Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nmarek77 - Profil | Pá 4.9.2009 18:16:28

kukkYn_ >> u nas to povinna vybava je

    NkukkYn_ - Profil | Pá 4.9.2009 18:05:16

    PLCH >> jo to je pravda.Zavedl bych to do povinne vybavy ale rozumny rybar si podberak vezme ;o)

      NPLCH - Profil | Pá 4.9.2009 18:02:26

      kukkYn_ >> O to nejde, ale mě dřiv taky nějaká ryba spadla na zem, tak jsem to vyřešil podběráčkem a je po problémech.

        NkukkYn_ - Profil | Pá 4.9.2009 17:55:39

        PLCH >> povinna vybava to neni takze nemusi :-)

          NPLCH - Profil | Pá 4.9.2009 17:54:02

          [eXecutoR] ® >> Nosíš u sebe podběrák?

            NLauri - Profil | Pá 4.9.2009 17:01:44

            VYDROUŠ >> dnes jsem se o ní trochu informoval, jel bych to zkusit třeba na soutok obou Orlicí, nevím jak se tam sice jede,ale to by jsme našli. Počítám s tou pátou hodinou ranní, auto jsem před chvílí dotáhl z opravny,tak ho vezmu msím ho provětrat. Kde tě mám nabrat? Přesné místo na ryby dohodneme až v autě. Dej mi vědět jestli nás pojede víc, mám zarovnané zadní sedačky,musel bych to trochu uklidit.

              NVYDROUŠ - Profil | Pá 4.9.2009 16:48:56

              Lauri >> Ta orlice zní dost zajímavě, byl jsi tam někdy

                NLauri - Profil | Pá 4.9.2009 15:43:32

                [eXecutoR] ® >> pošli mi prosím nějaký odkaz na tu povrchovou nástrahu co máš v tom videu. Dík

                  NLauri - Profil | Pá 4.9.2009 15:39:08

                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> tak co, byl jsi někde vláčet?

                    NX - Rap - Profil | Pá 4.9.2009 15:36:36

                    Lauri >> Teda sorry, v trofejích!

                      NLauri - Profil | Pá 4.9.2009 14:09:05

                      VYDROUŠ >> ještě mě napadá Orlice mezi HK a Týništěm. Dohodně te se a dejte vědět.

                        Nmischo - Profil | Pá 4.9.2009 13:42:27

                        kukkYn_ >> jasne treba ist po inych-organizovanych partiach, ale aby clenovia nepoznali ochranne doby je sila, ked ich uz nepoznaju tak by mali nosit so sebou vyhlasku

                          Nmischo - Profil | Pá 4.9.2009 13:40:25

                          [eXecutoR] ® >> sorry teda ze som ta mozno neopravnene obvinil z toho min.roka aj ked to ze ho chytil kamarat sa neda vyvratit ani potvrdit tak ako to ze ti padol... ale to ze si sa nepoucil z ,,kmaratovej'' chyby no comment... inak unika ti definicia pytliactva-to ze si ho vzal proste je pytliactvo a trestny cin ...viac proste k tomu nie je co dodat a nejde mi o to aby som do teba rypal ale toto svedci o tom ake ubohe je vlastne nase rybarstvo ked vydavame povolenky clenom ktori nevedia ani ochrannu dobu /hovorim vseobecne nie na teba/

                            Nvaga - Profil | Pá 4.9.2009 10:20:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            oranžovomäsková 62-ka, foto z mobilu

                              Nwet - Profil | Pá 4.9.2009 10:04:46

                              kaprteam >> Moze, ale granulaky pri krmeni na sadkach si okusuju plutvy a ver, ze 6kilovych sadkoduhakov som par v rukach mal a vyzerali totozne. Rybam vo volnej vode po nejakom roku krasne dorastu plutvy a opat vyzeraju ako ryby.Tento vyzera uboho. Ale zdolavanie mohlo byt ok.

                                NkukkYn_ - Profil | Pá 4.9.2009 10:03:52

                                Radsi jsem dejte fotky ryb at to je k tematu a ne furt psat ;o) nemyslim to ve zlem.

                                  Nkaprteam - Profil | Pá 4.9.2009 9:56:38

                                  wet - keďže dúhak sa u nás prirodzene nerozmnožuje, je jasné že je z umelého chovu, ale nesúhlasím s tým že je vykŕmený granulami.. veľa pstruhov tam môže dosiahnuť takéto rozmery aj prirodzeným spôsobom

                                    Nwet - Profil | Pá 4.9.2009 9:49:53

                                    kaprteam >> Praveze Besenku poznam jak vlastne boty. Ake nezmysly? Nechces mi snad tvrdit, ze ten pstruh je divoka forma co krizuje Besenku tazke roky.

                                      Nwet - Profil | Pá 4.9.2009 9:43:25

                                      Lauri >> tento duhak je z najlepsieho a najvacsieho c&r reviru na sk a ten rybar ak ho neobuchal o zem tak ma sancu na zivot.

                                        NkukkYn_ - Profil | Pá 4.9.2009 9:34:22

                                        Regress >> to si na tom stejne jako ja taky uz nemam skoro kolonky :-) kdyz jdu na ryby navstevuju aspon 3-4 reviry :-) a vlete sem jezdil skoro kazdy den ;-)