- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Neopreny a brodící boty VISION ?
Vlastníte někdo neopreny nebo brodicí boty od VISIONu? Pokud ano, prosím o vaše zkušenosti. Díky!
Autor diskuse: Magnum - , 26.3.2003 muškaření - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NAlan | St 26.3.2003 23:16:34
Pavel V.>Pike nemá dceru.
Já mám jenom gore-tex a v bolybotu (jak říkají nad Oslavou) nemám potíže. Akorát přidávám pár vrstev. Jestli je látka a guma odolnější než laminát (no...), určitě dokážeš vyřešit sám.
Já mám jenom gore-tex a v bolybotu (jak říkají nad Oslavou) nemám potíže. Akorát přidávám pár vrstev. Jestli je látka a guma odolnější než laminát (no...), určitě dokážeš vyřešit sám.
NG.Moolis - Profil | St 26.3.2003 16:25:28
Pavel V. Prostě nejsi Novák. Ale to asi málo z nás.
Nestačila by na léto ta pogumovaná látka?
Nestačila by na léto ta pogumovaná látka?
NPavel V. | St 26.3.2003 16:12:59
to je i můj názor, na zimu bych se do nich klíďo i víc navlíknul, ale nerad bych pak poměrně velkou investici zničil právě v boatu a abych si kupoval dvoje holyny ..... pardon ale nepígluju bankéřovu dceru
NBílej Tesák | St 26.3.2003 16:02:36
Na léto je to bez diskuze. V neoprenech je děsný vedro, kalhoty na bázi goretexu jsou OK.
NPavel V. | St 26.3.2003 15:43:06
já neopreny mám už čtvrtou sezonu a vypadá to,že letos doslouží. Chytám hodně z boatu a s neoprenem jsem spokojen. Problém mám ale v létě při klasickém prodění, to se pak v neoprenu nedá vydržet. Proto se zajímám o možnosti, výhody a nevýhody goretexu
NBílej Tesák | St 26.3.2003 15:20:26
Myslím, že největší záhul dostávají broďáky - jakýkoliv druh - při vstupu a výstupu z vody. Nápor na kolenní partie, natažení materiálu apod. Většina lidí si do boatu stejně bere neopreny kvůli lepší izolaci.
NPavel V. | St 26.3.2003 15:16:03
podle mého názoru je zvýšeným otěrem při sezení v belly boatu namáhaná laminátová vrstva nanesená na vnitřní stranu holin podstatně víc, než při běžném brodění
NPavel V. | St 26.3.2003 15:03:47
nemáte náhodou někdo zkušenosti s používáním goretexových broďáků při chytání na belly boatu ? jedná se mi hlavně o jejich životnost vzhledem k výrazně vyšímu namáhání
Npike | St 26.3.2003 15:00:03
Heled manekyne firmy Fenwick, v goracich jsi me jeste nevidel, tak nevynasej predcasne soudy.
NG.Moolis - Profil | St 26.3.2003 14:58:14
Pike: Chyba, v neoprenu jsi prostě neodolatelný.
Nedělej to.
Nedělej to.
NBílej Tesák | St 26.3.2003 13:19:23
pikémon> Jedny u Zemana asi osmička v roce 2001, druhý u Šimana v srpnu 2002. Jsou pohodlný, netečou (na rozdíl od Scierry a Fenwicka). Boty mám nový v srpnu 2002 Vision, předtím 2 roky Abu, trhaj se u oček na tkaničky. Kožený boty jsou určitě lepší. Nevím, jak to dělaj, ale schnou rychlejc než ty látkový. Cenovej rozdíl bajwoko 1500, už si to nepamatuju. Při tvým bankovním příjmu na tom nešetři. Klidně si kup za 16 litrů Simmsy, ty jsou nejlepší. A k tomu boty Vision.
Npike | St 26.3.2003 12:26:33
Tesak: Rozepis se o tech brodacich, bitte. Cena, jak to mas dlouho, zkusenosti, prodejce. Diky
NPan Slamáček | St 26.3.2003 9:51:58
boty mam od fenvicku a jsou naprosto v pohode. jiny sem nemel ale myslim ze bohate staci
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
12:46NPovídání JEN o vázání a muškách 22022
9:16NO muškách, umělých 34435
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
CK Varga
CK zajištuje pobyt, rybaření v Maďarsku na jezeře Pölöske, kde ubytování je na výsoké úrovni, zajištujeme sportovní...












