Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

NPedro1 - Profil | Út 11.9.2012 12:39:27

Magič >> Ty Shad Rapy jsou jak velký?7 cm?

    NMagič - Profil | Út 11.9.2012 11:55:18

    Matt91-cz >> Bez tašky 1600kč.i s poštou

      NMatt91-cz - Profil | Út 11.9.2012 11:49:52

      Magič >> Cena bez tašky?

        NMagič - Profil | Út 11.9.2012 11:46:31

        Ještě ta taška.

          NMagič - Profil | Út 11.9.2012 11:45:54

          Ahoj,nejprvé bych to chtěl zkusit prodat jako celek- 4krát Rapala a 16krát Salmo + přívlačová taška od Giants Fishing se 4 plast.boxi.Vše je jak nové,nepoškozené.Cena za vše i s poštou 1900kč.

            NTomasson - Profil | Ne 9.9.2012 13:16:33

            aktz.

              NSpecialista - Profil | Ne 9.9.2012 12:54:53

              Tomasson >> ihned beru J13 SFC. Platba předem. Podklady do sz prosím.

                NTomasson - Profil | Ne 9.9.2012 11:45:07

                Poštovné při platbě předem na účet 30,-kč, dobírka 100,-kč.

                  Ncannibal78 - Profil | So 8.9.2012 8:29:36

                  kebator >> :)nasiel som ju doma a lezi v policke tak mozno nekomu padne:)

                    Nkebator - Profil | Pá 7.9.2012 10:46:11

                    cannibal78 >> ake retro, len aby si nasiel niekoho, kto ma este videjo prehravac :-)))

                      Ncannibal78 - Profil | Pá 7.9.2012 10:42:56

                      a par home made

                        Ncannibal78 - Profil | Pá 7.9.2012 10:40:39

                        ak by mal niekto zaujem:)vhs rapala

                          NZweizug - Profil | St 5.9.2012 22:48:57

                          Takže zbývají tyhle dva.

                            NZweizug - Profil | St 5.9.2012 22:25:04

                            Ještě jsou volné tyhle čtyry kousky. Cena za kus je 89,- Kč plus pošta 30,- Kč. Prosím SZ.

                              Nafjee - Profil | St 5.9.2012 11:08:26

                              Kdyby měl někdo zájem o Shimano Antares 3-12g, 2,40m, nechť se mi ozve ...

                                Nkebator - Profil | St 5.9.2012 11:05:13

                                pepa-č >> :-))))

                                  Npepa-č - Profil | St 5.9.2012 10:38:48

                                  kebator >> to se čudujem i nadále

                                    Nkebator - Profil | St 5.9.2012 10:25:42

                                    pepa-č >> no len tak, ked si sa cudoval, ze ja chcem zan 100 euri ...

                                      Npepa-č - Profil | St 5.9.2012 10:24:45

                                      kebator >> no a? nechci

                                        Nkebator - Profil | St 5.9.2012 10:21:02

                                        pepa-č >> tu mas dalsieho .... za 108 euro

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss