- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kam na zubáče na Malý Dunaj,Dunaj
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NRasto. - Profil | Út 2.10.2007 11:19:07
Nlu-cas - Profil | Po 1.10.2007 21:55:40
Wobler som tam mal najvacsi od Spra ratlinu ca7cm a 10g v pohode ju zniesol.Taktiez od rapaly 5cm 5g Coun down.V prude isieli oba ako po masle-ale tiez to este urcite nebolo jeho maximum co znesie.Je to fajn prutik na zubace ako stvoreny,som s nim spokojny.
Nlu-cas - Profil | Po 1.10.2007 21:38:17
Nlu-cas - Profil | Po 1.10.2007 21:30:37
Bol som na tych pretekoch,cece nic moc.Nemal som tu spravnu techniku.Vytiahol som jeneho pstruha a jeden mi odpadol.Na prvu cenu by som ich musel vychitat 12-15 kuskov.Ale odkukal som recept ako najlepsie na pstruhy-nasady na pretekoch.
-Tenky silon,na nom klzave olovko(slza s uskom,ktoreho gramaz menis podla toho ako daleko chces hodit) na tecku,ca 40-60cm nadvezec,hacik s ockom-miesto jigovej hlavicky muskarska pena.Ako nastraha najlepsie ficala gumena nymfa v kriklavych farbach.Taktiez isli aj nymfi-twistriky na jigovych ca 1-2g hlavickach spolu s kombinaciou toho sistemiku.
Hlavicka sa nedavala tazsia asi kvoli tomu nech nastraha vypada prirodzenejsie,a nech netazi ked ju pstruh zoberie.Vlaci sa pomalinkymi kratkymi pritahmi s 3-6sekundovymi prestavkami,ked sa nastraha nechala lezat na dne+plinuly pomaly kratky tah.
-Dalsi favorit bol malilinka medena plandavka.
Cele ti to vsetko bolo skoro naprd,ked si dostal zle miesto,ale aj na tych zlych miestach na tieto nastrahy tahali-malo ale predsa :)))
NPalky - Profil | Po 1.10.2007 12:15:43
NLaci - Profil | Po 1.10.2007 10:15:19
NRasto. - Profil | Po 1.10.2007 10:14:00
NPalky - Profil | Ne 30.9.2007 11:23:06
Nlu-cas - Profil | Pá 28.9.2007 23:36:45
Nlu-cas - Profil | Pá 28.9.2007 23:27:13
Palky : Spravny tip.Vychital som ich Slnecnych,clovece isli jak blazni,ale zo dva riadne kusky mi este prchli. Zo zaciatku som mal silon,a nemal som ten spravny cit v ruke,tak som dal na navijak cievku so snurou.
A hlavne nasiel som ich fleky-respektive som si ich utvrdil a konecne som zosuladil dobru farbu gumy,gramaz hlavicky a techniku na tie svinky.A mozna len akuratne isli,kto sa v tych rybach riadne vyzna?Ked uz veris ze si na to prisiel tak staci niekedy jeden den a vsecko pada :))).
NPalky - Profil | Pá 28.9.2007 8:47:17
NPalky - Profil | Pá 28.9.2007 8:46:23
inac mozno zajtrajsi tip padne na nejaky stojak, ked tak sledujem to pocasie...ostrieze si dal na slnecnych jaz/gulaske?
***LACIMU nepovedz, lebo zas bude chciet kupit novy prut! :-))
NBoris - Profil | Čt 27.9.2007 22:14:37
Nlu-cas - Profil | Čt 27.9.2007 21:58:35
NPalky - Profil | St 26.9.2007 12:06:44
kazdopadne dal som tu uz svoje cislo (snad nie chyba) takze feel-free 2 call...to plati pre kazdeho - vyzera to tu na fair a vybalancovanu skupinu hehe
NBoris - Profil | Út 25.9.2007 17:11:10
Palky: keby si mal niekedy vôlu a cas, mohol by si mi MD trochu poukazovat, co ty na to? :-)
Kde to žije - dravci
11:46NDivoký potočák nebo granulák? 58
11:36NFotky ryb pouze na přívlač 107187
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











