Lov v Chorvatsku

Zdravim...
Chcem sa opytat, ci potrebujem na rybacku v chorvatsku nejaky listok, alebo sa tam da chytat bez povolenky...?
A ako to je pri rybacke z clnu...?
A este,... aku najlepsiu nastrahu by ste tam odporucali...?
Dakujem
Autor diskuse: fizzy - Profil , 30.7.2008 všeobecné - ostatní

Nkuna - Profil | St 30.7.2008 18:59:29

na lov v chorvatsku potřebuješ povolení at chytáš kdekoliv Při kontrole se prokazují něco jako id karty s jmenem a fotkou a chovají se slušně jestliže narazí na člověka co nemá povolení tak ty lidi. berou co nemají povolení jako pytláky

    NPLCH - Profil | St 30.7.2008 17:54:31

    fizzy: Já jsem byl minulej rok na jihu. Na malý teleskop a splávek hromada čudlí. Jo a bez povolení !!
    Nikdo mi tam nic neřekl, ba naopak někdy poradíl :-)) vlastně v chrvatsku jsem byl 4krát +( chytal) a vždy v poho...

      NJovánek - Profil | St 30.7.2008 17:38:31

      Podej si ruku s doktorem a neobtěžuj mně.Děkuji za pochopení.Nejsen na Tebe opravdu vůbec zvědavej.

        Nmedvěd - Profil | St 30.7.2008 17:37:54

        Bosanac:Lojzo, já fakt žádný překážky nikomu nekladu.Tak trošku u moře pytlačím, ale nikoho k tomu navádět nebudu

          NBosanac - Profil | St 30.7.2008 17:32:42

          Jasne , svazozmrdi tady trvaji na dodrzeni zakonu , kladou prekazky pri vystavovani povolenky pro cizince , ale v cizine porusuji zakony . Hezky . Jen tak dal .

            NJovánek - Profil | St 30.7.2008 17:28:20

            Odpovídám na otázku fizzy.S Tebou jsem o ničem diskutovat nechtěl.Nechej mně na pokoji.

              NBosanac - Profil | St 30.7.2008 17:23:33

              Jovanek : Prosim ? To je tvuj argument ?
              More v Chorvatsku ma tretman svazove vody .

                NJovánek - Profil | St 30.7.2008 17:21:34

                Moře není svazová voda.

                  NBosanac - Profil | St 30.7.2008 17:15:16

                  Jovanek : Ano pytlacis , nevim jen co bys rekl na chytani bez povolenky pro turisti tady v cechach na svazovych vodach .

                    NJovánek - Profil | St 30.7.2008 17:10:44

                    Nenabádám,jen říkám jak to dělám.A nebuď tak uvědomnělej.

                      NBosanac - Profil | St 30.7.2008 17:07:43

                      Jovanek : Ty pytlacis v Chorvatsku a jeste k tomu nabadas .

                        NJovánek - Profil | St 30.7.2008 17:02:01

                        Já chytám v Makarský a je to takovej střed,spíš níž.Nikdy mně nekontrolovali,a to kolem mně i jezdili člunem.A co jsou čudly? Já chytal normální ryby konzumní velikosti.Ale na crva.

                          NCarpMaster - Profil | St 30.7.2008 16:56:14

                          fizzy > V Chorvatsku je třeba povolení i na to aby jsi se vy***l. Tudíž i na lov ze břehu. V severní časti se to toleruje. Ovšem co vím, tak na jihu jsou Chorvati mnohem drsnější a ukládají pokuty. Jinak sám jsem v Chorvatsku chytal místní čudly na vlnolamech u přístavu/ů. Stačí ti bohatě bič a chlebová střídka. Zachytáš si privela.

                            NJovánek - Profil | St 30.7.2008 16:55:13

                            V Chorvatsku chytám každý rok.Na moři,ale za břehu.Povolenku potřebuješ a je i dost drahá.
                            Nevím přesně kolik,protože jsem si ji nikdy nekupoval.Poradil mi domácí,že když nebudu tahat na jídlo hafo ryb,tak mně berou stále jen jako turistu a nechají mně na pokoji.

                              Nemiliano - Profil | St 30.7.2008 16:44:04

                              bosanac-
                              myslím samozrejme rybolov na mori

                                Nemiliano - Profil | St 30.7.2008 16:43:09

                                a to od kdy:)))

                                  NBosanac - Profil | St 30.7.2008 16:40:46

                                  emiliano : Pro lov ze brehu v Chorvatsku potrebujes povolenku .

                                    Nemiliano - Profil | St 30.7.2008 16:37:41

                                    http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=10191
                                    Uz jsem to jednou psal nechce se mi znova..je to o recku ale v chorvatsku je to na stejno..myslim na mori...pro rybolov ze brehu povoleni nepotrebujes

                                      Nm.b. - Profil | St 30.7.2008 15:11:16

                                      1. projdi si články
                                      2. projdi si diskuse
                                      3. pokud budeš mít konkrétní dotaz, tak založ diskusi

                                      doporučuji použít vyhledávač...

                                        Nstetek - Profil | St 30.7.2008 14:49:35

                                        fizzy-uz tady toho bylo hooooodne napsano tak hledej