- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Feeder v okolí Zlína
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
86x v oblíbených a 27x v ignorovaných.
Leffi - Profil | Pá 6.1.2017 12:18:08
meteor - Profil | Pá 6.1.2017 11:37:06
Lee-Haney - Profil | Pá 6.1.2017 10:15:38
Chápu že nic není jednoduché a těžko se shání vody tam kde nejsou, ale je to fakt bída. Bohužel…
meteor - Profil | Pá 6.1.2017 9:05:14
A to se tu ještě nezmínila nádrž Všemina, kterou MO Zlín spravuje a na kterou se povolenka kupuje separé :-)
Lee-Haney - Profil | Čt 5.1.2017 23:38:11
Lee-Haney - Profil | Čt 5.1.2017 23:30:56
Pak na schůzi mleli něco o tom že je jen na nich jak posoudí zda po členech co si nevemou povolenku budou či nebudou chtít brigády. Už to je u mě vychcanost, protože o tomhle nemají co rozhodovat. Prostě nechytáš tak si zaplať členství a hotovo. Mám pocit že dnes už po lidech co si neberou povolenku nechtějí brigády a novým členům to snížili na 10 hodin. Všechno jde, ale jde to pomalu a těžkopádně
Další věc je vydávání povolenek. Tady na forum se to i řeší a nikdo nechápe proč u nás se vydávají stylem že člověk odevzdá a pro novou si musí přijít až za týden když jinde je dávají na počkání? Navíc všichni platíme roční povolenku na které je navíc datum platnosti od 1.1 a povolenku člověk dostane kdoví kdy. Nejde o to že by člověk prvního letěl na ryby, jde o čas že tam musí lézt naprosto zbytečně dvakrát. Hlavně že se na další schůzi zase pýřili co pro rybáře nedělají když zavedli i pondělky v lednu a to jen jednu hodinu!! ,když byli zvyklí na oficiální termíny v únoru. Přitom jsou organizace kde jsou vám schopni na počkání vystavit lístek už v prosinci na další rok. To po nich nikdo nechce, ale to dvojté chození mě leze krkem když například u nových členů to jsou schopni vydat hned. Na mě to působí jako špatná organizovanost.
Já nechci jen kritizovat, netvrdím že je všechno špatně,udělali stránky, elektronický sumář a jiné věci, což je krok dopředu,každopádně dle mého pozorování je naše organizace prostě těžkopádná a hodně věcí by šlo zlepšit, jenom chtít.A jak píšeš , polovina zlíňáků je jinde, protože jinde s nimi nevysírají a nechtějí po nich nesmysly. Omi to dobře vědí a proto si rybáře pojišťují tím že nechtějí vydávat místenku na Březůvky členům jiných organizací. Kam já třeba jezdím často, protože české lesy naprosto zničily můj oblíbený revír kačák.
Koumak - Profil | Čt 5.1.2017 19:31:02
Leffi - Profil | Čt 5.1.2017 18:22:59
Lee-Haney - Profil | Čt 5.1.2017 18:05:14
Pro mě je stavající RŘ dostačující a jediný problém je dosáhnout jeho dodržování. Další problém je přístup lidí co vedou naši MO. To je kapitola sama o sobě, ale ne vše je špatné. Lidi se měnit moc nedají. Musí být nahrazení, otázkou je zda je má kdo nahradit…
Koumak - Profil | Čt 5.1.2017 16:23:37
meteor - Profil | Čt 5.1.2017 15:16:21
Ad. víra v mládí: jako... bylo by to fajn, ale moc bych s tím nepočítal: v současné době jsou (nejen) mladí "vedeni" k tomu, aby měli si jenom bezstarostně užívali (= spousta práv a žádné povinnosti), což má bohužel obecnou platnost nejen v rybařině. Samozřejmě se najdou výjimky... ale když si člověk uvědomí, kolik lidí je v dané MO registrováno a kolik chodí na schůze (což je snad to minimum, co člověk může udělat), tak je ti stav věcí docela jasný...
Ad. kontroly: no bodejť by někdo dělal kontroly... RS (nepočítám tu profi, která třeba na Dřevnici zřejmě nikdy nezavítá :-)) je dobrovolná funkce, odměny za toto počítání je IMHO celkem tragické, rybáři jsou stále větší "drzouni" a (jak jsem psal) navíc je to v podstatě nepříjemná(??) povinnost...
Koumak - Profil | Čt 5.1.2017 15:04:54
meteor - Profil | Čt 5.1.2017 13:47:42
Momentálně jsem členem MO Uherské Hradiště, kde po mně kupodivu 30 hodin brigád nechtěli, a navíc je to IMHO místní organizace, jejíž vedení se skutečně o ryby stará, tudíž je velice rád "podpořím" tím, že jsem u nich registrován, a tak přispívám na jejich chod.
Nicméně přeji ti hodně štěstí s prosazováním změn. Je to nevděčné, je to na "dlouhé lokte" s nejistým výsledkem, a je to hodně konfliktní z hlediska rozporu mezi tebou (vámi) a stávající "pákou".
Koumak - Profil | Čt 5.1.2017 12:43:21
Myslím si, že je to tam dobře napsané, že se dají některé věci změnit, ale lidi musí chodit na ty schůze a né jen kafrat na internetu nebo v hospodě. :/
Lee-Haney - Profil | Út 27.12.2016 20:27:02
ruprd - Profil | Út 27.12.2016 13:30:01
Mirek-ZL - Profil | Po 17.10.2016 11:51:00
Koumak - Profil | Po 26.9.2016 11:39:25
Čtenáři této diskuse také sledují
S feederem na kapry96912
Feederařina na řece64410
Method feeder a vše kolem něj40292
Korum - vše kolem téhle značky9590
Preston - vše kolem této značky.4055
Feeder videa - výběr MM201
Pickermánia-ultra light fishing49171
GURU - vše kolem téhle značky6272
Drennan - zkušenosti, rady, tipy1367
Pelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
Kde to žije - feeder
21:29Rybářská videa: Podvodni zabery na Šírave - sumce, kapre a zubáče 1
19:05Pickermánia-ultra light fishing 49171
14:44Feederařina na řece 64410
PáGURU - vše kolem téhle značky 6272
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
Co je nového - feeder + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











