- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Masař?
Kde začíná a kde končí hranice označení "MASAŘ".
Co vy na to?
Co vy na to?
Autor diskuse: Frk - Profil , 6.11.2002 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
1x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Jarda Š. - Profil | Út 17.8.2010 11:38:11
Smetana >> Násaďák na svazovce je stejná konzumní ryba jako kapr ze sádek.
◄TOR@RYK™ - Profil | Út 17.8.2010 11:35:55
Venca888 >> Když jedu na Vlkov, nebo někam na víc dnů neberu si nic. Ale říkám, rybu si taky někdy vezmu.
Smetana - Profil | Út 17.8.2010 11:34:21
Aďo >> Zmasenej kapr ze sádek je trošku jinej soudek....jsou to ryby předurčené ke konzumaci.
Ale kapři ze svazovek by měli mít jiný osud....pokud je tedy nějaká masažra nevytáhne po břehu až k sobě a pak jej nehodí do igelitky za sebou.
Ale kapři ze svazovek by měli mít jiný osud....pokud je tedy nějaká masažra nevytáhne po břehu až k sobě a pak jej nehodí do igelitky za sebou.
Smetana - Profil | Út 17.8.2010 11:26:43
2Livecrew >> to jsem si myslel taky,ale to co jsem viděl na mostecku mi to naprosto vyvrátilo.Samej masař,dokonce i porybák byl masařka....chudáci ryby
2Livecrew - Profil | Út 17.8.2010 11:21:06
Smetana >> :D
U nás jich poslední dobou naštěstí ubylo...
U nás jich poslední dobou naštěstí ubylo...
afjee - Profil | Út 17.8.2010 11:20:33
-stop salámbaits- >> pelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - 17.8.2010 11:17:22 >> Smaž to, to je strašný.
2Livecrew - Profil | Út 17.8.2010 11:19:34
Masař je to samý jako opravdová masařka...
Zasírá revíry a sežere každý hovno...
Zasírá revíry a sežere každý hovno...
pelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - Profil | Út 17.8.2010 11:17:22
Venca888 >> Já chytám cíleně velké kapry a pouštím je,ale malé a střední(do 60cm) si občas beru a taky jsem prej masař(tak si potom vyber:)) ),podle ortodoxních kaprařů,které tímto neuznávám. Kdo si bere to co může dva kapry deně,ani nevím jak to je omezeno týdně,pač vemu tak 3 za měsíc,tak ať,pokud to není ryba nad 70cm a nemusí to být ani v revíru s vyhláškou K-70.
vajo - Profil | Út 17.8.2010 11:03:49
Před třemi lety přišel starší pán pro povolenku a po zjištění že ji o 100kč zdražili, při odchodu pronesl tak, aby ho všichni na chodbě slyšeli - "svině, zase zdražili povolenku" - zapoměl dodat, že sezonu před měl "odneseno" přes 300 kg kapra a kolem 200kg cejna.
mič - Profil | Út 17.8.2010 10:50:52
Ryby taky masním, ale tak 10ks ročně a to všeho druhu, nepočítám nástražní rybičky. A za masaře se nepovažuji,loni sjsem chytl přes 300 kaprů a odnesl si 3 ks. to podle mě není masařina, mě jedna ryba za měsíc na talíři bohatě stačí.
Venca888 - Profil | Út 17.8.2010 10:37:46
afjee >> to je doufám fór... za prvé na malejch vodách až tak často neni a za druhý bych rád viděl takovou svazovou vodu, kde by bylo tolik ryb, aby se o nějaký rybě (jakýkoliv) dalo říct, že "zabírá místo"... :-)
mič - Profil | Út 17.8.2010 10:35:48
znám jednoho co,když mě viděl pouštět kapra padesát tak prohlásil,že nemám rád ryby a že on natom není tak dobře aby si mohl dovolit přijet domů bez ryby. Jeho slova byla "letos mám teprv 40 kaprů" a to mě řekl před měsícem. To je podle mě masař!!!
CarpHunder - Profil | Út 17.8.2010 10:32:48
Jarda Š. >> výklad je to přirozenej, ale nevím ke kterému mému příspěvku mi to chceš napasovat.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
6:27ATTs hlásiče a ATTx příposlech 520
NeStaré Česke rybářské vybavení 390
NeCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 27
NeHlídač slev eshopů 750
NeRybáři vs ochránci přirody 39
NeVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NePivo- craft beer 691
NeDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NePolsko, okolí Dunajce 5
NePoradna: Sumcařina 2568
NeŽermanky a bivakovani 3
NeTrakker brolly 100 Ev 0
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
SoRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
SoSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic














