Porušování "bližších podmínek rybolovu" při ME v Uherském Hradišti.Zaznamenali jste nějaké?

Dnes jsem si udělal výlet do UH abych se na vlastní oči přesvědčil jak si u vody počíná plavačkářská elita Evropy. Jak vypadá šetrné zacházení s rybou, které se po puštění z "pytle" nic nestane. Jak výkvět rybářů v tomto oboru dbá o čistotu na lovném místě. A jak to dopadlo? A co vy na to? Foto přikládám.
Autor diskuse: Dalibor MC - Profil , 27.6.2008 všeobecné - závodní sektor

Nelhierro - Profil | So 28.6.2008 23:27:12

Petrson: hezky jsi to okecal. Dovedu si představit jak ty ryby ke všemu "surfuješ" z vody. Nic, jsi pro mne kritik, který ani neví co kritizuje. Čau a snad se u vody nepotkáme. Já už do tvé karty nepolezu, ale nahlédnou tam ostatní. Snad mu ji tedy ADMINE raději vymaž! Asi se totiž kolega (rybí pedofil) začíná za své "výživné" fotky stydět!

    NDalibor MC - Profil | So 28.6.2008 23:27:06

    somozo>Pochop, ze dcerku vedu tak aby nepodlehla. Pokud bude rybarit a bude chtit zavodit jsem ochoten ji podporit v RT jinak ne. Pokud podlehne i tak, je to jeji rozhodnuti, ktere budu respektovat, ale nebudem si v tomto ohledu nikdy rozumet.
    Ja nemam ambice presvedcovat, uplne by stacilo aby sa nad tim nekdo zamyslel, bez emoci si to srovnal v hlave. Snad se takovy nasli i kdyz tady nic nenapsali, za pokus to stalo. Proste nekdy mne napadne to zkusit, ale rychle se vracim do reality a nadlouho se k nicemu nevyjadruji.Tak.

      NPetrson - Profil | So 28.6.2008 23:26:50

      >> ADMIN > prosil bych zamezit přístup do mé karty "anonymnímu silákovi za kompem" elhierrovi, pokud je to možné. Nerad bych, aby si výživnou databází listoval takový póvl. Díky.

        NPetrson - Profil | So 28.6.2008 23:24:30

        >> elhierro > poslední výjimka: psal-li jsem o objektivitě, myslel jsem samozřejmě VŠECHNY své fotky, ne těch pár, s nimiž sis při výběru dal tu práci. Konkrétně tento perlín vzal při odpuštěné hladině asi o půl m, takže vyprostit háček ve vodě nešlo (ono kdyby to šlo, ryba by ležela na hladině, jako na VĚTŠINĚ ostatních snímků). Ale nedivím se, že objektivita informací Ti dělá problémy - u člověka, který se živí opakem (cpaním zkreslených či lživých informací "cílové skupině") se jistě projeví profesionální deformace.

          Nmedvěd - Profil | So 28.6.2008 23:23:58

          Dalibor:vykašli se na to.Pokud nesouhlasíš,nemůžeš uspět.

            Nelhierro - Profil | So 28.6.2008 23:21:50

            Georgino: nevyhrožuju, upozorňuju. Nesnáším kritiky, co se chovají ještě hůře než ti, co jsou kritizováni a uráženi. A mám pocit, že petrson je jen zhrzelým rybářem, který do repre nebyl vybrán. Asi umí kulovku, umí jen tahat ryby za hubu.

              Nelhierro - Profil | So 28.6.2008 23:20:40

              Dalibor MC: Dalibore, jestli tvrdíš, že jeden pytlíček od háčků je bordel, tak to je moc. Jdi se projít kolem každého břehu našich vod a teprve pak uvidíš bordel. A že tam zbyla hromádka krmení? Za pár hodin ho sežerou kačeny. Nebo ne? Myslím, že tvá fotodokumentace byla jen účelová. Podívej se níže, jak třeba kolegové (peterson) zachází s rybama. A takových "borců" je bohužel moc.

                NGeorgino - Profil | So 28.6.2008 23:17:39

                elhierro: To jako vyhrožuješ? To je dost ubohý nemyslíš?

                  NDalibor MC - Profil | So 28.6.2008 23:15:04

                  MrCement > Myslis, ze to porusovani BP neni? Ja myslim, ze jo. Jasne jsem napsal, ze na zavodnim useku uz nikdo nebyl.Mohl by jsi mi pomoci jak se to da resit? Jak resis neporadek u vody, na ktery narazis?
                  Otazka ma mit nejaky vysledek? Tahle otazka vznikla shodou okolnosti, vznikla jako reakce na "Fandeni nasim repre..." a "Aktivni protest..." pokud jsi to cetl od zacatku je to myslim jasne. Proste jsem chtel na vlastni oci videt zavodniky. Abych nemel jen info typu jedna pani povidala.
                  Obrazek jsem si udelal a nabidl jsem moznost prohlednout i ostatnim. Jak se k tomu kdo postavi je jeho vec. Ale zatim to vzdy sklouzne jen k navazeni se do me osoby.Tento pristup, ale nikoho, kdo se pohybuje po internetu nemuze prekvapit. A zvlaste ne tady na MRKu. Je vzdy jednodusi uteci od argumentace a premysleni k osocovani.

                    Nelhierro - Profil | So 28.6.2008 23:13:16

                    petrson: ty jsi ke všemu totální lhář. Cituji tě: .... z fotek bys pochopil, že se snažím je pořizovat, aniž by šla ryba z vody..... Slušná práce! Co tedy ten perlín? Ten chudák také musel z vody? Také si ho vzal domů kočkám? Modli se, abych tě jednou u té Berounky nepotkal, spočítal bych ti to za ty ubohé ryby.

                      NCarpkiller - Profil | So 28.6.2008 23:06:16

                      Až teď sem si přečetl zadání otázky a kouknul se na ty fotky...takhle,jednou sem byl u pořádání plavačkových závodů do série grand prix,jako rozhodčí sem vše mohl krásně pozorovat...musím souhlasit s tím,že po závodnicích kolikrát zůstává na břehu neskutečnej svinčík,ale zase je pravda,že o pořádek by se měl postarat pořadatel,a ten by měl odpad odvézt...k těm pár rybkám bych dodal že jsou to velmi přijatelné stráty oproti masakrům všech druhů a velikostí ryb na jiných svazových revírech v čr...na to by sme se měli jako rybáři zaměřit,a né na dvě plotičky po závodech kde se jich chytlo a pustilo tisíce...

                        NPetrson - Profil | So 28.6.2008 23:04:55

                        >> elhierro > pokud se mám za co stydět, snad jedině, že jsem se unáhlil diskutovat s mimoněm, jako Ty. Zvlášť, když si jeden uvědomí, že při Tvém věku to lepší už asi nebude... Nekážu zde žádnou morálku, jen se bavíme o možnostech šetrnějších přístupů během závodů. Přiznal jsem, že mi vadí, když naopak morálku kážou lidi, kteří se kolikrát chovají mnohem hůře, než "řadoví rybáři", a ještě by rádi výsady. K tomu jsem hlavně směřoval.
                        K fotce - nic závadného na záběru ryby, která stejně musela na břeh (sumečci často mají háček hlouběji), pořízeném během asi 1 vteřiny, nevidím. Kdyby jsi navíc byl aspoň trošku objektivní, z fotek bys pochopil, že se snažím je pořizovat, aniž by šla ryba z vody, jakmile to je trochu možné (nepočítám fotky ponechaných). l když se rybka jistě trošku potrápí, stejně tento přístup vnímám nahony vzdálen jejímu případnému dlouhodobému mučení v síti. Ano, je to daň za mou kratochvíli, které se nehodlám zříci, ale proto se aspoň snažím volit nejšetrnější způsoby. O to by u vody taky mělo jít, ovšem vyplynulo, že ani mnohý "repre" v tom nemá jasno.
                        K Tvým neurovýlevům se už vyjadřovat nehodlám, ještě by sis mohl přivodit nějaký záchvat, takže sbohem.

                          NMrCement - Profil | So 28.6.2008 22:54:34

                          DaliboreMC: pokud si zaznamenal porušování BP (minimálně těch, které mají průnik s tvým vnitřním řádem), tak pevně věřím, že si s tím něco dělal nebo něco budeš dělat. Co má být výsledkem této otázky?

                            Nelhierro - Profil | So 28.6.2008 22:51:28

                            petrson: a ještě jedna. Podívej se, jak ji trháš hubu, blboune! A jsi rybí pedofil, co si fotí i perlíny. Honíš si s tím tvé ego, které má zřejmě stejně nulovou hodnotu.

                              Nelhierro - Profil | So 28.6.2008 22:49:22

                              Carpkiller: Honzíku, takhle bych na hák pověsil petrsona a také si ho fotil.......

                                NCarpkiller - Profil | So 28.6.2008 22:47:02

                                hustá fotka....taky tak začnu fotit ryby...můžu?

                                  Nelhierro - Profil | So 28.6.2008 22:45:52

                                  petrson: nic ti to neříká? Takhle bych za hubu pověsil tebe!

                                    Nelhierro - Profil | So 28.6.2008 22:42:50

                                    petrson: opět ses nevyjádřil k tvým fotkám......... :-(((( Se alespoň za ně styď, když kážeš morálku. Takový chytráky jako jsi ty mám rád. Tu povolenku bych sebral tobě za to, jak s rybama zacházíš. Nejsem sám, kdo ti to už psal!!! A jaké mám na mysli? Děláš ze sebe blbce? Všechny ty, kde ryby visí za tlamu ve vzduchu a ty si je fotíš jako blb.

                                      NPetrson - Profil | So 28.6.2008 22:41:20

                                      >> el > konkrétně - které fotky a co na nich máš na mysli a jak to souvisí s několikahodinovým sakováním mnoha kg ryb ve vezíru? Pokud závodníkem nejsi - omlouvat za přehmat se nehodlám, je to jen dobře a spíš se teď omlouvám ostatním závodníkům, že jsem Tě s nimi vůbec mylně stavěl do latě. Primitiv Tvého ražení by dle mého neměl mít nejen povolenku, ale ani volební právo.

                                        NPetrson - Profil | So 28.6.2008 22:38:41

                                        >> elhierro > koukej na somoza, v mnohém se též neshodnem, ale je aspoň schopen se zamýšlet, hledat kompromisy a možnosti, jak negadopady zmírnit. Jistě má pravdu v tom, že vývoj pokročil a doba aspoň nějakým způsobem reaguje. Třeba tím vývojem pořádných vezírů, které jsou jistě šetrnější, než které pamatujem z dětství.
                                        Ty jsi se ale - aspoň u mě - právě odkopal jako egoista, neschopný přemýšlet v souvislostech, kterému jde jen o trofeje a okolnosti s jejich dosažením spojené má u zadku. V pochopení rybařiny jsi podle mě nedosáhl ani prvního stupně ZŠ, ale už by si stál na bedně. Jen víc takových instantích borců :))))