Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NLauri - Profil | Pá 4.9.2009 20:20:00

PLCH >> plch >> ,xxxxxl>>,sliver>>,marek77>> hoši už to prosím vás neřešte!!!!!!!!!!
posílejte fotky z přívlače a neprobírejte jednoho obecňáka druhý den. díky lauri

    NXXXXXL - Profil | Pá 4.9.2009 19:59:57

    sliver - samolibý vůl >> sliver >> :o}}}

      Nsliver - Profil | Pá 4.9.2009 19:57:17

      XXXXXL >> vandrák není urážka. Je to kategorie určitého typu rybářů, u nás poměrně dost rozšířeného a copyright má ZN.

        NXXXXXL - Profil | Pá 4.9.2009 19:54:40

        sliver - samolibý vůl >> sliver >> Pokud hájíš pytláka, tak jsi stejný. Koho urážíš?

          Nsliver - Profil | Pá 4.9.2009 19:54:07

          XXXXXL >> přesně. U nás se vandráci vždycky smějou naposledy.

            NXXXXXL - Profil | Pá 4.9.2009 19:48:09

            sliver - samolibý vůl >> sliver >> :o}

              Nsliver - Profil | Pá 4.9.2009 19:30:00

              XXXXXL >> paragrafy sem , paragrafy tam. Schováváš se za ně, to je jasné. Opravdový rybář paragrafy nepotřebuje, stačí mu zdravý rozum. Proto jsem se tě ptal, jaký vidíš rozdíl mezi tvým úlovkem a jeho ? Dělá to cca 6 dnů. Že ti paragrafy toto umožní , je chabá výmluva. Je to srovnatelné s lovem ryb v době sucha, kdy se stahují na 1% toku nebo na zimovištích.
              Rybář toto nedělá.

                NkukkYn_ - Profil | Pá 4.9.2009 19:02:03

                marek77 >> u nas jenom metr a pean

                  Nmarek77 - Profil | Pá 4.9.2009 19:01:03

                  kukkYn_ >> nie som CRZ ale SRZ u nás je podberák nutnosť

                    NkukkYn_ - Profil | Pá 4.9.2009 18:58:39

                    XXXXXL >> mlc mlc :-D

                      NXXXXXL - Profil | Pá 4.9.2009 18:56:37

                      kukkYn_ >> Jsem pro. Jen by mě ještě zajímalo jak toho pstruha zapsal do povolenky? Buď ho poctivě zapsal a trest ho nemine a nebo ho nezapsal a to je další paragráfek. Už mlčím, už mlčím :o}}}

                        NkukkYn_ - Profil | Pá 4.9.2009 18:53:50

                        ja uz bych tuto debatu ukoncil sice tu nemuzu rozhodovat ale nekteri budou souhlasit,radsi aby se tu venovalo diskuzni otazce :o)

                          NXXXXXL - Profil | Pá 4.9.2009 18:49:44

                          kukkYn_ >> Já už bych to neřešil, já si svoje řekl a už jsem mu nic nepsal. sliver mě nazval lhářem

                            NkukkYn_ - Profil | Pá 4.9.2009 18:48:33

                            XXXXXL >> ja nevim proc to furt resite stejne nic nevyresite.

                              NXXXXXL - Profil | Pá 4.9.2009 18:46:25

                              sliver - samolibý vůl >> sliver >> To je velký rozdíl. Ono přivlastnit si něco když můžeš a když nemůžeš je rozdíl paragrafů.

                                NXXXXXL - Profil | Pá 4.9.2009 18:43:21

                                kukkYn_ >> Protože by to napsal rovnou a ne až po tom co zjistil, že udělal blbost a ještě se s ní chlubí

                                  Nsliver - Profil | Pá 4.9.2009 18:42:15

                                  XXXXXL >> nelži, napsal, že mu spadl při focení. Vím jak většinou fotí ryby, v jedné předpažené ruce a to se u potočáka vždycky vymstí.
                                  Ápropó , jaký je rozdíl mezi zmasenou jikrnačkou tři dny před začátkem hájení a tři dny po začátku hájení ? Jemu částečně zatemnila mozek radost z velkého úlovku, je to přece jen kluk. Ale ty kluk už zdaleka nejsi a ve tvém případě potočáka odvolávat se na předpisy je směšné.

                                    NkukkYn_ - Profil | Pá 4.9.2009 18:39:39

                                    XXXXXL >> a proc myslis ze lze? to se muze stat kazdymu ze mu spadne ryba.

                                      NXXXXXL - Profil | Pá 4.9.2009 18:32:01

                                      Lauri >> Samozřejmě, že ryba poškozená se nevrací, ale on začal tvrdit, že mu najednou spadl na kámen až po upozornění, že jsou hájeni.

                                        NkukkYn_ - Profil | Pá 4.9.2009 18:20:08

                                        marek77 >> jsi CRS?