- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sema Amnesia- Feeder 3,6m
Zdravim pani, docital som sa, ze tato Sema je "tuhsia". Co si pod tym mam predstavit? Je vhodna skor na rieku? Naco tam je potom 1/4oz spicka? Nemal som ju v ruke, ale celkom sa mi paci- dizajnovo :). Planujem pomalicky vymenit 2rocneho BeastMastra Medium, tak som po nej pokukoval... Mate s nou niekto skusenosti? Dik
Autor diskuse: Vimpy - Profil , 13.12.2007 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
3x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
meteor - Profil | Út 29.11.2011 18:26:12
Azbest >> ale tak ono by mě i něco napadlo, ale nejsem příznivcem konspiračních teorií ;-) spíše bych čekal nějaké ofic vyjádření...
meteor - Profil | Út 29.11.2011 18:25:18
Butchi >> maj' ho třeba tady, ale pochybuju že skladem a že ho vůbec dodají :-)
http://www.rybarskepotrebyklic.cz/rybarske-potreby/feederove/greys-g-tec-feeder-13ft-greys.html
Jinak ta "ostrá a nekonečná akce Anti-Lock" zní fakticky dobře :-)
http://www.rybarskepotrebyklic.cz/rybarske-potreby/feederove/greys-g-tec-feeder-13ft-greys.html
Jinak ta "ostrá a nekonečná akce Anti-Lock" zní fakticky dobře :-)
Radek74 - Profil | Út 29.11.2011 15:18:32
Azbest >> No právě objenával sem špičky a hlavu na podběrák, a jednu objednávku rušil, přes e-mail, přišel mi na zpět jen e-mail od malypetr@sema.cz. že byl přečten, ohledně objednávky nic. Ale asi je to tak že po 15 dnech příjde zrušení objednávky ze strany Semy, dle obchodních podmínek. Je to škoda takové jednání bych od nich nečekal.
Butchi - Profil | Út 29.11.2011 9:26:34
Zajda >>
Já myslel v obchodě, že bych si ji třeba i koupil :-)))
Což už je asi nereálné, protože to mám v plánu na leden..
Já myslel v obchodě, že bych si ji třeba i koupil :-)))
Což už je asi nereálné, protože to mám v plánu na leden..
Butchi - Profil | Út 29.11.2011 9:07:37
meteor >>
No to samozřejmě, Garbolino, Greys, Trabucco, Daiwa..
Edit (Za 13ft Greys k dostání bych se vůbec nezlobil)
Ale když se o té Amnesii tak básní, říkal jsem si, že bych se na ni aspoň podíval. Abych náhodou o něco nepřišel. Ale už je pozdě :-D
No to samozřejmě, Garbolino, Greys, Trabucco, Daiwa..
Edit (Za 13ft Greys k dostání bych se vůbec nezlobil)
Ale když se o té Amnesii tak básní, říkal jsem si, že bych se na ni aspoň podíval. Abych náhodou o něco nepřišel. Ale už je pozdě :-D
meteor - Profil | Út 29.11.2011 9:02:35
Butchi >> OT: nevykládej... co tě tak "sleduju" :-) bych tě tipoval spíš na Garbolino / Greys / Colmic ;-)
Zajda - Profil | Út 29.11.2011 8:44:01
Azbest >> No, na tomhle bych zrovna nemusel. Aspoň mohli vyvěsit, že nastat šmytec a šmytec...
Butchi - Profil | Út 29.11.2011 8:36:41
meteor >>
To zase bude nějaký pěnězoodkláněcí záměr.
Zrovna, když jsem si řekl, že se na tu Amnesii taky podívám :-))
To zase bude nějaký pěnězoodkláněcí záměr.
Zrovna, když jsem si řekl, že se na tu Amnesii taky podívám :-))
meteor - Profil | Út 29.11.2011 8:34:49
Ivo >> mně prostě nejde do hlavy, že by někdo koupil fungující(?) společnost a jen tak z plezíru ji nechal "krachnout"... nějak mě nenapadá žádný důvod, kor když kupující má úplně jinou podnikatelskou činnost, nežli je rybařina... na druhou stranu, propuštění stávajících zaměstnanců a nefunkční e-shop zřejmě nejsou signálem, že by Sema měla fungovat i nadále... závěr: no, nechám se ještě překvapit :-)
PS: neviděli jste někde nějaké prohlášení / článek o převzetí Semy?
PS: neviděli jste někde nějaké prohlášení / článek o převzetí Semy?
Ivo - Profil | Út 29.11.2011 7:57:01
Azbest >> taky jsem zvědavý na novou strategii nového koštěte...:-))
Tedy pokud nějaká bude, bude-li vůbec mést a tahle akce němala být cíleně destruktivní ...:-)
Tedy pokud nějaká bude, bude-li vůbec mést a tahle akce němala být cíleně destruktivní ...:-)
Ladineeek - Profil | Út 29.11.2011 7:42:52
Ahoj, zřejmě nefunguje. Já nakoupil vlastně za 5 minut dvanáct. Jak to bude v případě reklamace nějaký věci, nebo když zlámu díl u matchky (nedejbože), to nechci ani pomyslet. A to jsem chtěl koupit ještě Amnesii....
Azbest - Profil | Po 28.11.2011 22:34:25
Radek74 >> pochybuju.
Objednal jsem si tam otep špiček a už je to asi tejden-a nic.
Eshop setrvačností funguje, protože se nikdo ani neobtěžoval ho vypnout, takže odpovědní a potvrzovací maily choděj, nicméně-v expedici jsou lidi zřejmě vyházený stejně, jako odevšad.
Objednal jsem si tam otep špiček a už je to asi tejden-a nic.
Eshop setrvačností funguje, protože se nikdo ani neobtěžoval ho vypnout, takže odpovědní a potvrzovací maily choděj, nicméně-v expedici jsou lidi zřejmě vyházený stejně, jako odevšad.
Azbest - Profil | St 23.11.2011 12:04:24
meteor >> zakládat nic nebudu, protože mám jen informace od důvěryhodného zdroje, nicméně-ne ze Semy.
Podle mne Sema ne, že končí, ale skončila, takže z její strany žádné informace nejsou a nebudou.
Nicméně je možné, že někdo část sortimentu bude dovážet a vyrábět pod novou značkou.
Nevím ale co.
Semas žila hlavně z exportu a i když to byla největší česká rybářská firma, tak by ji český trh neuživil.
Znám velmi schopného člověka, který údajně firmu založil, ale o jeho obchodní strategii nevím nic.
Nevolám mu, protože je mi jasný, že momentálně nemá na kecy náladu.
Podle mne Sema ne, že končí, ale skončila, takže z její strany žádné informace nejsou a nebudou.
Nicméně je možné, že někdo část sortimentu bude dovážet a vyrábět pod novou značkou.
Nevím ale co.
Semas žila hlavně z exportu a i když to byla největší česká rybářská firma, tak by ji český trh neuživil.
Znám velmi schopného člověka, který údajně firmu založil, ale o jeho obchodní strategii nevím nic.
Nevolám mu, protože je mi jasný, že momentálně nemá na kecy náladu.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
ČtFeederařina na řece 64350
ČtPickermánia-ultra light fishing 49077
StGURU - vše kolem téhle značky 6270
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...











