Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

NZweizug - Profil | Po 3.9.2012 22:20:56

Z mé nabídky jsou jsou ještě volné:
Gloogy
Ugly Duckling
Original floater 9 cm

    NKolis - Profil | Po 3.9.2012 22:15:51

    paia >> Já třeba taky O/

      Npaia - Profil | Po 3.9.2012 22:06:17

      Zweizug >> škoda, že tu nedáváš vše najednou, opět bych si vybral...

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 16:27:37

        Pedro1 >> je to Slovensky. To se dneska na škole neučí

          NPedro1 - Profil | Po 3.9.2012 16:24:57

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Aha.To je nějaká speciální řeč.To neznám.

            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 16:15:20

            Pedro1 >> madr je matka ne?

              NZweizug - Profil | Po 3.9.2012 16:12:29

              Prodám woblery různých značek, některé čisté, nekoupané, některé koupané párkrát, ale v perfektním stavu. Cena za kus 90,- Kč (pošta 30,- Kč). prosím SZ.

                NPedro1 - Profil | Po 3.9.2012 16:07:33

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Madr?Co to je?:-))))

                Neboj,já bych je koupil a na srazu až budeš naplech bych Ti je prodal za 600 Kč:-)))

                  NPedro1 - Profil | Po 3.9.2012 16:06:47

                  Zweizug >> Aha,tak to je v pořádku:-)))

                    NKolis - Profil | Po 3.9.2012 15:38:15

                    Pedro1 >> Nech to plavat brácho, je to cinklý.

                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 15:35:40

                      Pedro1 >> Ty jsi křivej, až to není hezký

                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 15:35:25

                        Zweizug >> No prostě máš peníze na cestě. Madr je cajk

                          NZweizug - Profil | Po 3.9.2012 15:32:54

                          Pedro1 >> Promiň, rodina má přednost...

                            NZweizug - Profil | Po 3.9.2012 15:31:53

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ještě to tam není, bro, to by jsi měl ukrutně rychlou banku. Co máma, pořád je na mě naštvaná?

                              NPedro1 - Profil | Po 3.9.2012 15:29:01

                              Zweizug >> Za ty gumy Ti dám víc než Netipa,jestli je ještě máš:-)


                                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 15:27:10

                                koubic >> Takhle si říkaj hustopřísný vláčkaři. Oslovují se brácho. Něco jako, když se černoši oslovuje nyga, nebo patnáctiletý bílý floutci s rovnejma kšiltama negře

                                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 15:26:13

                                  Zweizug >> už máš prachy na účtě brácho

                                    Nkoubic - Profil | Po 3.9.2012 15:22:25

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> on je tvůj brácha? divadýlko tady hrajete?

                                      NZweizug - Profil | Po 3.9.2012 15:21:21

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Poslal jsem ti SZ, brácho....

                                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 15:20:38

                                        koubic >> Já jsem chtěl, aby každej věděl, že tyhlecty gumy chci a že jsou tím pádem strašně účinný :-)

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss