MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Velká Pinka

Ahoj,
neznáte někdo vodu Velká Pinka u Chotěšova v Západních čechách. Měla by to být 30 ha propadlina. Díky

Autor diskuse: Míra
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 25.1.2004

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Véna S. - ® Pá 30.1.2004 13:01:08
Poslední zprávy: mola na pince se budou teď na jaře opravovat.
N MIRA Pá 30.1.2004 12:08:42
DĚKUJI ZA ODPOVĚDI :)
N PM - ® Čt 29.1.2004 23:43:12
Jezdil jsem tam zpočátku poměrně často, ale minulý rok jsem byl na Pince jen jednou a to na podzim si na chvíli zavláčet. V přední části je hloubka okolo 1,5m a bahnité dno.Po povodních zbyly rozbořené lávky a místní MO je vůbec neopravilo. Kousek od parkoviště jsou u lodiček asi dva fleky (nic moc) nebo musíš jít o pěknej kus dál, kde je několik míst. Těch 30 ha strašně zkresluje, propadlina vypadá jako velký rybník a je rozdělena na dvě části. Na té první budeš chytat desítky pidicejnů - revír je jimi úplně zaplevelený, pár podmírových kaprů. Na druhou (podstatně zajímavější část) se dostaneš pouze loďkou - chytají se větší kapři hlavně při rákosí, sem tam i amur. Co mám zprávy, tak se vytáhnou také štiky a candáti, jsou tam velcí sumci a před třemi roky nasazovali menší sumce okolo 35 cm. Měl jsem štěstí i na pár úhořů. Osobně se mi revír nelíbí, přestal jsem tam chodit. Býval tam dost často nepořádek na břehu (plechovky od piva, sklenice od návnad atd.). Když jsi měl smůlu, jezdili 50 metrů za tebou místní kluci po haldě na mopedech. Revír je dost často navštěvovanými nejen místními rybáři a hlavně pak od března do června, kdy jsou v ZČ uzavřené řeky a mimo přehrad Borské a Hracholuské není kam jít. Jestli tam pojedeš, nenech se odradit ani vystrnadit místními důchodci (je tam málo míst, takže určitě někomu vlezeš na jeho oblíbený nebo zakrmený flek). Chodím raději na řeku, kde mě nikdo neruší a nepřehazuje pruty. Přeju Ti hodně štěstí. Napiš pak, jak jsi dopadl.
N Vladimír - ® Ne 25.1.2004 19:19:23
Tu vodu trochu znam, ale nikdy jsem tam nic velkýho nechytil. Vím ale, že tam větší ryby jsou. Je tam horší přístup k vodě. Jenom ze strany, kde kotví loďky je to dobré ale jinak jsou okolo mola v rákosí, ale ty mají obsazené místní rybáři a tak jsou s nimi někdy potíže.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniKobra elner-baits

Za 777
Výhody kobry ELNER-BAITS ultra-light: - hmotnost pouze 97g ! - menší hlučnost oproti karbonu ! - průměr 28mm ! - třetinová cena oproti karbonu ! - vzdálenost krmení 140 m !

akce, rybareniručně vyráběné woblery SALMO

Světoznámé ručně vyráběné woblery SALMO v naší nabídce...

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Penzion Soroya Penzion Soroya

Poskytujeme ubytovanie a člny pre morsky a sladkovodny rybolov, turistiku na ostrove Soroya v mestečku Sorvaer v severnom Norsku. Jedna sa o...