- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Wobler štika na štiku
1. Jaké máte zkušenosti s lovem štik na woblery v barvě štiky? Osvědčily se Vám spíš menší nebo větší typy? Jednodílné či dvoudílné?
2. Měl jsem v ruce wobler v barvě štiky, typ Rapala magnum. Trošku mne odrazuje plechové nořítko, které musí být přece jen více vidět oproti průhlednému z plastu. Máte s tím nějaké zkušenosti - neodrazuje to ryby? Jaké vůbec máte zkušenosti s woblery barvy štiky od Rapaly, které jsou v detailech přece jen míň podobné skutečné štice, třeba ve srovnání se Salmem?
3. Koupil jsem o víkendu wobler Cora Z Rivalo 14 cm od firmy Cormoran. Je to vzhledově dokonalá imitace štiky. Máte již někdo s tímto woblerem někdo zkušenosti?
2. Měl jsem v ruce wobler v barvě štiky, typ Rapala magnum. Trošku mne odrazuje plechové nořítko, které musí být přece jen více vidět oproti průhlednému z plastu. Máte s tím nějaké zkušenosti - neodrazuje to ryby? Jaké vůbec máte zkušenosti s woblery barvy štiky od Rapaly, které jsou v detailech přece jen míň podobné skutečné štice, třeba ve srovnání se Salmem?
3. Koupil jsem o víkendu wobler Cora Z Rivalo 14 cm od firmy Cormoran. Je to vzhledově dokonalá imitace štiky. Máte již někdo s tímto woblerem někdo zkušenosti?
Autor diskuse: sojka - Profil , 27.3.2007 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NMeppsko - Profil | Út 27.3.2007 19:18:38
Sojka- asi najperfektnejsia imitacia stuky je na woblerovy od Kovmasters Esox Floating 11cm 10gr ked budecas hodim foto...
jednoducho krasna rybka
jednoducho krasna rybka
NKarloss - Profil | Út 27.3.2007 18:30:06
Pulec> ten spodní mam taky ,asi 3 roky a ještě sem na něj nikdy nic nechyt ale už sem s nim byl na chíře pač sem si snim prošpikoval prst :-D
NPulec - Profil | Út 27.3.2007 13:28:43
Já mám tyhle dve 11 a 13 cm ale koukal jsem že mají ještě povedenější barvu RPE. Ta by taky nemusela byt špatná.
NLaci - Profil | Út 27.3.2007 12:24:30
ja som si kupil na tuto sezonu tiež salmo šťuku 16cm farba PE, s ponorom do 0,5m tak uvidime
NRasto. - Profil | Út 27.3.2007 12:18:11
Salmacku jednodielnu mam.Moc som ju nevodil zatial jeden zubac nieco cez 50cm
Nindy - Profil | Út 27.3.2007 11:31:10
sliver: no fakt, máš pravdu. Já ji mám v Jointed 11cm F i CD a MAG 11 F, tak mě nenapadlo, že v MAG CD není, ale chtěl jsem sojkovi doporučit spíš tu floating verzi.
Nsliver - Profil | Út 27.3.2007 11:20:55
indy - a nelži , jo ! V potápivé verzi , čili s plechovou lopatkou se magnum PK nedělá . Leda jako horká novinka .
Nindy - Profil | Út 27.3.2007 11:17:18
sliver: ok, píšu ti mail..... spíš jsem já nějak neměl čas odpovědět....
Nindy - Profil | Út 27.3.2007 11:11:54
sliver: barva PK - pike v Magnumu skutečně je v plovoucí i potápivé verzi (mám ji v 11 F).
sojka: toho plechovýho nořítka se bát nemusíš, spíš zvaž, kde na toto magnum budeš chytat, je potápivé, takže to chce loďku nebo hodně kolmý břeh a hloubku 3-4m u břehu. Magnumy mají špičkovej chod, ale ta salmácká štika taky není špatná, docela mi chytá.
sojka: toho plechovýho nořítka se bát nemusíš, spíš zvaž, kde na toto magnum budeš chytat, je potápivé, takže to chce loďku nebo hodně kolmý břeh a hloubku 3-4m u břehu. Magnumy mají špičkovej chod, ale ta salmácká štika taky není špatná, docela mi chytá.
Nsliver - Profil | Út 27.3.2007 11:05:30
sojka - to je potápivá makrela , ty štiko (mluvím o té rapale)
NGeorgino - Profil | Út 27.3.2007 10:52:34
já mám taky tu dvojdílnou od Salma.
Vypadá krásně, chodí krásně, ale ještě jsem na ní nic nechytil :o) Ale byla ve vodě jen párkrát, chytám hlavně na gumy.
Vypadá krásně, chodí krásně, ale ještě jsem na ní nic nechytil :o) Ale byla ve vodě jen párkrát, chytám hlavně na gumy.
NPalky - Profil | Út 27.3.2007 10:45:02
SOJKA> skusenosti ziadne...ku koncu sezony som ani nevlastnil az som ju nasiel pri luznych lesoch - vycistena s vymenenymi hacikmi caka na svoju premieru....urcite vyskusam - dvojdielna od Salmo...
Nsaxana - Profil | Út 27.3.2007 10:43:48
PULEC - ta Balzeráska ani mne nič nechytila tak som kúpil Salmacku, zrovna tú, čo spomína - Stanley 87
NStanley 87 - Profil | Út 27.3.2007 10:18:06
NStanley 87 - Profil | Út 27.3.2007 9:04:52
ja mam jednodilkou stiku od Salma a jsem s ni naprosto spokojene.velikost cca 11 cm a nadhernej chod,super ostry hacky i po 2 sezonach,.................proste jen a jen samy plusy.mam na ni cca 15 stik 40-70 cm.podle me je stika od Salma hodne zdarila
NPulec - Profil | Út 27.3.2007 7:56:40
Sojka Zdravim, já sem míval jednodílný štiky od balzeru taky celkem podobný realu ale nějaký extra úlovky sem na ně nemíval až ˇmi někdo poradil ať si koupim dvojdílný od salma že na ty to "prej" celkem jde, ale nevím, zatim je tu mam v krabici čekám na červen až je otestuju, ikdyž vypadají taky zdařile :)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.















