pletenka

nemohl by jste mi někdo poradit jaká je nejlepší pletená šňura na přívlač,díky
Autor diskuse: lukáš - , 26.12.2002 dravci - náčiní, doplňky

Nsnook - Profil | St 2.2.2011 21:11:23

Boloň >> taky mam na vsech navijakach v cervene barve..

    Nbrach - Profil | St 2.2.2011 20:52:55

    Čekám na nanovlákno.

      Nladik57 - Profil | St 2.2.2011 20:38:17

      čau. Máte někdo zkušenost s Konger carbo maxx dynema 100% thermo fused??0,16 10,5 kg , měl jsem ji jednou na vlačce , na Silvestra na Hartě ,při -5 stupnich, voda nebyla samozřejmě zamrzlá.Ttrhal jsem v jednom kuse ,pletenku mám po prvé ,mám pocit že silon je lepší.Dík za názory.L

        NWalleye - altered ... - Profil | St 2.2.2011 20:33:45

        Tahle pletenka byla na přívlač excelentní . Bohužel ji již nevyrábí .... :- ((

          Nfishsmoker - Profil | St 2.2.2011 20:13:56

          Zkusil jsem objednat pletenku z cabelasu, značka cabelas pro slanou vodu, tak ji v květnu vyzkouším v Norsku. Bral jsem ji jako doplnění k nákupu a byla za pakatel asi 0,60 Kč/m, jestli jsem to tedy dobře spočítal...
          http://www.cabelas.com/product/Fishing/Fishing-Line​/Saltwater-Line%7C/pc/104793480/c/104719680/sc/1041​78780/2008-Cabelas-Prestige-Braided-Dacron174-Line-​500-yds/741179.uts

            Nbambus - Profil | St 2.2.2011 20:12:21

            lukáš - >> souhlasim s Dasem. fireline je drzak :-) taky ji mam nejradsi :-)

              Ndas - Profil | St 2.2.2011 20:09:47

              fireline.zkoušel jsme snad vše,ale firelinka je the best

                NVerunka - Profil | St 2.2.2011 20:04:09

                0.10 - 9kg,0,14-12kg, 0.18-16kg, 0,22 - 20kg,0,28-25kg, 0,34-30kg... tmavezelena, hneda,cervena,zluta

                  NVerunka - Profil | St 2.2.2011 20:01:32

                  1000 metru za 75 eur, ruzne prumery. 1800 metru Shimano beasmaster dyneema - 125 eur.

                    NBoloň - Profil | St 2.2.2011 17:09:32

                    snook >> Musím jenom souhlasit mám ji v 0,15mm Nosnost 9 kg v červené barvě ...

                      Nkaňka - Profil | St 2.2.2011 17:03:31

                      novas32 >> FL crystal mám , to že je průhledný , není moc pravda , časem se zašpiní a je spíš do šeda , nicméně FL celkově není až tak špatná šňůra , chytám ho už několik sezon , je pravda že poslední metry se začnou po čase třepit , ale to moc neřeším , oproti jiným pletenkám má ovšem tu výhodu že se o hodně míň motá , a dá se s ním chytat i v mrazech . Za sebe můžu doporučit.

                        Nmascha - Profil | St 2.2.2011 16:55:20

                        novas32 >> když máš mizernej naviják nebo horší pletenku, tak ty paruky dokážou hodně rychle stáhnout obsah cívky na polovinu. Při trhání toho člověk většinou o moc nepřijde - na některé nástrahy dávám návazec z fluoro a tak praská ten. Jinak mám lanko a při vázce to většinou praskne v místě navázání.

                          Nnovas32 - Profil | St 2.2.2011 16:35:06

                          mascha >> ja to myslel tak, abych nemusel plnit snurou celou hlubsi civku. diky za radu, ten prostrih me vubec nenapadl...

                            Nmascha - Profil | St 2.2.2011 16:32:55

                            novas32 >> není moc cívek, na kterých by stovka pletenky stačila k dlouhým hodům. Skoro vždy je potřeba podklad. Jinak, osvědčilo se mi spíš stopadesát metrů. Za sezónu (mám prodlouženou, vláčím i na jaře na soukromých) ji jednou otočim. Těch dvacet třicet i víc metrů jde za rok do kopru, odšmikávám o kameny otřepený konec, něco se prováže, něco utrhne a jednou dvakrát za rok se udělá paruka, kterou nemám chuť rozmotávat.

                              Nnovas32 - Profil | St 2.2.2011 16:24:39

                              jeste jedna otazka: davate cely navin pletenku, nebo pod ni date podklad z monofilu a pletenku hornich treba 100 m?

                                Nnovas32 - Profil | St 2.2.2011 16:20:53

                                cau, ma nekdo zkusenost s pletenkou Fireline Crystal (udajne cira jako vlasec)

                                  NOK 59 - Profil | Pá 20.2.2009 14:44:40

                                  Patrikos >> Hlavně si nekupuj toho penna za 2,50, nebo budeš plivat jako já.

                                    NPatrikos - Profil | Pá 20.2.2009 14:40:10

                                    Koukal jsem, že na Braunstaru zlevnili všechny pletenky a docela o dost. Spiderwire je ve všech průměrech za 3,50/m a ostatní taky cca o 1kč na metru dole. http://www.braunstar.cz/rybar/www/index.htm

                                      Nnovaroma01 - Profil | St 18.2.2009 21:08:16

                                      snook >> V pohodě.

                                        Nsnook - Profil | St 18.2.2009 21:02:49

                                        novaroma01 >> Ja te naprosto chapu jen jsem tu chtel ukazat nejake e-shopy kde to stoji o neco min penez:-)