Jak chytat s marmyškami?

Jak se chytá s marmyškami - vedení nástrahy, montáž, jaké typy zakoupit, jaké úlovky mohu čekat??? Předem děkuji Maw
Autor diskuse: Maw - Profil , 6.11.2002 dravci - techniky lovu

NBuffalo1969 - Profil | Ne 21.3.2021 15:46:02

Donrybarios >> a tak to já zas jo. S kaprem a s duhákem nemám problém, ale v rámci stanovených pravidel. Tatarák mi nic neříká, ale krkovice zase pro změnu jo. Kachna je kapitola sama pro sebe. Nejdéle jsem si je dopříval tuším 12 dní v kuse.

    NDonrybarios - Profil | Ne 21.3.2021 15:38:52

    u x a >> Souhlasím, planeta je už tak silně přelidněná a taky bezdůvodně zatěžují státní rozpočet :D

      NDonrybarios - Profil | Ne 21.3.2021 15:34:21

      mreichel >> Taky sleduju akce ale jen abych včas doplnil zásoby krušovické 12 za dobrou cenu :D

        Nmzxy - Profil | Ne 21.3.2021 15:33:25

        já přeji všem důchodcům pevné zdraví a dlouhý život a pitomcům, nálepkujícím ostatní také....

          NDonrybarios - Profil | Ne 21.3.2021 15:32:05

          Buffalo1969 >> Sorry ale ryby fakt moc nemusím. Takový flák krkovice nebo kachní prso z grilu to je jiná liga :D A jako předkrm tatarák, to je žraso, kdo by se nimral v rybě?

            NBuffalo1969 - Profil | Ne 21.3.2021 15:27:21

            u x a >> po vakcinaci bude sčítání. pak se uvidí jak to dopadlo. 🤣

              Nu x a - Profil | Ne 21.3.2021 15:22:08

              mreichel >> důchodcí jsou strašná pakáž už aby všichni vymřeli..

                NBuffalo1969 - Profil | Ne 21.3.2021 15:17:53

                Donrybarios >> měl by jsi dostat důtku s výstrahou, že jsi vzal jenom jednoho kapra. Vymykáš se tomu co potkávam. 😂

                  Nmreichel - Profil | Ne 21.3.2021 15:03:56

                  Donrybarios >> Máš určitě část pravdy. Bohužel procento masařů je mezi důchodci nápadně vyšší, než mezi zbytkem populace. Podobné je to v Kaufu v době začátku akcí. Nemám nic proti důchodcům, také jím jednou budu. Ale je to realita.

                    NDonrybarios - Profil | Ne 21.3.2021 14:51:32

                    Buffalo1969 >> Chtělo by to trochu se zamyslet a pochopit psaný text. Psal jsem, že je to o lidech a nezáleží na věku tak neházej všechny důchodce do jednoho pytle laskavě.
                    Konkrétně já jsem si minulý rok odnesl 1 kapra (slovy jednoho) a to jen proto, ře dcera chtěla ochutnat rybu z řeky. Reofilku bych si nenechal nikdy.
                    Jinak doporučuji občas nakouknout do Masařského jádra a pak do profilu přispívajících, potom se můžeme spolu bavit.
                    Hezký den

                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 21.3.2021 14:46:46

                      mreichel >> je to tak...

                        Nmreichel - Profil | Ne 21.3.2021 14:34:40

                        Buffalo1969 >> Tak víš jak. Jsou ryby, co se do pstruhovky vrátit nesmí. Co s nimi, je na každém rybáři. A s tím nasazováním je to u nás podobné, i když kluci se snaží. Ale výsledek je stejný. Důchodci se to domáknou, a granuláči jsou z vody venku dřív, než se normální člověk vrátí z práce :-)

                          NBuffalo1969 - Profil | Ne 21.3.2021 14:27:17

                          u x a >> s tím kaprem souhlasím. Škoda, že ten tloušť má tolik kostí. Kdyby neměl, to by jsi viděl, kolik by jich ze pstruhovek odtáhali domů. 🤣

                            Nu x a - Profil | Ne 21.3.2021 14:21:21

                            Buffalo1969 >> kapř by se podle mě nemusel ani zapisovat, já bych mu třebas zrušil míru a tak 120 až 230 let ho nevysazoval do volných vod..

                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 21.3.2021 14:12:57

                              Je zajímavý, že tady do mně valí jenom důchodci.....😂😂😂😂😂😂

                                Nrybomil - Profil | Ne 21.3.2021 14:02:54

                                Donrybarios >> snad to neva :)
                                možná bude z tý skupiny, co říkaj že jim jiný ( cizí atp. ) vychytaj řeku / revír....

                                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 21.3.2021 14:01:54

                                  Donrybarios >> já tobě taky..:-)

                                    NBuffalo1969 - Profil | Ne 21.3.2021 14:01:33

                                    rybomil >> k čemu? Jako že se z někoho poseru ? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

                                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 21.3.2021 14:00:39

                                      Donrybarios >> nesčetněkrát jsem byl svědkem odnášení "jakýchkoliv" ryb do auta a bez zápisu. A nebo kapr 41 v sáčku a když dojde 42, tak ten menší je obratem odnešenej pryč a do sáčku jde větší. Vždycky jsou to jenom důchodci. Vždycky. Pozůstatek pošašenýho myšlení z dob socialismu. Drží se hesla: kdo neokrádá druhýho, okrádá sám sebe.

                                        NDonrybarios - Profil | Ne 21.3.2021 13:59:49

                                        Buffalo1969 >> Držím palce.