Kšiltovka s nickem

Máte zájem o kšiltovku s nickem?
Autor diskuse: honays - Profil , 15.3.2007 všeobecné - ostatní

NRoman C. - Profil | Pá 16.3.2007 10:42:31

Otazku monitoruji, jen jsem ted na veletrhu, takze zacnu reagovat az v pondeli. Kazdopadne piste se sem vsichni, at tech ksiltovek je co nejvice...

    NLouda - Profil | Pá 16.3.2007 10:35:36

    Já bych si jednu obědnal.A Sosed budou do mrkosrazu v Milevsku (osobní odběr)??????

      NCarpfanatik - Profil | Pá 16.3.2007 10:17:14

      Taky bych si jednu prosil. Díky Carpfanatik

        NRade - Profil | Pá 16.3.2007 9:29:46

        Vzal bych si taky jednu. Díky

          Nmilous - Profil | Pá 16.3.2007 9:11:41

          honays: udělej zase průběžný soupis objednávek, ať má RomanC přehled

            NKubas1 - Profil | Pá 16.3.2007 8:28:33

            Zdarec, jednu taky beru - platba převodem. Dík

              Nsosed - Profil | Pá 16.3.2007 8:20:11

              Placení a rozesílka se bude řešit až budou kšiltovky hotové.

              Petermann: RomanC jako zprostředkovatel čapek je z Brna, osobní vyzvednutí nebude asi problém.

                NBOBIKA - Profil | Pá 16.3.2007 8:18:19

                Já chci taky jednu

                  NMACA - Profil | Pá 16.3.2007 8:15:32

                  Ja jdu taky do jedné jak je to splacením a dodaním

                    Nmarula - Profil | Pá 16.3.2007 8:12:08

                    A na jakej účet se ty peníze posílaj?

                      NPetermann - Profil | Pá 16.3.2007 7:01:40

                      Vzal bych si taky jednu s nickem, odběr bych nejraději osobně. Jsem z Brna.

                        NWamp - Profil | Pá 16.3.2007 0:18:22

                        Chlapi - já ji musím mít na výpravu od 27.4. 2007 - moji kolegové se pos..., stihne se to???? Paltím jak budete chtít - třebas i ve vembloudech poštou...

                          Nmilous - Profil | Pá 16.3.2007 0:02:53

                          Když komik, tak já taky jednu , přece nebudu za škrta, platba na účet

                            Nmachal - Profil | Čt 15.3.2007 23:36:13

                            Ja chci taky jednu. Platba bude prevodem.

                              NHP - Profil | Čt 15.3.2007 23:25:32

                              TORARYK: 270 - 240 = 30 kč,- No nevím jestli jeto drahý.

                                NKolči - Profil | Čt 15.3.2007 22:45:32

                                Toraryk: jo, švadleny jsou dneska drahý...

                                  NTORARYK - Profil | Čt 15.3.2007 22:41:13

                                  honays»tak ale za takovou cenu? To si radci koupim tu cepici jen z mrk a ten nick si tam došiju sám!

                                    NHyter - Profil | Čt 15.3.2007 22:31:11

                                    Taky jednu.Platba prevodem.

                                      Nhonays - Profil | Čt 15.3.2007 22:24:02

                                      Ferdikk:Výrobu kšiltovek a distribuci dělá Mrk,já pouze dávám dohromady seznam.To je vše.Píšu tě

                                        NFerdikk - Profil | Čt 15.3.2007 21:45:24

                                        Taky bych jednu prosil.
                                        Můžu se ještě poptat v kterém městě máte základnu? Dík