Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

N[eXecutoR] ® - Profil | Pá 4.9.2009 9:31:09

kukkYn_ >> aaaaaaaaaaaaaaaah ja sa k tomu uz neobraciam lebo mam toho dost unas je pytliakov az az kazdy bozi den sretavam pri rieke ... ale uz radšej ani fotky nebudfem tu davat jedine tu ale iba sem tam nejake foto hodim ..

    NkukkYn_ - Profil | Pá 4.9.2009 9:28:55

    [eXecutoR] ® >> to jo ;o) kdyztak priste radsi ani nepis ze sis vzal jednu rybu domu a k tomu mrtvou,meli by se zamerit na dedky (nemusej to byt jen dedkove) co jdou k vode vyslovene pro maso a ne pro RELAX.I kdyz jim nic nemuzes nevim proc aspon nestanovy urcitej pocet kusu ryby na mesic ci na rok.

      N[eXecutoR] ® - Profil | Pá 4.9.2009 9:24:14

      kukkYn_ >> presne tak .... oni len nemaju do koho rypat vies lebo pytlaky tu nechodi :D

        NkukkYn_ - Profil | Pá 4.9.2009 9:23:02

        [eXecutoR] ® >> ja vim ja ti verim...spis by se meli zajimat o pytlaky a ne o rybarich co ryby chytaj a poustej. ;o)

          N[eXecutoR] ® - Profil | Pá 4.9.2009 9:18:47

          kukkYn_ >> ale chapes ja sa tu snimi nebudem nadierat stlo sa co sa stalo no pytliak nesom a masakrista tiez nie keby osm chcel tak mam tucty ryb doma co vsetko nachytam a ska vidis ja co tu davam fotky vsetko je pustene ...

            NkukkYn_ - Profil | Pá 4.9.2009 9:17:32

            [eXecutoR] ® >> :-D

              N[eXecutoR] ® - Profil | Pá 4.9.2009 9:16:49

              mischo >> minuleho roku si pstruha chytil a vzal kamos ja som len fotil :D tak netrep a odpal :-)

                Nmischo - Profil | Pá 4.9.2009 8:21:25

                [eXecutoR] ® >> pytliactva si sa dopustil ci si o tom vedel alebo nie... vyhovorky tipu padol mi-mslim si o tom svoje hoci to mohla tak aj byt ale podla mna si dostal chut na pstruha... pokial viem minuly rok si spravil to iste (vzal si pstruha v dober hajenia) a chalani ta nato upozornili a niektori mozno aj odsudili, teraz si to spravil opat, ja byt vo vybore tvojej organizacie a vediet o tomto opakovanom preslape tak nie ze brigada normalne by som si nevidal na nasledujuci rok povolenku a nasledne ak by si ju chcel tak by si sypal ochranne doby ryb aj vo finsku ... toto nie je nic osobne voci tebe ale argumentovat tym ze si nevedel kedy je chraneny no nehnevaj sa, asi ti robi problem vzat si so sebou na ryby 60g vyhlasku rybarskeho zakona, ale co uz

                  NLauri - Profil | Pá 4.9.2009 6:48:47

                  XXXXXL >> mě se taky bohužel,několikrát v životě stalo, že po vylovení ryba nešla vrátit zpět do vody. Jsme jenom lidi zamrzí to, ale stane se. Když někdo chytí candáta kousek pod míru a má trojháčkem sešitý jícen, vrácení vodě by nemohl přežít. Co by si dělal ty? Hodil ho do trávy nebo pustil zpět do vody protože to přikazuje rybářský zákon? Já tedy ne, mrzelo by mě to,ale vzal bych ho domů. Lepší je když malý candát ozdobí pánev než když ho hodíš na břeh přehrady.
                  Nejedná se jenom o candáty. Pokud bych chytil pstruha v době hájení a nebyl by schopen vrácení a věděl bych že chcípne během krátké doby, tak bych ho vzal taky na úkor toho, že se to nesmí.
                  Pokud bych ho měl pustil s vědomím,že chcípne, tak bych to bral jako pohrdání darem z přírody.

                    Nkaprteam - Profil | Pá 4.9.2009 6:35:57

                    wet - si asi nikdy nebol na bešenke, však nie?:-)) tak netrep nezmysly:-))
                    eXecutoR - "padol na kameň".. to je veľmi obľúbená a priehľadná výhovorka..

                      NRegress - Profil | Pá 4.9.2009 6:35:48

                      Lauri >> Ale jo, o tom to je :-))) Jen si díky těmhle hodinovým vycházkám budu muset už brzy zajít pro nový sumář :-)) Dochází mi kolonky na docházku. Stejně to je výmysl.. chjo..

                        NLauri - Profil | Pá 4.9.2009 6:31:04

                        Regress >> jsou to pěkní provokatéři. Vždy jsem chytil bolena o kterém jsem nevěděl. Pokud někde začal nějaký kus lovit, a já ho šel zkusit přelstít "najisto" tak jsem ho nikdy nevytáhl. Jsou to nedůvěřivé potvory.

                          NLauri - Profil | Pá 4.9.2009 6:27:30

                          VYDROUŠ >> tady je jedna fotka,ale je to foceno v zimě.

                            NLauri - Profil | Pá 4.9.2009 6:24:13

                            wet >> vím, že bude vypasený po granulích,ale zdolat si takovou rybu by nebylo špatné, ikdyž to vypadá na vyřazenou generační rybu. Takovéto ryby v revíru nikdy dlouho nezůstanou, vysadí se aby je rybáři mohli ulovit.

                              NRegress - Profil | Pá 4.9.2009 6:23:16

                              Lauri >> zdravím.. Tak jsem byl včera na chvilku u vody s tím, že poškádlím boleny, a nakonec to bylo obráceně :-)) Jako obvykle tam najely velký kusy, a ten jeden se rozjel skoro až ke mě. Tak 6m přede mnou vyjel pomalu na hladinu, ukázal mi hřbetní ploutev, a v klidu se zase otočil a odjel.. Přiznám se, že tak velkou ploutev jsem ještě neviděl. Musel to být pořádný kus. Ještě že na tý ploutvi nemají prsty, vím předem kterej by byl vztyčenej..

                                NLauri - Profil | Pá 4.9.2009 6:20:28

                                VYDROUŠ >> hlavně by asi nebylo kde vláčet, kvůli rybářskému tlaku. Zkusíme kdyžtak to Labe, já jsem na bezrybku zvyklý :)) Takže mě případný neúspěch nemůže v žádném případě rozhodit. Zkusím najít nějakou fotku,té regulované řeky v HK.

                                  NLauri - Profil | Pá 4.9.2009 6:17:22

                                  Piskořík >> tak to tam koukej jít zkusit provláčet, pokud o nich nikdo neví a přežili, tak to může být jak v rybářském ráji,ale pokud to je voda kam občas někdo s udicí zavítá,tak bude určitě po duhácích

                                    Nwet - Profil | Čt 3.9.2009 23:01:30

                                    Chceli nam na rok zhabat papiere, alebo 1000sk kazdy. Boli sme 17rocny srsni, ale zaplatili sme. Aj tak nam neverili, ze sme nevedeli o zarybneni. Ale bolo to daavno.

                                      N[eXecutoR] ® - Profil | Čt 3.9.2009 22:57:02

                                      wet >> a co na ako dlho ti zhabali papiere??

                                        Nwet - Profil | Čt 3.9.2009 22:56:01

                                        XXXXXL >> tiez som raz lovil kapre v dobe hajenia a prisiel o papiere, lebo bolo po zarybneni zakaz. A to sme s kamosom netusili. On zas nechodi na pstruhy, tak to proste posral..