Kšiltovka s nickem

Máte zájem o kšiltovku s nickem?
Autor diskuse: honays - Profil , 15.3.2007 všeobecné - ostatní

NJanina - Profil | Čt 15.3.2007 20:13:57

Pro mě prosím taky jednu

    Nkašpi - Profil | Čt 15.3.2007 20:09:11

    cenu sem našel :-)))) a mam zájem

      Npetr07 - Profil | Čt 15.3.2007 20:08:05

      honays:moje řeč,on asi nemyslí

        Nkašpi - Profil | Čt 15.3.2007 20:07:59

        Mam také zájem o kšiltovku s nickem a kolko stojí?

          Npetr07 - Profil | Čt 15.3.2007 20:07:17

          Taky jednu,prosím.

            Nhonays - Profil | Čt 15.3.2007 20:07:14

            Toraryk:Vrať se na zem a o pár řádků níž a už nepiš kraviny.

              NTORARYK - Profil | Čt 15.3.2007 20:03:54

              MrKos» to mi chces "jako" říct že to bude stát nad 1000?

                NMrKos - Profil | Čt 15.3.2007 19:59:28

                TORARYK: letos asi o něco víc ...

                  NTORARYK - Profil | Čt 15.3.2007 19:58:45

                  to bude stát "jako" 1000kč??

                    NTom 2 - Profil | Čt 15.3.2007 19:08:19

                    Tak se taky hlásim, dík

                      Nhonays - Profil | Čt 15.3.2007 18:41:57

                      honays
                      NUMI
                      Fisherman
                      Máša01
                      marula
                      Barthy
                      JOKRS
                      Wamp
                      bill2
                      Meppsko
                      MARCHI
                      Mlra
                      Davos
                      komik
                      Véna S.
                      TORARYK
                      Kubajz
                      martin-klikař
                      Jestli dobře počítám tak už nás je 18.Ještě 2 kousky na minimální počet.Díky

                        Nmartin-klikař - Profil | Čt 15.3.2007 16:02:44

                        a nynější ceny jsou? Měl bych taky zájem. Jo a neumíte i kloboučky?

                          NMrKos - Profil | Čt 15.3.2007 15:54:40

                          honays: to byly tehdejší ceny i s nickem... http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=13092&page=12

                            NMeppsko - Profil | Čt 15.3.2007 15:19:15

                            Ale so to bude stat na sloveske aj s postovnym lebo za 1000ku ciapku necem :D

                              NKubajz - Profil | Čt 15.3.2007 15:17:07

                              Taky bych měl zájem díkec

                                NTORARYK - Profil | Čt 15.3.2007 14:42:48

                                ja chci mít ale jak??

                                  Nhonays - Profil | Čt 15.3.2007 14:34:47

                                  MrKos:To jsou ceny bez nicku.Příplatek za vyšití nicku není?

                                    NVéna S. - Profil | Čt 15.3.2007 14:13:24

                                    Já taky, já taky jednu

                                      Nkomik - Profil | Čt 15.3.2007 13:08:44

                                      Já, Já, Já, taky jednu, 1ks, one pcs....... :-)))

                                        NMrKos - Profil | Čt 15.3.2007 12:47:28

                                        honays a ostatní:

                                        loňské ceny byly následující... :

                                        - osobne 270 Kc
                                        - prevodem na ucet (poslani postou) 310Kc
                                        - dobirka 350Kc