MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Letní ubytování na Lipně

V létě bychom rádi na dovolenou na Lipno a hledám ubytování pro 14 lidí , 4 rodiny s dětma nejlépe chatky nebo něco malého kde je klid . Tátové jsou fanatičtí rybáři , takže aby bylo blízko k vodě a třeba možnost loděk a dobrá rybačka . Taky přijatelná cena . Díky .

Autor diskuse: Petr.J
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 26.1.2004

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Honza Pá 30.1.2004 23:54:36
Zkus Olšiny je to ca 1 km od Černé v Pošumaví,ale je zde málo vody a nevím zda ryby nezměnily působiště, v minulých letech zde byly dobré úlovky.
N Petr.J Út 27.1.2004 19:51:13
Díky za rady.
N Alcazar Po 26.1.2004 19:52:04
Omlouvám se,ale spletl jsem se.CA Rybarka ubytování na hotelu Jenišov nenabízí.Telefon bývá téměř pravidelně v inzerci časopisu Rybářství,zejména v jarních a letních číslech časopisu.Jistě je někdo ze známých kupuje nebo sbírá.Já to číslo omylem vymazal z mobilu.Podrobnosti mohu poskytnout přes mail.
N Alcazar Po 26.1.2004 19:43:44
Doporučuji ubytování přes hotel Jenišov/Horní Planá/ a to buď v chatičkách podobným pionýrským ve vzdálenosti 30-80m od vody,děti a manželky mohou případně bydlet v pokojích na hotelu ihned nad chatkami.Jezdíme tam každý rok a je to velice levné a ryby jsme vždy nachytali.Možnost loďky,zamražení úlovků,krásná příroda.Lesní porost.Telefon hotelu je na www.ckrybarka.cz.Pobyt případně domlouvejte přímo s hotelem,ne přes cestovku.Objednávat je dobré již 2-3 měs. předem.
N Moravák - ® Po 26.1.2004 12:51:09
Su trouba: Nevýhoda
N Moravák - ® Po 26.1.2004 12:50:14
Černá v Pošumaví, hotel Racek, patří k němu i spousta 4 a 2-lůžkových chatek, voda je v těsné blízkosti a dá se tam parádně chytat. Nevíhoda je, že jsou chatky bez zásuvky na nějaký spotřebič, jejich stav není taky nej a sociální zařízení je spoleečné pro chatky, takže není nic zvláštního, když prostě není teplá voda. Na druhou stranu si aspoň děti budou připadat jako na pionýrském táboře. Pro nějaké info: http://www.cernavposumavi.cz/user/show.php?lid=1&type=A&node=I&id=20 Chytali jsme pedevším cejna, kapra a okouna v letních měsících.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby JESETER Rybářské potřeby JESETER

Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17