MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Orlík mapy

neměl by někdo čirou náhodou staré mapy, fotky oblastí zatopených VN Orlík?především by mě zajímali úsek na Otavě od Písku k hradu Zvíkov, ale i jiné.
Dík

Autor diskuse: jenda ®
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 18.1.2004

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N mirmen - ® So 24.1.2004 18:57:51
informace o mapách,fotografiích, případně vrstevnicích vodních toků a nádrží by mohli mít k dispozici správci povodí. Případně by mohli poradit, kam se obrátit.
www.pla.cz
www.pvl.cz
www.pod.cz
www.poh.cz
www.pmo.cz
Dále ZABAGED -ZAkladní BÁze GEografických Dat , který je v digitální podobě , jehož součástí je i vrstva s výškopisem ( pravděpodobně vrstevnice po 1 m výšky). Data prodávána komerčně, draze, pro osobní účely zřejmě nejsou k dispozici - nevím, nepátral jsem,( spolehl se na laskavé sdělení ing.M.Horského ).
www.cuzk.cz
www.tmapy.cz

Některé zdroje jsou jen komerční, na jiných by jsi se mohl dozvědět více o tom, co Tě zajímá(odkazy na archívy, další subjekty, muzea, www.stránky zabývající se historií a výstavbou děl atd.).
Kdysi jsem se dozvěděl, že Národní technické muzeum ma velice bohatý archív historických fotografií. O tom, zda byly či budou výstavy fotografií věnovaných např. Vltavě, by jsi se mohl dozvědět zde. I např. zda je možný přístup do jejich archívu.
Napadl mne ještě další možný zdroj informací o publikacích a brožurách. Jednotná informační brána ( www.jib.cz) a systém vyhledávání knih a časopisů v knihovnách po celé ČR - LANius.
Pokud nechceš soustavně , dlouhodobě pátrat, doporučuji kontaktovat správce povodí, i když pochybuju, že se budou jednotlivci a jeho zájmu dlouho věnovat.
N Marda - ® Po 19.1.2004 19:00:50
Podívej se do downloadu........
N doskok Po 19.1.2004 15:45:22
Mates(původní)> Díky, ta hlava! Přitom jsem tu knihu měl včera večer v ruce (už po pokolikáté se k ní vracím)
N Mates(původní) Po 19.1.2004 15:15:20
doskok:Zmizelá Vltava......
N doskok Po 19.1.2004 14:53:28
Také vyšla moc pěkná kniha od p.Čáky Zapomenutá Vltava (či nějak podobně se to jmenuje). Velice každému doporučuji, spousta dobových foto a mapek.
N pampalini - ® Po 19.1.2004 14:20:59
Cajska Jistec mám v hlavě, pokavad jde o hloubku a ryby tak je možnost osobní konzultace. Jinak vyšla kniha Otava mezi Pískem a Zvíkovem plná starých fotek.
N Jirka Po 19.1.2004 14:16:15
Mates: zajímalo by mne na Slapech okolí říčního km 119, tj. zátoka s potůčkem pod osadou Rybárna a protější břeh pod Županovicemi, tam kde je pod topoly kemp, případně až dole k zatáčce pod Peklem. Viděl jsem pěkné záběry na ČT1 od Čáslavského (Vltava v obrazech). Kdybys tady mohl ukázat fotku původního koryta, byl bych vděčný. Ne, že bych tam teď jezdil chytat, spíše mne tam váží vzpomínky..
N Mates(původní) Po 19.1.2004 14:07:13
Cca 700 ks fotogafií a map od Červené do Štěchovic.
N Mates(původní) Po 19.1.2004 13:58:16
Mám letecký foto z roku 1939 od Zvíkova do Solenic a Slapy taky.I Mapy(vodácký)

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské centrum Olomouc Rybářské centrum Olomouc

Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský rybolov - navijáky,...