- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Čím zalakujete mušku, streamer, hauserovo peří atd....?
Čím se snažíte zalepit hlavičku. Nebo prostě co nakapete na hlavičku. Vím už tady ta otázka jednou prošla, pokoušel jsem se ji najít v archívu a nenašel. Jde mě jen o to, abych při ukončování hauzer/peří neplítval sekundovým lepidlem....
Autor diskuse: Noe - , 28.12.2003 muškaření - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
pike | Po 29.12.2003 10:47:30
G.MOOLIS: Jiz jsem nad tim taky dumal, ale kdyz to 2x prelakuju, tak je to dostacujici a navic si na to ani netroufam. Uz tak mam stul cely polepeny:-)))
pike | Po 29.12.2003 10:47:18
G.MOOLIS: Jiz jsem nad tim taky dumal, ale kdyz to 2x prelakuju, tak je to dostacujici a navic si na to ani netroufam. Uz tak mam stul cely polepeny:-)))
G. Moolis - Profil | Po 29.12.2003 10:33:30
Zaponový lak nitrocelulozový. Je lacinej a úplně stejnej jako ty drahý pseudomuškařský.
Pike: třeba za rok přijdeš na to, že ty pakoše uděláš nejlíp s tím pětiminutovým epoxidem.
Pike: třeba za rok přijdeš na to, že ty pakoše uděláš nejlíp s tím pětiminutovým epoxidem.
brach - Profil | Po 29.12.2003 10:30:48
Mám dvě holky doma (manželku a dceru) a tak jim kradu laky na nehty. Jen se divěj, jakou mají spotřebu
Vlada S. | Po 29.12.2003 10:13:37
pike> Ještě poznámka k RwCh, pokud se nemýlím, tak zaponový nitrocelulozový lak je totéž nebo hodně podobný co lak lepicí - dřív to bylo v modeláři pod tímhle názvem (půl litru za 7 Kč, letos jsem ho dopotřeboval, ale to už asi neseženem:-().
Miloš_diakritický | Po 29.12.2003 10:09:40
pike:
ty vado, mně se stalo něco podobnýho - vybalil jsem hedslack z obálky, rozdělal vázání, udělal dva blešouny, zalakoval.....a rozlil po stole......asi tak 20% jsem zachránil, jinak všechno v prdeli........
ty vado, mně se stalo něco podobnýho - vybalil jsem hedslack z obálky, rozdělal vázání, udělal dva blešouny, zalakoval.....a rozlil po stole......asi tak 20% jsem zachránil, jinak všechno v prdeli........
pike | Po 29.12.2003 10:06:12
Milos: mas mail
RwC: Diky. Preci jen ted delam epesni lakovane pakomary a 1 lahvicka Hends je nejaka mala, navic jsem ji jiz 2x rozlil. Problem v laku vidim v tom, ze jak ho jendou otevres, tak postupne se zahustuje a je nutno ho redit
RwC: Diky. Preci jen ted delam epesni lakovane pakomary a 1 lahvicka Hends je nejaka mala, navic jsem ji jiz 2x rozlil. Problem v laku vidim v tom, ze jak ho jendou otevres, tak postupne se zahustuje a je nutno ho redit
Royale with Cheese - Profil | Po 29.12.2003 9:57:52
pike > zaponový nitrocelulozový lak, prodaj ti to po tímto názvem v každým modeláři. Lahvička 150 ml stojí 50 korun. Je identický s tím, co se vydává za genuinní lak pro muškaře. Rozdíly jsou možné pouze v rozpouštědle, a to není podstatné.
pike | Po 29.12.2003 9:53:12
Milos: Mam ji u sebe, co stranka to obrazek musky ci urciteho vazaci postupu. Ze si to ty, tak mas u mne jeste casak, olivovou vazaci nit a nejake dlouhe srpky od kohouta
Vlada S. | Po 29.12.2003 9:42:00
pike> S 200? :-(. Tak to poslední číslíčko si fakt nepamatuju, ale kdekoliv máš prodavače, tak ví co je na nitrocelulózový barvy určený a kde ne, tak si to na pixle (jak od laku, tak od ředidla) přečteš. Naposled jsem ho kupoval asi v OBI, půllitrová plechovka za ?, a to si opět nepamatuju, ale odhad je kolem 50 Kč.
pike | Po 29.12.2003 9:34:59
Vlada S: Prave shanim i prislusne redidlo. Co bys na ten nitrocelulozovy lak doporucil ty? Pokud mozno snadno dostupne. Hends prodava redidlo, lec 70 Kc je dost podivna cena za tak malou lahev
Vlada S. | Po 29.12.2003 9:08:58
Nejen v modeláři, stačí prostě v drogerce koupit nitrocelulózový lak a máš zásobu na pár let.
pike | Po 29.12.2003 8:38:23
V kazde muskarske prodejne koupis lak na musky. Ja s nim lakuji i cele telicka pakomaru a jde to krasne. Kolega Moolis by ti jiste rekl, ze stejny lak, ale levneji koupis i v prodejnach modelare.
Radek Ch. | Ne 28.12.2003 21:08:49
Hauzerovo peří, když jsem si jej dělal, jsem vždycky napatlal ( teda tu hlavičku ) vodostálým lepidlem - myslím Butacel nebo tak nějak. Nemá to chybu a nikdy jsem s tím neměl problém
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
8:45Polsko, okolí Dunajce 6
8:25Povídání JEN o vázání a muškách 22020
PoO muškách, umělých 34433
. . . Poradna: Muškaření 3850
. . . Galerie muškařských navijáků 602
. . . Kdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . Bambusák a vyroba 797
. . . Kúp si svojho kormorána 2007
. . . Muška splávek - Dry dropper rig 22
. . . Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . Muškaři a bigbít 7854
. . . Muskareni v Gronsku 2
. . . revír Hořima 68
. . . Muškaření začátečnické vybavení 39
. . . Muškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












