- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sema Amnesia- Feeder 3,6m
Zdravim pani, docital som sa, ze tato Sema je "tuhsia". Co si pod tym mam predstavit? Je vhodna skor na rieku? Naco tam je potom 1/4oz spicka? Nemal som ju v ruke, ale celkom sa mi paci- dizajnovo :). Planujem pomalicky vymenit 2rocneho BeastMastra Medium, tak som po nej pokukoval... Mate s nou niekto skusenosti? Dik
Autor diskuse: Vimpy - Profil , 13.12.2007 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nbig-fish - Profil | Út 11.3.2008 19:03:10
cus nejsou dvy tipy ty amnesie jeden novej a druhej starsi??? diky
NKóĎA - Profil | Út 11.3.2008 19:01:14
big.john: amnesie je o třídu výš - od mivardi je nejvyší třída profesional, bohužel se nedělá v 390 a hlavně se mi vizuálně nelíbí rukojeť. I maličkosti občas rozhodují :-)
NVimpy - Profil | Út 11.3.2008 18:16:28
Koda- ale keby som to vedel, objednam si hned aj nejake spicky... :) Z eshopu v CR ma to 150 nestoji... :)))
Nbig.John - Profil | Út 11.3.2008 18:15:29
KóĎA: Tak děkuju, teď jsi mi udělal v hlavě fakt dobrej guláš..... Srdce říká AMNESII a zkušenost od kolegy a od půjčení Spectrum Cross . Ale jdu doty SEMY. Snäd nebudu litovat.
NKóĎA - Profil | Út 11.3.2008 18:05:27
tak hrozné to neni, navíc e-shop funguje skvěle a špička stojí stopade. A je to také tím, že momentálně zkouším i dost jemné špičky na proudnejších vodách plných bordelu. Mivardi špičky jsou hodně podobné - všechno má podle mě stejnou zemi původu :-) Pro info - zlomil jsem tři, z toho dvě při jednom rybolovu na extrémní vodě. Třeba Ouřada tam zlomil ten den také dvě.
Vimpy: udělal jsi mimořádně dobře a rozhodně litovat nebudeš... A to nejsem rozhodně nijak interesován v prodejnosti tohohle produktu. Určitě budu ještě jeden dokupovat.
Vimpy: udělal jsi mimořádně dobře a rozhodně litovat nebudeš... A to nejsem rozhodně nijak interesován v prodejnosti tohohle produktu. Určitě budu ještě jeden dokupovat.
Nbig.John - Profil | Út 11.3.2008 17:33:10
Hmm, tak nejak nevim jestli si ho objednám. Co říkáte na Mivardi Spectrum Cross feeder? Zvažuju buď tu SEMU nebo to MIVARDI? co by jste mi poradili spíš? díky.
Ndavaprd - Profil | Út 11.3.2008 16:10:41
big.John - ® : co vím, obvykle když to víc teče a plave bordel, kterej se nabalí na vlasec, tak při navíjení se dostane do očka a a špička praskne mnohem dřív (tedy nevím bo mě na stejný vodě žádná ještě nepraskla), při záseku jsem ještě prasknout špičku neviděl.......ani u semy
Nbig.John - Profil | Út 11.3.2008 15:58:55
davaprd: díky, ale to je strašně těžko posouditelné (objektivně).
Nebo jako i při záseku?
Nebo jako i při záseku?
Ndavaprd - Profil | Út 11.3.2008 15:13:17
KóĎA ti jen zapoměl říci jeden nešvar a to, že špičky jsou nějaké křehké a láme je skoro furt, nic ve zlém, udávat se nemá ale hlásit se to musí, ale vážně praskaj opravdu na můj vkus až moc často
Nbig.John - Profil | Út 11.3.2008 14:44:18
Tak co, má tady někdo ještě tu amnesii a zkušenost s ní vyjma Kody a Azbesta? Pokukuju po ní a nejsem schopnej cokoli dohledat. Prosím napište jak jste spokojeni-nebo ne. Nahazování, zdolávání, 3,6 nebo 3,9m.... díky
NKóĎA - Profil | Po 28.1.2008 16:24:38
Má spokojenost s tímto proutkem roste úměrně s počtem vycházek. Na větší řeky určitě doporučuji delší verzi.
NKóĎA - Profil | Pá 14.12.2007 14:53:29
jako amatér občas jezdící na závody ti moc říci nemohu, byl jsem s ní na rybách jednou :-) jak ti radí véna, napiš azbestovi, rád ti poradí. Já jsem taky zvědav jak to s ním půjde s kapříma divočákama na Berounce. Třeba s Jaxonem Syriusem 20-100 g jsem občas měl problémy s trháním ryb. Ale asi dobře. Na závodech na jednom kaprodromu na něj kolega tahal a netrhal.
NVéna S. - Profil | Pá 14.12.2007 10:57:22
Vimpy: Napiš Azbestovi, ten má od léta dvě a chválí je horem dolem.
NVimpy - Profil | Pá 14.12.2007 10:33:53
Hmmm... To nikto s tymto prutom nemate skusenosti? A kde su ti zavodnici co s nim chytavaju...?? Ci toto je web amaterov? :)
NVimpy - Profil | Čt 13.12.2007 22:11:52
KoDa- mas ju?? Ake nadvazce zvlada? Hladam prut na Dunaj- nie na hlavny tok, skor nejake ramena- takze nie velmi prudiaca voda. Cielova ryba- pleskac, karas, kapor, plotica... co pride :) Ked pride... :)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
SoNFeederařina na řece 64404
SoNPickermánia-ultra light fishing 49140
PáNGURU - vše kolem téhle značky 6272
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
Co je nového - feeder + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3











