- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Spalovací motor na loďku.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
41x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NCarpkiller - Profil | Pá 14.7.2017 14:40:38
NCarpkiller - Profil | Pá 14.7.2017 14:39:44
chceš li reagovat přímo na mě, tak já jsem aktuálně do kurzu VMP přihlášen i tak, ale obsazenost je tak vysoká, že dříve než v září se na zkoušku nedostaneš a to kdo ví jestli, už jen proto bych si selvu koupil znova, protože na co ti je lod, když s ní nemůžeš vyplout....
motorů mám několik od 5ti - mercury do 15hp selvy + x dalších elktromotorů až do výkonu 3hp, aktuálně pořizujeme ještě 60hp mercury, takže si troufám tvrdit, že s tím mám zkušenosti a rozhodně necítím potřebu žalovat, že má někdo na desítce nálepku 5 nebo 5xs, když běžně v čr jezdí 40hp motory s nálepkou 15-20hp plus stoleté naftové motory zabudované v lodích a houseboatech, ze kterých teče do vody takových sra*ek a nikdo to neřeší, že bonzování na 2 taktní selvu mi přijde tak legrační, že už jsem mu to musel prostě napsat.
NKubalorenc - Profil | Pá 14.7.2017 14:38:28
Já můžu řídit i velký lodě, jen ne tady v ČR. Protože tady si myslí, že když zvlásnu plachetnici na otevřeným moři, která má 50stop, tak tady to nezvládnu na přehradě s 10Hp motůrkem :-D
Prostě se zas český lobby snaží vytahat prachy za průkaz VMP.
Neasi - Profil | Pá 14.7.2017 14:31:41
Ale to co jsi napsal je nesmysl. Jsou nejaky dany pravidla a jedno z nich rika, ze do 5k nemusis mit papiry. Ok pokud nechces mit papiry, tak jezdi na 5tkach.
Dalsi fama (od P!Fa) je, ze to je pozustatek po komarech. Ten limit 5k plati v mnoha ostatnich statech evropy stejne tak, jako u nas.
Musis platit pojistku - nesmysl - nemusis.
VMP - Ja si ho udelal proto, abych se neco naucil. A pro vsechny bez VMP plati pravidla stejna a pokud je neznaji, tak jejich smolik. Neznalost zakona neomlouva.
A to ze "si někdo koupil levnější 2takt, a kterej je lehčí, výkonější a může s ním jezdit bez VMP.... " je samozrejme nesmysl. Ten motor ma vykon vetsi nez 5 koni a tudiz vedome porusujes pravidla. Obdobne jako jizda bez ridicaku. Kdyz s Bckem pojedes s kamionem, tak si myslis, ze ti to projde? Pokud te chyti SPS, tak zadna pokuta na miste jako byla driv, ale rovnou spravni rizeni na plavebce. A pokuty v radech desitek tisic.
Cechackovstvi? To jsi prokazal ty. Ojebat vsechno na maximum. Nerespektovat pravidla. A kdyz nahodou bude prusvih, tak klasicke "Ono", "Samo", "Seto" a v nejhorsim pripade P!Fovo: "tak mi to dokazte ze ja jsem vedome..."
NCarpkiller - Profil | Pá 14.7.2017 14:14:33
pokud máte problém s motorem o výkonu 12-15hp bez VMP tak jste jantaři, to je pořád hračka pro děti a všude jinde v evropě, se papíry na motory do 15-20hp vůbec neřeší, to je pořád jenom bublifuk, kterým nic závažného nezpůsobíš, pokud nejsi úplnej de*il.
pochopil, bych, kdyby jsi tak aktivně řešil problematiku houseboatů s motorama vyrobenýma v sedmdesátých letech, nebo skůtry co mají pod kapotou 60 a více koní, ale ty sis musel poplakat kvůli 15hp motoru, u mě jen závistivej žalovníček.
jsi přesně ten typ člověka, co si dá do auta kameru a pošle fízlům video každýho kdo si ho dovolil na dálnici předjet, přes to že jsi ty jel přesně 130km/h a naprášit ho za rychlost...bych zvracel.
NCarpkiller - Profil | Pá 14.7.2017 14:10:25
A) VMP
B) že má motor těžkej jako kráva,
C) musí platit pojistku a přihlásit ho
D) motor se stejným či menším výkonem za více peněz
E) si někdo koupil levnější 2takt, a kterej je lehčí, výkonější a může s ním jezdit bez VMP....
klasickej čecháček má potřebu hnedka běžet plakat na plavebku, že s tím někdo vyjebal... to že je sním je vyjebáváno dnes a denně kam se podívá mu nevadí, bo to nevidí, ale tohle mu vadí, protože se prostě rozhodl jinak, má to tak a se*e ho, že někdo si jezdí jak pán bez zbytečných vobštrukcí výše...to je celé, stejné u nás jako u vás, jen závist a československá bonzácká povaha.
NTransalp2 - Profil | Pá 14.7.2017 13:41:21
NP!F - Profil | Pá 14.7.2017 11:58:09
NTransalp2 - Profil | Čt 13.7.2017 21:33:57
Nbaitruner2 - Profil | Čt 13.7.2017 10:42:44
EditJo a bylo vidět,že o těch motorech už vědí déle na.můj dotaz okamžitá odpověď bez sebemenšího zaváhání..
NShu-lin - Profil | Út 11.7.2017 12:29:21
NSerjoža - Profil | Út 11.7.2017 9:29:40
Nburbon9 - Profil | Po 10.7.2017 19:22:23
NPallermo - Profil | Po 10.7.2017 18:21:08
NCasio - Profil | Po 10.7.2017 18:05:37
NPallermo - Profil | Po 10.7.2017 18:05:13
NTransalp2 - Profil | Po 10.7.2017 18:02:16
NPallermo - Profil | Po 10.7.2017 18:00:52
NPallermo - Profil | Po 10.7.2017 17:59:47
NCasio - Profil | Po 10.7.2017 17:57:24
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33422
NLodě a jejich úprava1035
NFotky ryb pouze na přívlač107199
NÚhoří sezona 201210520
NVýroba woblerů31008
NRare woblery - Rapala14054
NVláčenie z člnu27208
NPrivlac s multiplikatorom31598
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
Kde to žije - dravci
17:40NBurza na přívlačové nástrahy 33424
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:21NRare woblery - Rapala 14054
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












