pletenka

nemohl by jste mi někdo poradit jaká je nejlepší pletená šňura na přívlač,díky
Autor diskuse: lukáš - , 26.12.2002 dravci - náčiní, doplňky

Nnovaroma01 - Profil | St 18.2.2009 20:58:46

jirpra >> To máš stejný jako s tím,jak tady nabízel návod na Lowrance v češtině za 300 kč.

    Njirpra - Profil | St 18.2.2009 20:34:20

    novaroma01 >> ,MifakM já jen,že dobrý člověk ještě žije...............

      Nnovaroma01 - Profil | St 18.2.2009 20:14:03

      MifakM >> To je holt nabídka a poptávka.On nabídl cenu, ja jsem ji odmítl, tím obchod skončil.Nemá cenu se tím víc zabívat. Jirpra, od kamaráda to je možný, od cizího ne.

        NMifakM - Profil | St 18.2.2009 20:03:08

        jirpra >> K takovym informacim davej zrovna telefon na dotycneho. Panaku mam doma dost :DDDDDDDDDDDDDD

          Njirpra - Profil | St 18.2.2009 20:01:29

          novaroma01 >> ja jsem požádal kamaráda,zda by mi dovezl šňůrku PowerPro 8 Lb a 15 Lb po 150 Yds z Canady, a ten mi ji daroval,takže mě to pak stálo pár panáků,protože rozhodně odmítal
          finanční vyrovnání....

            NMifakM - Profil | St 18.2.2009 19:45:43

            to je uz zlodejina. Naco nejakeho dopravce? Kazda slusny obchod ti to posle az domu a za standardni cenu.

              Nnovaroma01 - Profil | St 18.2.2009 19:42:10

              snook >> A tet´ uš poslední vstup.Já sem se taky obrátil se žádostí o zaslání šn´ůry na lidi, kteří nabízeli dodání věcí z USA nebo Anglie.Dovezu cokoliv, atd.Kdyš sem je skontaktoval tak napsali samozdřejmně, zorganizuju, dovezu atd, A cena?Od 3.000 do 3.500 kč za zásilku.Tak kdo by se na to nevysral?

                NMifakM - Profil | St 18.2.2009 19:37:49

                novaroma01 >> kdyz narazis na akce, vyprodeje a pod, je ta cena opravdu kolem 2,8 - 3 Kc (nektere i levnejsi). Ale samosebou ze si nebudu kupovat jen jednu vec. Koupim jich vic abych rozpustil cenu dopravy

                A nemam strach vzit klidne 1700 m. Za tu cenu to prodas obratem ruky.

                  NMifakM - Profil | St 18.2.2009 19:35:54

                  snook >> Tak to jsem netusil :-O

                    Nnovaroma01 - Profil | St 18.2.2009 19:35:28

                    MifakM >> Ale no tak dnešni kurs je 32.6 kč za libru.Je jasný,že tam výkyvy budou,ale za 2,50 kč to mohlo být snad jen ten týden kdy byla libra někde u 22 kč.Kdo to umněl využít tak vydělal,to bylo i dolarem,ale to uš není pravda.A dlouho nebude.

                      Nsnook - Profil | St 18.2.2009 19:30:10

                      MifakM >> Ja si to nechavam posilat po usa a ne do cech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        NMifakM - Profil | St 18.2.2009 19:29:42

                        snook >> V poho, ja se uz lekl, ze je zase neco noveho, co mi uniklo :D

                          NMifakM - Profil | St 18.2.2009 19:28:47

                          novaroma01 >>
                          Jde o to jakým kurzem přepočítáváš. Teď šla koruna dost dolů vůči USD, Libře a EUR.

                            Nsnook - Profil | St 18.2.2009 19:28:13

                            MifakM >> Ok, ja myslel poslani, uz jsi spokojen?????????????????

                              NMifakM - Profil | St 18.2.2009 19:27:34

                              Jinak mě právě došlo info, že vláčecí šňůra je už na cestě z GB :D
                              Očekávám že přijde do týdne

                                Nnovaroma01 - Profil | St 18.2.2009 19:27:30

                                MifakM >> Uš toho nechám, ale i kdyš spočítám Tvoje ceny s poštou tak mně vychází od 3,70, nejlevnější po4,10 kč/m.Je pochopitelný, že kdyš koupím návin 1300 m, tak bude levnější, ale co s tím?Nemíním s tím kšeftovat.Jediná varianta je, že se domluví víc lidí a ti se podělí.Jinak je to vo ničem.Tady to rozprodávat a posílat třeba poštou, tak to uš nemá cenu.

                                  NMifakM - Profil | St 18.2.2009 19:20:10

                                  snook >>
                                  jaka dan ? Na tackledirekt jsou ceny bez VAT ?

                                    NMifakM - Profil | St 18.2.2009 19:14:59

                                    A jeste jsem nasel jednu Penku :

                                    Penn Fishing - Dynabraid Big Cat - Blowout £10.00 (80,100,130,170,220 Lb) ale cim pevnejsi, tim mensi delka

                                      Nsnook - Profil | St 18.2.2009 19:12:08

                                      novaroma01 >> www.tackledirect.com power pro 10 az 65lb za 115 + dan asi 10 dolacu:-)