- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kam na zubáče na Malý Dunaj,Dunaj
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Kaso - Profil | St 8.9.2010 18:55:30
Rasto. - Profil | Út 9.10.2007 10:34:07
Palky - Profil | Pá 5.10.2007 8:32:27
Včera som chytil dva metre dlhú šťuku!
- A ja som z vody vytiahol horiacu sviečku!
- Klameš, sviečka vo vode nehorí.
- Ty skráť šťuku, ja zhasnem sviečku!
Palky - Profil | Pá 5.10.2007 8:31:48
btw v ML som videl, ze uz idu aj miene....to by som chcel toho roku ulovit...(asi budem musiet skusit aj mimo privlac)
Rasto. - Profil | Čt 4.10.2007 10:52:29
Palky 90m+ tam malo byt :-) Kazdopadne tam kde lapam su aj ryby 90+ len ich trafit v spravny cas na spravnom mieste so spravnou nastrahou.Malickost :-)
Boris - Profil | St 3.10.2007 23:20:45
Palky - Profil | St 3.10.2007 17:45:20
Rasto. - Profil | St 3.10.2007 14:24:47
Palky - Profil | St 3.10.2007 13:13:42
btw skus to co ti radi rasto...je to trosku ine ako s vobom a 3-hakom...treba mu dat sancu to chnapnut...par-krat skus a uvidis ;-)
RASTO> no to su parametre celkom na hrane! - to fakt bez clnu asi LTT
Rasto. - Profil | St 3.10.2007 10:49:09
mirmen:4m je hlbka ale vzdialenost kam potrebujem hodit je 60m+.Lepsie je samozrejme pouzit cln ale ked sa neda tak sa neda :-)
lu-cas - Profil | Út 2.10.2007 21:24:01
Dnes som bol po praci na 2hod. znova a zubace boli pri chuti, vytiahol som dvoch asi takych styridsiatnikov a popri tom mrte kopancov.Velmi jemno beru,vazne, iba take jemne tuky.Tiez ti zvecsa najprv iba tak jemne kopnu a ked sa ti podari instiktivne seknut tak vysi ?
lu-cas - Profil | Út 2.10.2007 21:05:13
mirmen - Profil | Út 2.10.2007 17:09:20
O hmotnosti .. čím hmotnější nástraha, tím nepřirozenější chod ( a s těžší sestavou i horší a únavnější zacházení).
Musí být důvod ( hloubka, dálka ,proud , vítr nebo odpor nástrahy při letu).
Rasto, na hloubce 4 m do vzdálenosti pár desítek metrů určitě nemá ( pokud to nevyžaduje silný proud ).
Můžeš to ale obejít koncovou montáží ( 20 gr. ) s menší plovoucí hlavou, dostaneš se dál.
Rasto. - Profil | Út 2.10.2007 15:34:52
mirmen - Profil | Út 2.10.2007 15:27:19
lu-cas, štika často netrefí kořist ( údajně třeba 4-5 útoků na rybku , než se jí povede ) a někdy nástrahu "předjede" a mine a namísto nástrahy to vezme přes kmen. Pak i 15-30 cm lanko nemusí stačit.
Rasto. - Profil | Út 2.10.2007 12:30:50
Palky - Profil | Út 2.10.2007 11:55:51
obycajne najradsej chytam na hlavy do 10g....5g je uuuplne ideal - samozrejme ako-kde...napr. v novej dedinke (ako som spominal) to uplne staci...
Rasto. - Profil | Út 2.10.2007 11:51:23
Kde to žije - dravci
9:09Fotky ryb pouze na přívlač 107183
9:03Burza na přívlačové nástrahy 33410
8:21Poradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17










