Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NXXXXXL - Profil | Čt 3.9.2009 22:55:12

wet >> To těžko , toho sežral včera :o}}}}}}

    N[eXecutoR] ® - Profil | Čt 3.9.2009 22:54:10

    aspon jedna normalna veta ...

      Nwet - Profil | Čt 3.9.2009 22:53:34

      XXXXXL >> Pytlak to nieje, ale posral to. Pstruh v optimalnom veku a velkosti na rozmnozovanie, mozno mliecniak vdovec teraz hlada do hniezda inu fesandu. :(

        NXXXXXL - Profil | Čt 3.9.2009 22:52:25

        [eXecutoR] ® >> zbytečné řeči??? Ono hájení je podle tebe asi zbytečné!
        To, že si povolenku platíš, tě neopravňuje pytlačit hájené ryby --- neznalost neomlouvá

          N[eXecutoR] ® - Profil | Čt 3.9.2009 22:50:01

          XXXXXL >> ok maj sa ..... zbytocne reci :-)

            NXXXXXL - Profil | Čt 3.9.2009 22:49:37

            wet >> U nás vytíráme jen štiky a to mě baví, pstruhy kupujeme

              NXXXXXL - Profil | Čt 3.9.2009 22:48:32

              [eXecutoR] ® >> pytlák jako pytlák

                Nwet - Profil | Čt 3.9.2009 22:46:18

                XXXXXL >> No ja mam tych vyterohodin dost za sebou a v kose a dazdi prenasat generacne pstruhy ..nic moc.A spat ides ako zbity pes.

                  N[eXecutoR] ® - Profil | Čt 3.9.2009 22:46:13

                  XXXXXL >> jasne jasne pytlak .. pytliaci su ty co unas chodia zo sietami a nehovor mi tu somariny ja si za listok platim 2600 korun a ryby poctivo meriam, zapisujem , zapisujem prichody a male ryby pustam toto bola chyba ze som si to nezapamatal ze su hajene ... teraz sa nezruti koli tomu svet .. radšej by mali buzerovat tych co pytiacia pri vode z palicami a zaclonami to je väcsi preistupok ako zobrat jedneho pstruha nemyslis ??

                    NXXXXXL - Profil | Čt 3.9.2009 22:44:26

                    wet >> To ne - já na výtěry chodím rád. Poslal bych ho na fajnovější brigádičku - na výlov do bláta a těch hodin bych pár přidal

                      NXXXXXL - Profil | Čt 3.9.2009 22:42:37

                      [eXecutoR] ® >> fajnový??? Ty jsi prostě pytlák, to je jako vzít potočáka 10 cm

                        Nwet - Profil | Čt 3.9.2009 22:42:17

                        XXXXXL >> Ja by som ho poslal na pstruharstvo odrobit pri umelom vytere 20hodin, potom by sa mu ta doba hajenia vryla do pamati. :)

                          N[eXecutoR] ® - Profil | Čt 3.9.2009 22:42:08

                          wet >> tak co uz no stalo sa .. nechajme to tak ... ale nebol tam sam mal som este jedneho na palici ale chvala bohu mi utiekol ..


                          Lauri >> SZ

                            N[eXecutoR] ® - Profil | Čt 3.9.2009 22:40:51

                            XXXXXL >> :-) len nebud fajnovy

                              Nwet - Profil | Čt 3.9.2009 22:40:06

                              [eXecutoR] ® >> to hej teraz idu do neresu a zabil si mrte malych pstruhov.Preto su hajene.

                                NXXXXXL - Profil | Čt 3.9.2009 22:39:14

                                [eXecutoR] ® >> neříkám, že jsem rybu nikdy nevzal před začátkem hájení, ale v hájení jsem pustil i trofejní ryby, které jsem ani nevyfotil abych je příliš nestresoval. Za to bych ti noty sebral a u komise bych orodoval za nejpřísnější trest.

                                  Nwet - Profil | Čt 3.9.2009 22:38:23

                                  Lauri >> Ten duhak je granulovy kapor, ktory tam v Besenovej bol max pol roka. To nieje trofej aspon pre mna. Chvostova obkusana plutva hovori za vsetko.Dali sme si take obkusane duhaky do jazierka a ked im po cca 8 mesiacoch dorastli plutvy a vyzerali aplne inak mali sice do 55cm, ale bolo umenie presvedcit ich k zaberu.To je prava trofej. Ulovit skusenu rybu, nie vyhladovaneho a neadaptovaneho, aj ked tazkeho granulaka.

                                    N[eXecutoR] ® - Profil | Čt 3.9.2009 22:35:22

                                    sliver - samolibý vůl >> sliver >> to som posral teda no ..

                                      Nsliver - Profil | Čt 3.9.2009 22:33:19

                                      [eXecutoR] ® >> jo, to se stane. Ale podle toho je poznat,že vy mladí čtete málo pořádných rybářských knížek, málo se zajímáte celkově o biologii všech našich ryb. Jinak by se ti to nemohlo stát. Rybařina není o nástrahách, ty jsou až poslední v řadě. Na nějaký rybářský řád sere pes, to musíš mít v sobě.
                                      A športovo, nie mrazničkově - to není žádný argument, ryby není zakázané brát. Teda pokud nejsou hájené a nemají míru.

                                        N[eXecutoR] ® - Profil | Čt 3.9.2009 22:17:36

                                        sliver - samolibý vůl >> sliver >> nie vazne ja nechcem sa vymluvat ale take veci nerisrujem ja pstruhy nechytam tento sa mi do cesty len tak zmaotal ale nechcel som to je ot jasne ja chytam sportovo nie mraznickovo ze berem ryby domov .. chytam pre radost a pre foto aby som mal pamiatku na rybu ktoru som ulovil ... a som si toho vedomi ze som urobil chybu ... no co stalo sa co sa stalo ..