- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Spalovací motor na loďku.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
41x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NSallySalic - Profil | Pá 22.12.2017 17:43:25
NMarek22 - Profil | Pá 1.12.2017 17:36:52
NMarek22 - Profil | Pá 1.12.2017 12:06:28
Jinak zajizdeni je vzdy popsane v manualu 10 hodin na 1/3 plynu a jezdit ne ho necchat bezet v becce.
NPetr 21 - Profil | Pá 1.12.2017 11:24:39
NPetr 21 - Profil | Pá 1.12.2017 11:22:59
Neasi - Profil | Pá 1.12.2017 9:56:45
Edit, tak tady:
http://www.clyde-outboard-services.co.uk/useful-information/honda-outboard-motors-running-in-procedure
NMarek22 - Profil | Pá 1.12.2017 9:49:49
NPetr 21 - Profil | Pá 1.12.2017 9:33:59
NMariner4 - Profil | Ne 29.10.2017 22:05:03
Nbowman - Profil | Čt 24.8.2017 17:41:30
Nboyscout - Profil | Čt 24.8.2017 15:46:53
Nbowman - Profil | Čt 24.8.2017 15:44:51
NTransalp2 - Profil | Út 15.8.2017 19:49:33
Nsliver - Profil | Út 15.8.2017 19:47:03
NTransalp2 - Profil | Út 15.8.2017 18:24:44
NPeter36 - Profil | Út 15.8.2017 18:16:34
Takze nalitano asi 5motohodin... asi casem koupim elektromotor, ale tam mne odrazuje baterie takze ve finale to bude mit min tech 13kg co ma parsun tak nevim
NShu-lin - Profil | Út 15.8.2017 13:07:35
NPeter36 - Profil | Ne 13.8.2017 21:09:06
NTransalp2 - Profil | So 22.7.2017 18:50:18
Například ... ostatní značky to mají podobné . Koupíš motor 9.9 hp a taháš se vlastně zbytečně s 20 hp ...
Nkaly - Profil | Pá 21.7.2017 17:33:59
Ntinkky - Profil | Pá 21.7.2017 16:59:24
NDalas - Profil | Pá 21.7.2017 16:50:33
NCarpkiller - Profil | Po 17.7.2017 8:09:14
NTransalp2 - Profil | So 15.7.2017 23:19:17
VMP samozřejmě mám . ... víc už tu psát nebudu .. XS majitelé by mě jistě drbali donekonečna . Je to jejich boj s "ojebáváním "
NTransalp2 - Profil | So 15.7.2017 22:46:33
s papírem jaksi nelze . VMP tu nic neřeší ale přihláška k člunu 3,4 metru . Toho lháře si vyprošuji blbečku ...
Nbacklead - Profil | So 15.7.2017 22:36:29
Transalp2 - ® St 19.4.2017 16:12:22
Diskuse: Kvalita motorů Hidea?
olo - 19.4.2017 8:47:44 >> 15 HP u nás bohužel neprojde .. 10 KW co dali limit na Lipno je trochu mimo . Motory s 13,6 HP ten ouřada asi viděl ve snu , nebo spolupracuje z CzechMarine ...)
Ale zaplať ouřadovi alespoń za to ..o:)
Yamahy jsou Yamahy .. Ta moje co budu prodávat má 8 HP přeštítkovaná na 5 HP má asi r.v. 98 a nikdy nezklamala . Kdybych nechtěl mít motor a loď kvůli moři s papírama , nikdy bych ho neprodal . Zatáhneš a jedeš ... a jak potichu ..o:)
Nbacklead - Profil | So 15.7.2017 22:31:22
NTransalp2 - Profil | So 15.7.2017 22:23:12
Nkokotron - Profil | So 15.7.2017 13:04:15
Nbaitruner2 - Profil | So 15.7.2017 12:56:23
NCarpkiller - Profil | So 15.7.2017 12:43:34
Nbaitruner2 - Profil | So 15.7.2017 12:38:29
Ale jak píšeš tohle se dělá už hodně dlouho co já si pamatuju tak s tím začali kluci tady na přehradě blbnout před 20lety s tím přelepováním u lodních motorů Moskva,Vichr!-))Ty vole když to jelo tak ta 20ka s tou laminátovkou fakt tenkrát upalovala,ale většinou jsi měl ruce jak komeník bo to furt nejezdilo!-))
NCarpkiller - Profil | So 15.7.2017 12:28:25
A ten kdo tu nejvíce na objevy poukazuje, byl jeho hrdým majitelem...
nečekal jsem ze mě zrovna dneska něco rozesměje... stalo se.
Nbaitruner2 - Profil | So 15.7.2017 12:18:49
NCarpkiller - Profil | So 15.7.2017 12:16:35
Nbacklead - Profil | So 15.7.2017 11:42:44
Sledujete archiv, tato nabídka již neplatí!
Nabízím: Prodám 2 taktní závěsný motor Yamaha 8 HP , dvouválec , hmotnost 27 Kg , lehký a bezproblémový motor v dobrém technickém stavu , používaný jen párkrát do roka . Starty na jedno zatáhnutí . Má polep na 5 HP, není nutno VPM , tyto motory se dělaly v 5,6,8 HP ... R.v 98 , nádrž .Krátká noha . Cena 16000 Kč
Transalp2 ®Poslat soukromou zprávu., 724206738
7.5.2017, zadáno 7.5.2017
NP!F - Profil | So 15.7.2017 10:46:35
Nbaitruner2 - Profil | So 15.7.2017 10:23:37
NMISO* - Profil | So 15.7.2017 10:09:08
Nbaitruner2 - Profil | So 15.7.2017 9:43:08
NMISO* - Profil | So 15.7.2017 9:15:18
NSmrtak - Profil | Pá 14.7.2017 23:06:33
Je tam vidno aj nalepku, na ktorej je vyobrazene ako ma lezat.
Nsliver - Profil | Pá 14.7.2017 21:08:21
Nboyscout - Profil | Pá 14.7.2017 20:50:58
Nsliver - Profil | Pá 14.7.2017 20:46:53
Nboyscout - Profil | Pá 14.7.2017 18:55:54
NTransalp2 - Profil | Pá 14.7.2017 18:28:20
Je to s tím očůraným XS jako když jezdíš v autě bez papírů ..
Nbaitruner2 - Profil | Pá 14.7.2017 18:05:25
Nsliver - Profil | Pá 14.7.2017 18:02:46
NCarpkiller - Profil | Pá 14.7.2017 17:54:30
NCarpkiller - Profil | Pá 14.7.2017 17:52:26
NTransalp2 - Profil | Pá 14.7.2017 17:43:37
NTransalp2 - Profil | Pá 14.7.2017 17:36:56
Nkokotron - Profil | Pá 14.7.2017 17:28:39
Nkaly - Profil | Pá 14.7.2017 17:07:06
Nkaly - Profil | Pá 14.7.2017 16:59:43
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33422
NLodě a jejich úprava1035
NFotky ryb pouze na přívlač107199
NÚhoří sezona 201210520
NVýroba woblerů31008
NRare woblery - Rapala14054
NVláčenie z člnu27208
NPrivlac s multiplikatorom31598
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
Kde to žije - dravci
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
15:30NBurza na přívlačové nástrahy 33422
13:21NRare woblery - Rapala 14054
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...


















