- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fotky ryb pouze na přívlač
Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil
Dále moderuje: Pedro1 Profil
Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)
A) +100%15%
B) +75%4%
C) +50%7%
D) +25%10%
E) Stejně jako v předchozích letech31%
F) -25%9%
G) -50%1%
H) -75%3%
I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%
J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%
Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
672x v oblíbených a 35x v ignorovaných.
Nwet - Profil | Čt 3.9.2009 22:53:34
XXXXXL >> Pytlak to nieje, ale posral to. Pstruh v optimalnom veku a velkosti na rozmnozovanie, mozno mliecniak vdovec teraz hlada do hniezda inu fesandu. :(
NXXXXXL - Profil | Čt 3.9.2009 22:52:25
[eXecutoR] ® >> zbytečné řeči??? Ono hájení je podle tebe asi zbytečné!
To, že si povolenku platíš, tě neopravňuje pytlačit hájené ryby --- neznalost neomlouvá
To, že si povolenku platíš, tě neopravňuje pytlačit hájené ryby --- neznalost neomlouvá
NXXXXXL - Profil | Čt 3.9.2009 22:49:37
wet >> U nás vytíráme jen štiky a to mě baví, pstruhy kupujeme
Nwet - Profil | Čt 3.9.2009 22:46:18
XXXXXL >> No ja mam tych vyterohodin dost za sebou a v kose a dazdi prenasat generacne pstruhy ..nic moc.A spat ides ako zbity pes.
N[eXecutoR] ® - Profil | Čt 3.9.2009 22:46:13
XXXXXL >> jasne jasne pytlak .. pytliaci su ty co unas chodia zo sietami a nehovor mi tu somariny ja si za listok platim 2600 korun a ryby poctivo meriam, zapisujem , zapisujem prichody a male ryby pustam toto bola chyba ze som si to nezapamatal ze su hajene ... teraz sa nezruti koli tomu svet .. radšej by mali buzerovat tych co pytiacia pri vode z palicami a zaclonami to je väcsi preistupok ako zobrat jedneho pstruha nemyslis ??
NXXXXXL - Profil | Čt 3.9.2009 22:44:26
wet >> To ne - já na výtěry chodím rád. Poslal bych ho na fajnovější brigádičku - na výlov do bláta a těch hodin bych pár přidal
NXXXXXL - Profil | Čt 3.9.2009 22:42:37
[eXecutoR] ® >> fajnový??? Ty jsi prostě pytlák, to je jako vzít potočáka 10 cm
Nwet - Profil | Čt 3.9.2009 22:42:17
XXXXXL >> Ja by som ho poslal na pstruharstvo odrobit pri umelom vytere 20hodin, potom by sa mu ta doba hajenia vryla do pamati. :)
N[eXecutoR] ® - Profil | Čt 3.9.2009 22:42:08
wet >> tak co uz no stalo sa .. nechajme to tak ... ale nebol tam sam mal som este jedneho na palici ale chvala bohu mi utiekol ..
Lauri >> SZ
Lauri >> SZ
Nwet - Profil | Čt 3.9.2009 22:40:06
[eXecutoR] ® >> to hej teraz idu do neresu a zabil si mrte malych pstruhov.Preto su hajene.
NXXXXXL - Profil | Čt 3.9.2009 22:39:14
[eXecutoR] ® >> neříkám, že jsem rybu nikdy nevzal před začátkem hájení, ale v hájení jsem pustil i trofejní ryby, které jsem ani nevyfotil abych je příliš nestresoval. Za to bych ti noty sebral a u komise bych orodoval za nejpřísnější trest.
Nwet - Profil | Čt 3.9.2009 22:38:23
Lauri >> Ten duhak je granulovy kapor, ktory tam v Besenovej bol max pol roka. To nieje trofej aspon pre mna. Chvostova obkusana plutva hovori za vsetko.Dali sme si take obkusane duhaky do jazierka a ked im po cca 8 mesiacoch dorastli plutvy a vyzerali aplne inak mali sice do 55cm, ale bolo umenie presvedcit ich k zaberu.To je prava trofej. Ulovit skusenu rybu, nie vyhladovaneho a neadaptovaneho, aj ked tazkeho granulaka.
N[eXecutoR] ® - Profil | Čt 3.9.2009 22:35:22
sliver - samolibý vůl >> sliver >> to som posral teda no ..
Nsliver - Profil | Čt 3.9.2009 22:33:19
[eXecutoR] ® >> jo, to se stane. Ale podle toho je poznat,že vy mladí čtete málo pořádných rybářských knížek, málo se zajímáte celkově o biologii všech našich ryb. Jinak by se ti to nemohlo stát. Rybařina není o nástrahách, ty jsou až poslední v řadě. Na nějaký rybářský řád sere pes, to musíš mít v sobě.
A športovo, nie mrazničkově - to není žádný argument, ryby není zakázané brát. Teda pokud nejsou hájené a nemají míru.
A športovo, nie mrazničkově - to není žádný argument, ryby není zakázané brát. Teda pokud nejsou hájené a nemají míru.
N[eXecutoR] ® - Profil | Čt 3.9.2009 22:17:36
sliver - samolibý vůl >> sliver >> nie vazne ja nechcem sa vymluvat ale take veci nerisrujem ja pstruhy nechytam tento sa mi do cesty len tak zmaotal ale nechcel som to je ot jasne ja chytam sportovo nie mraznickovo ze berem ryby domov .. chytam pre radost a pre foto aby som mal pamiatku na rybu ktoru som ulovil ... a som si toho vedomi ze som urobil chybu ... no co stalo sa co sa stalo ..
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33405
NVýroba woblerů31008
NKayakfishing a kajakorybaření20680
NRare woblery - Rapala14050
NGalerie okounů ...1092
NÚhoří sezona 201210514
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33405
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNKurz Teo Daška pro Otoše 299
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.












