- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sumci na mrtvou rybku
Berou sumci i na mrtvou, nebo pouze na živou rybu?
Autor diskuse: WINKLEPICKER - Profil , 13.7.2008 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
10 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NMDC - Profil | Po 14.7.2008 19:18:40
Na Vltavě2 mám pocit , že berou na všechno ! Ale samí malí do 50 cm.
Nsadraj - Profil | Po 14.7.2008 18:52:39
Jak to tady všude kolem tak pročítám
je všude tolik sumců, že za chvili budou ve vodě jen sumci a budou snad brát i na dlažební kostku nebo prázdný trojháky bo jiný ryby ve vodě už nezbydou a ještě všechny navádějte k tomu aby je vraceli zpátky .. loni už jsme na Berounce neviděli u břehu ani potěr a sumci kolem 25-30 cm brali na cokoliv jak vzteklý asi už to všechny ryby vyžralo tak berou i na chcipliny
je všude tolik sumců, že za chvili budou ve vodě jen sumci a budou snad brát i na dlažební kostku nebo prázdný trojháky bo jiný ryby ve vodě už nezbydou a ještě všechny navádějte k tomu aby je vraceli zpátky .. loni už jsme na Berounce neviděli u břehu ani potěr a sumci kolem 25-30 cm brali na cokoliv jak vzteklý asi už to všechny ryby vyžralo tak berou i na chcipliny
NToufi - Profil | Po 14.7.2008 18:46:06
Čau rybáři.
přidám se k boyscoutovy, jezděte radši jinam, Dalas je na Vás moc těžká voda, kde se sumci chytají na vláčku, nebo na sumčí boilis a pelety. Hlubinná přívlač je zakázaná a díky množsvý napadaných stromů a kořenů velkých stromů, se fousáči mají kde schovat. projížděl jsem s vábničkou a všude se vyvalí bubliny, ale záběr nepříjde, asi to neumím jako Jakub.
přidám se k boyscoutovy, jezděte radši jinam, Dalas je na Vás moc těžká voda, kde se sumci chytají na vláčku, nebo na sumčí boilis a pelety. Hlubinná přívlač je zakázaná a díky množsvý napadaných stromů a kořenů velkých stromů, se fousáči mají kde schovat. projížděl jsem s vábničkou a všude se vyvalí bubliny, ale záběr nepříjde, asi to neumím jako Jakub.
Nboyscout - Profil | Po 14.7.2008 17:07:14
boyscout>no když myslíš, já ti to vyvracet nebudu. A čím víc si vás to bude myslet a bude jezdit místo na Dalas někam jinam, tím lépe pro mě :-)
NRicky - Profil | Po 14.7.2008 17:05:21
To boyscout:asi už je všechny sežrali brňáci a jiné náplavy.Já jich nežeru.Ale nemá cenu tu zase rozvádět debatu o zarybněnosti Dalešické.Opakoval bych se.Candáta nepotkáš,a když tak náhodně,štika jenom 115 ale mrtvá na břehu,a sumec,hamba mluvit.Když někdo chytne náhodně sumíka,tak je to sláva.
NZdenall - Profil | Po 14.7.2008 8:57:55
Když jsem začal znovu po X letech chytat,tak jsem na zahájenou vyrazil na candáty.Jemnej proutek 10ti centimetrová mrtvá rybyčka.........jízda jako blázen,po několikaminutovém přetahování se z toho vyklubal sumík 112cm.Fakt super zážitek.
NRicky - Profil | Po 14.7.2008 6:52:22
U nás teda na Dalasu neberou na mrtvou ani na živou.Asi proto že tam nejsou.Dřív brali na živou, ale postupem času se stávalo, že si živou jen očichal fouskama a otočil se utekl od ní.Takže tam kde jich je dost, berou na třeba na chleba, kde jich je málo, neberou na nic.
NMr.Stick - Profil | Ne 13.7.2008 22:59:03
V pátek v noci jsem přišel o rybu cca 120cm, na mrtvou plotici cca 15cm.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
CA RYBOLOV NORSKO
Jsme cestovka zaměřená na rybolov v Norsku. Nabízíme velmi atraktivní lokality jako je SOROYA, BAKKAN WAHL, NORDKAPP,...











