- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Wobler štika na štiku
2. Měl jsem v ruce wobler v barvě štiky, typ Rapala magnum. Trošku mne odrazuje plechové nořítko, které musí být přece jen více vidět oproti průhlednému z plastu. Máte s tím nějaké zkušenosti - neodrazuje to ryby? Jaké vůbec máte zkušenosti s woblery barvy štiky od Rapaly, které jsou v detailech přece jen míň podobné skutečné štice, třeba ve srovnání se Salmem?
3. Koupil jsem o víkendu wobler Cora Z Rivalo 14 cm od firmy Cormoran. Je to vzhledově dokonalá imitace štiky. Máte již někdo s tímto woblerem někdo zkušenosti?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Nsmike - Profil | So 12.11.2016 7:21:19
Nrybomil - Profil | St 9.11.2016 9:31:32
např. : http://www.normark.cz/gomoku-spin-06-hgr
píšou za 220 CZK
v bledě růžovým kupuju v přepočtu cca 64 CZK
http://www.spinmad.pl/pl/porady/6-wszystko_o_wirujacych_ogonkach.html
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
štika na štiku, asi jak kde ? tady v tý věčný špenátový polívce bych řekl absolutní propadák, záběry až se vyčistí voda - po půli října, spíš listopad- prosinec. I tak na to co jsem jí dal času u mě slabota, jsou rozhodně chytlavější věci. U mě taková z nouze ctnost, když už nevím co.
Jinde může být zcela jinak.
Nsalmo trutta - Profil | Po 7.11.2016 12:21:04
NMatrix - Profil | Po 26.7.2010 14:40:50
NEssekr - Profil | Po 26.7.2010 14:32:37
A v levo ve sloupci si rozklikni STORM....mají slušný sortiment já už jiné gumy nemám,jsou jak živé.
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 26.7.2010 14:00:21
NMike1977 - Profil | Po 26.7.2010 13:57:01
NEssekr - Profil | Po 26.7.2010 12:10:51
Nafjee - Profil | Po 26.7.2010 12:05:59
NEssekr - Profil | Po 26.7.2010 12:04:24
Nafjee - Profil | Po 26.7.2010 11:59:00
Nafjee - Profil | Po 26.7.2010 11:37:26
Nšťovíček - Profil | Po 26.7.2010 11:32:12
Nmagua - Profil | So 28.4.2007 21:07:41
NPulec - Profil | Pá 30.3.2007 11:52:13
NStanley 87 - Profil | Pá 30.3.2007 11:33:22
NPalky - Profil | Pá 30.3.2007 11:32:17
NPulec - Profil | Pá 30.3.2007 11:20:24
NPalky - Profil | Pá 30.3.2007 11:17:48
Nsaxana - Profil | Pá 30.3.2007 6:15:50
Pulec - hlbokopotápky nepoužívam, najlepšie sa osvedčila 8 a 10 veĺkosť
NPulec - Profil | Čt 29.3.2007 21:23:14
NMeppsko - Profil | Čt 29.3.2007 21:21:06
NPulec - Profil | Čt 29.3.2007 20:08:55
NStanley 87 - Profil | Čt 29.3.2007 19:19:00
NPulec - Profil | Čt 29.3.2007 19:13:51
NPulec - Profil | Čt 29.3.2007 19:13:07
NStanley 87 - Profil | Čt 29.3.2007 18:52:40
http://www.rapala.com/products/luresdetail.cfm?mod
je to tahle barva.mam radsi svetlejsi.Gumy od relaxu jsou podle meho nazoru jedny z nejkvalitnejsich.KOPYTO a RELAX.super gumy.mam radsi ciste bilou
NTCorleone - Profil | Čt 29.3.2007 18:48:38
http://www.rapala.com/products/luresdetail.cfm?mod
Tenhle rok se hodlám aspoň trošku s woblery naučit, neb mi to nějak zatím nejde :-))))) Dík
NStanley 87 - Profil | Čt 29.3.2007 18:43:02
NTCorleone - Profil | Čt 29.3.2007 18:40:31
NStanley 87 - Profil | Čt 29.3.2007 18:26:30
to je ta barva kterou myslim.novejsi oznaceni je S jako silver,ale puvodne bylo S-Shad
NMeppsko - Profil | Čt 29.3.2007 15:56:36
NPalky - Profil | Čt 29.3.2007 15:33:51
otvor si teda www.rapala.com a pokukaj trosku - su tam aj demonstrativne videjka/farby/navody ako s cim lovit a tak...minimalne popasies oci :-)
NPulec - Profil | Čt 29.3.2007 14:45:37
NPulec - Profil | Čt 29.3.2007 14:44:43
Nsaxana - Profil | Čt 29.3.2007 12:31:40
NPalky - Profil | Čt 29.3.2007 11:40:04
http://www.rapala.com/products/searchAdvancedResul
NPulec - Profil | Čt 29.3.2007 11:11:26
NStanley 87 - Profil | Čt 29.3.2007 7:56:08
Nsojka - Profil | St 28.3.2007 22:00:59
NStanley 87 - Profil | St 28.3.2007 19:49:46
Nsojka - Profil | St 28.3.2007 18:53:00
NStanley 87 - Profil | St 28.3.2007 9:16:15
NMeppsko - Profil | Út 27.3.2007 19:18:38
jednoducho krasna rybka
NKarloss - Profil | Út 27.3.2007 18:30:06
NPulec - Profil | Út 27.3.2007 13:28:43
NLaci - Profil | Út 27.3.2007 12:24:30
NRasto. - Profil | Út 27.3.2007 12:18:11
Nindy - Profil | Út 27.3.2007 11:31:10
Nsliver - Profil | Út 27.3.2007 11:20:55
Nindy - Profil | Út 27.3.2007 11:17:18
Nindy - Profil | Út 27.3.2007 11:11:54
sojka: toho plechovýho nořítka se bát nemusíš, spíš zvaž, kde na toto magnum budeš chytat, je potápivé, takže to chce loďku nebo hodně kolmý břeh a hloubku 3-4m u břehu. Magnumy mají špičkovej chod, ale ta salmácká štika taky není špatná, docela mi chytá.
Nsliver - Profil | Út 27.3.2007 11:05:30
NGeorgino - Profil | Út 27.3.2007 10:52:34
Vypadá krásně, chodí krásně, ale ještě jsem na ní nic nechytil :o) Ale byla ve vodě jen párkrát, chytám hlavně na gumy.
NPalky - Profil | Út 27.3.2007 10:45:02
Nsaxana - Profil | Út 27.3.2007 10:43:48
NStanley 87 - Profil | Út 27.3.2007 10:18:06
NStanley 87 - Profil | Út 27.3.2007 9:04:52
NPulec - Profil | Út 27.3.2007 7:56:40
Kde to žije - dravci
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme cestovku
PEPA cestovní kancelář s.r.o.
Široká nabídka rybářských zájezdů a výprav: Švédsko, Norsko, Finsko, Irsko, Kanada, Aljaška, Kamčatka, Chile, Argentina,...































