Vylovovací kleště

Používáte v našich vodách při přívlači vylovovací kleště? Co si myslíte jsou dostatečně šetrné vůči rybám? Dájí se v našich podmínkách vůbec použít?

Nšeptal - Profil | Čt 26.3.2009 9:04:22

snook >> Pro práci na lodním motoru je to dobrá věc.

    Nboyscout - Profil | Čt 26.3.2009 8:43:43

    snook >> ale nechceš je doufám používat jako vylovovací? Protože pokud ano, měl by si si změnit nick ze snooka na Dr. Mengele :-)

      Nsnook - Profil | Čt 26.3.2009 0:54:01

      Dnes jsem si koupil kleste ktere kdyz nahodou spadnou do vody tak plavou na povrchu, tady je foto.

        NBacax - Profil | St 22.10.2008 20:27:25

        Je to tady lepší než "pertly MRKu"!!!! :)))

          Nlakyndes - Profil | St 22.10.2008 16:46:59

          problem MRKu je, ze diskusia sa tu vzdy zmeni na osocovanie a zvlast od mladych voci starym pardalom, co uz maju daco odchytane, staci jeden EXE-priklad :)
          osobne klieste nepouzivam a ani neodsudzujem, dokonca zvazujem ich pouzitie v dalsej sezone

            NMaara - Profil | St 22.10.2008 16:43:34

            edit: to

              NMaara - Profil | St 22.10.2008 16:23:27

              Lazar: moc ti ti nejde, ale se kurňa snažíš...

                NRasto. - Profil | St 22.10.2008 15:49:43

                Lazar ono ty to aj o sebe vies aj si si to priznal.........len sam proti tomu bojujes. Mas to aj v karte

                Komentář Moc mi to nejde, ale se kurňa snažím.

                  NLazar - Profil | St 22.10.2008 15:46:15

                  Maara:to snad ani ne,páč to by byl smrad.

                    NRasto. - Profil | St 22.10.2008 15:41:02

                    Vidim ze aj u vas sa najde niekto kto haji zakon a v hlave jasno nema. Tiez som zatial stacil na kazdu rybu rukou ci podberakom. Klieste som zvazoval zatracoval a znovu objavoval. Moj nazor je ze pre cloveka loviaceho osamote v clne je to na kazdu vacsiu kudlu jedina spolahliva moznost. Uz mi chyba len ta moznost lovit osamote v clne :-) Ked sme dvaja je to o hodne lahsie. Pockam si na konsenzus ktore su tie naj a pak ich zaradim do povinnej vybavy pri clnkovani. Pri love z brehu az take vyuzitie nevidim. Tam si clovek uz ako tak poradi.

                      NMaara - Profil | St 22.10.2008 8:40:19

                      šeptal: nerozčiluj se, něco ti někde praskne a co pak?:)

                        NPepaČadek - Profil | St 22.10.2008 8:14:51

                        Alan: fakt ten swissarmy typ od Orvisu funguje? Je to dost bytelný?

                          Nšeptal - Profil | St 22.10.2008 6:24:22

                          Lazar: Projevil. Protože zatvrzelý neinformovaný amatér, který neváhá osočit ostatní i když kromě své zabedněnosti nemá co dát do hry, mě dokáže nasrat. Já chodil na ryby ještě když ty ses tátovi hopupal v pytlíku. Jen na těch kleštích jsem jich z vody vylovil tolik, že by převážily tebe i tvou rodinou. Tak o tom, kurva, mám snad co říct, narozdíl od tebe, který v životě ty kleště viděl maximálně za sklem prodejního pultu.

                          Prostě vynášené verdikty na základě ničím nepodložené teorie bez zjevně průkazného argumentu nemůžu vystát.

                            NVsetinek - Profil | St 22.10.2008 6:05:27

                            Já mám kleště z Ravenu. Je to v jejich katalogu na straně 242 nahoře. http://www.raven.nl/catalogus2008/ a spokojenost s něma je maximální.

                              NLazar - Profil | St 22.10.2008 5:58:34

                              šeptal:no konečně ses projevil,jak absolutní inteligent.Jen tak dál.

                                NAlan - Profil | St 22.10.2008 0:07:38

                                MM>Je to pravda spíš na gynekologické aplikace...

                                  NMartin M. - Profil | Út 21.10.2008 23:59:13

                                  Alan> to bych se bal, ze mi ryba odplave i s tim :-)

                                    NStanďour - Profil | Út 21.10.2008 23:55:16

                                    Edit: .

                                      NJirka_K - Profil | Út 21.10.2008 23:55:13

                                      Alan: dobrá, kaju se. Myslel jsem vylovovací kleště (ať už jakékoli značky).

                                        NAlan - Profil | Út 21.10.2008 23:47:04

                                        Na co hned boga grip? Kamarád má tohle - http://www.orvis.com/store/productchoice.aspx?pf_id=9E3K&dir_id=758&group_id=15073&cat_id=15832&subcat_id=15818 - úžasná hračka zvící kapesního nože :-)))