- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Internetové obchody
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NVenca888 - Profil | Pá 26.2.2010 14:37:56
Nfarevelak - Profil | Pá 26.2.2010 14:32:12
NVenca888 - Profil | Pá 26.2.2010 14:30:43
Nakupuju tak i věci mimo rybařinu - PC komponenty, elektroniku, vánoční dárky.
Samozřejmě, že existuje-li možnost, aby nakoupil za srovnatelný peníze stejný zboží v obchodě za rohem, pak to tak udělám. Ale tak tomu v naprostý většině případů neni.
NVenca888 - Profil | Pá 26.2.2010 14:24:34
Nfarevelak - Profil | Pá 26.2.2010 14:23:48
Nmeteor - Profil | Pá 26.2.2010 14:18:30
No jak jsem psal, pokud budeš mít přepravce JINÉHO nežli Českou poštu, tak to bez telefonu opravdu nepůjde - a teda není to chyba e-shopu (i když - pokud nenabízí dopravu přes Českou poštu...), ti s tím opravdu nemohou nic moc dělat. Takže být "nasraný" na e-shop v tomto případě není na místě. Ale zase je pravdou, že "normálně" by ti to tu objednávku nemělo vzít, když jsi nevyplnil povinný údaj "telefonní číslo". Bohužel - jak jsem psal níže - kvalitních e-shopů ve smyslu "dobře udělaného webu" je jako šafránu. Třeba jsem ještě nikde nenarazil na rybářský e-shop, který by (po registraci zákazníka) umožňoval sledování objednávky - a přitom to je tak běžné. Na některých chybí vyhledávání (!!!), no a o údaji "dostupnost" jsem se už zmiňoval.
Docela mě to překvapuje, páč vzhled a možnosti e-shopu jsou jednou z berných mincí, podle které se zákazník rozhoduje, zda-li koupí či nikoli (dále sem patří cena - ta je určitě pro většinu zákazníků klíčová :-) - pověst prodejce, řešení reklamací, ochota a znalosti).
EDIT: bohužel, pokud je daný e-shop obecně "kvalitní", pak se to zákonitě musí projevit i v ceně zboží. Ale naštěstí už mnozí lidé pochopili, jak je to s pořekadlem "nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci" - respektive, že se to nevztahuje jen na konkrétní zboží, ale právě i na ten "servis" kolem.
NSven - Profil | Pá 26.2.2010 14:15:25
Tam se dozvíš, které e-shopy jsou spolehlivé a před kterými je třeba se mít na pozoru. Já nakupuji pouze v E-shopech a zatím až na nějakou vyjímku je to v pohodě. Za sebe můžu doporučit Milo Brno, shoprybar.cz, Braunstar, RS Fish, Hobby-G, Fish Pro a nedoporučit Na Soutoku shop a RoyalBait.
Nskalka14 - Profil | Pá 26.2.2010 14:10:10
Nfarevelak - Profil | Pá 26.2.2010 14:07:04
Nfarevelak - Profil | Pá 26.2.2010 14:05:02
Viz:http://tn.nova.cz/zpravy/ekonomika/internetove-obchody-protahuji-vyrizovani-reklamaci.html
Nfarevelak - Profil | Pá 26.2.2010 14:00:04
Nsebastien - Profil | Pá 26.2.2010 13:46:13
NIan - Profil | Pá 26.2.2010 13:45:26
NLadiis - Profil | Pá 26.2.2010 13:36:02
Nmeteor - Profil | Pá 26.2.2010 13:35:46
A k tomu stornu objednávky kvůli chybějícímu telefonu: s tím e-shop nic neudělá, jelikož mu takovou dodávku přepravce nevezme. Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme remcat, ale to je tak všechno, co s tím lze udělat :-) Česká pošta sice telefon nevyžaduje, ale za to jí to docela trvá, není spolehlivá a u objemnějších zásilek (což bude IMHO i případ tebou objednaného člunu) je kur*vsky drahá. Proto se místo ní využívá PPL, DHL a jiné.
Být tebou, zkusím se s e-shopem domluvit na poslání přes Českou poštu (ale nejdřív si zjisti sazbu poštovného, jestli se to oplatí).
PS: mohl by sis procvičit svoji mateřštinu, protože ve škole by to byla čistá koule s hvězdičkou ;-)
Nhraji - Profil | Pá 26.2.2010 13:35:03
NMartin... - Profil | Pá 26.2.2010 13:31:50
Nmeteor - Profil | Pá 26.2.2010 13:29:33
Co mě na e-shopech obecně vadí (už to tu někdo někde zmiňoval), je skutečnost, že se takto snaží "zbavit" řekněme nedokonalého zboží nebo zboží, které bylo někde vystaveno. Proč ne, právo na to mají a dát si do poznámky k objednávce "chci jen nepoužité / nevystavené zboží" taky není problém. Ale vocaď pocaď... Teďko mi přišel stojan, který byl doťukaný, špinavý, zaprášený a jedna nožka byla v jednom místě poněkud připlacatělá. Klasické zboží z kamenného shopu, kde stálo na ukázku a kdo chtěl, mohl si ho složit, poskládat, cokoliv. Vrátil jsem ho s tím, že pokud mi proplatí poštovné a další chtít nebudou, vezmu si od nich ten samý, ale "nový". A šlo to, bez problémů :-)
A druhak mi u vyloženě rybářských e-shopů vadí nekvalitní info o dostupnosti. Pokud je někde uvedena dostupnost (jakože ani moc nebývá, co jsem si všiml), tak je neaktuální => tzn. něco mají "skladem", člověk si to objedná a za 3 dny mu volá neznámé číslo (= chlapík z e-shopu), že teda tohle už nemají a kdoví, kdy to bude. Pokud má člověk větší objednávku, tak to je trošku problém.
Kde to žije - všechna témata
12:25NATTs hlásiče a ATTx příposlech 547
12:15NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 11
11:23N🔥 Grill a grilování 🔥 586
10:54NLov pod jezem v letních vedrech? 13
10:09NRybáři vs ochránci přirody 88
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











