posilovače

Jaký používáte posilovače do krmení pochlubte se jaký a taky jaký úlovky.Autor diskuse: mckvak8 - Profil , 15.3.2008 feeder - nástrahy, návnady

0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

NKROPACEK - Profil | St 21.5.2008 19:29:32

Ahoj.Já používám trapera ale jen když rybky na nic nereagují tak ho přidávám a párkrát se to už vyplatilo. A když ani to nepomůže tak jdu domu.

Noskus - Profil | St 21.5.2008 18:57:52

Borges : Na Těrlicku jsem byl loni jednou a nic,ale na Žermankách to celkem jde cejni a kapři taky.

NMADOK - Profil | St 21.5.2008 18:45:17

Já používám v poslední době krmení od Trapera Kapr + Big Carp Jahoda (2,5 a 1 kg) smíchávám je dohromady a šlape to jako pomásle. Hodně se mi také osvědčilo krmení NASHI od CUKKu (patentka) a na červy nastřkám trochu posilovače od Trapera Blood Woom. Ale jak už tady bylo hodněkrát řečeno, vždy záleží na podmínkách na konkrétním místě lovu.

NBorges - Profil | Pá 2.5.2008 22:08:33

Vážení , chtěl bych se zeptat , zda někdo z Vás v tomto období ,(popřípadě i jindy) chytá na feeder na severní moravě ,konkrétně na Žermanicích popř, Těrlicku a jak se Vám daří. Já to skouším už druhým rokem a zatím nic moc .Zdar S.B.

NLubka - Profil | Po 17.3.2008 14:50:17

Jediný posilovač který občas použiju je melasa(nebo vylepšená Bremes).Jinak už žádné nepoužívám. Je lepší použ. dobrý základní krmení, to správně zpracovat, přidat živou a to dost a přesně krmit. Nachytáš určitě solidně. Traper i Lorpio(abych uvedl nějaký příklad) dělají docela aromatické směsi a to myslím stačí.

NPista - Profil | Ne 16.3.2008 22:38:45

ja nepouzivam posilovac ,na beznej rybacke si vecinou vystacim aj bez neho a mam rad menej aromaticke krmiva ... ulovky su priemerne a sem-tam prekvapi daco vecie

NFlander - Profil | Ne 16.3.2008 17:59:06

Já používá mimo jiné posilovač PLOTICE od lorpia a jako jeho hlavní přednost je ta, že dokáže opravdu spolehlivě přilákat plotice. Nejlepší je tento posilovač přidat do nějakého ploticového krmení např. do PLOTICE BLACK od lorpia, to pak žádná plotice neodolá :-) a ostatní rybky také nenechá v klidu.

NDAM - Profil | Ne 16.3.2008 14:56:03

Ja sem jednou udelal kukuricnej srot dal do toho strouhanku zamicha a pak sem tam pridal kukuricnej posilovac a reknu ryby brali jak pitomi a pak prisel amur 85 a dotet to pouzivam ty esence a reknu nekdy to pomuze

NkuBITCHek - Profil | Ne 16.3.2008 13:36:30

zdárek, mně by jenom zajímalo jestli se dají kombinovat vůně, např. - boilies mušle a dip banán....apod. nebo jsou lepší shodné příchutě?

NMiki - Profil | Ne 16.3.2008 10:48:56

Ono to není jen o těch posilovačích a už vůbec se nedá mluvit o konkrétním typu, poněvadž vždy záleží na sestavení udice, výběru místa, nástrahy, samotné návnady, obsádce ryb, typu vody atd. atd. Jmenovat tady všechny důvody, které se toho týkají by bylo na dlouho. Posilovač má v podstatě individuální použití a co si lidi hodně pletou je fakt, že se posilovačem jakoby nastaví samotné krmení. To je ovšem pravda jen částečně, protože hlavní význam má posilovač v tom, že když už ti ryby najedou!!! a ty je chytáš!!! a někdo příjde vedle tebe a rovněž začne zakrmovat a tím pádem ti ryby začne přetahovat, pak můžeš tohle eliminovat přidáním posilovače, který ryby vrátí na tvé místo a udrží je tam. Posilovač tedy působí jen jako takové "koření" v návnadové směsi, která musí být ale od začátku směřovaná k dané lokalitě a případně k samotnému druhu ryb.
Pokud chceš krmení podpořit jinak, slouží k tomu účelu esence, extrakty, případně jiné aromatické či protejnové záležitosti.