pak někam zahnu, pro jistotu buď na telefonu. Budu tam na pátou ranní.
                    Nechceš nabrat už v Náchodě?

                      NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.9.2009 22:13:16

                      Kalužmistr >> Poslal jsem mu sms

                        NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.9.2009 22:10:21

                        Kalužmistr >> Nevim, kde je

                          NKalužmistr - Profil | Pá 4.9.2009 22:09:46

                          VYDROUŠ >> A jak Lauri ten to ví.

                            NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.9.2009 22:07:37

                            Kalužmistr >> opraveno, tak já budu u tebe na pul, a kafe:-))

                              NKalužmistr - Profil | Pá 4.9.2009 22:06:34

                              VYDROUŠ >> Po 100m do prava.

                                NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.9.2009 22:05:54

                                Lauri >> Tak budem 4 ještě Thor, ten už byl na orlici

                                  NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.9.2009 22:03:42

                                  Lauri >> Na zítra je hnus počasí, vítr jako kráva a ted tady prší. Byli bychom nejspíš tři, tak víž kde: ve Skalici za benzinou, směr ratibořice a hned první odbočka do leva, a po 100m do prava. Jsou tam bytovky, a tam budem s tatou čekat. Rozumíš tomu trochu:-))

                                    NLauri - Profil | Pá 4.9.2009 21:47:13

                                    VYDROUŠ >> vydrouš >> klidně to tu plň, nebo po sz

                                      NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.9.2009 21:41:33

                                      Lauri >> Ahoj hoj, jsem tu. Přeskoč na chvíli do Rozkošná parta, at to tu neplníme:-))

                                        NX - Rap - Profil | Pá 4.9.2009 20:57:58

                                        Lauri >> Nebyl ale už mám konečně kupce na prut!