Vylovovací kleště

Používáte v našich vodách při přívlači vylovovací kleště? Co si myslíte jsou dostatečně šetrné vůči rybám? Dájí se v našich podmínkách vůbec použít?
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NStanley 87 - Profil | Pá 27.3.2009 15:55:50

Feroxhunter >> Muskiehunter >> Zase jsi mě prokouknul. Já před Tebou nic neutajím:-D

    NMuskiehunter - Profil | Pá 27.3.2009 15:54:53

    Stanley 87 >> Jen nepovídej, tohle právě tvrdí Ti největší SM praktikanti :-)))

      NStanley 87 - Profil | Pá 27.3.2009 15:52:00

      Feroxhunter >> Muskiehunter >> tak já tyhle SM praktiky nemusím,ale každej jsme nějakej:-)

        NMuskiehunter - Profil | Pá 27.3.2009 15:51:04

        Stanley 87 >> Hele to by nebylo ono, já jak mi necrčí z ruky tak si to tak neužiju :))

          NStanley 87 - Profil | Pá 27.3.2009 15:48:28

          Feroxhunter >> Muskiehunter >> nasaď drátěnou rukavici a poranění nehrozí

            NMuskiehunter - Profil | Pá 27.3.2009 15:45:38

            Stanley 87 >> Woe :))

              NMuskiehunter - Profil | Pá 27.3.2009 15:45:30

              šeptal >> Skřelový hmat štiku paralyzuje nemluvě o faktu že máš hubu rovnou dokořán! Jiank je z vody už ani neberu....chce to ale cvik, ze začátku budeš mít potrhané ruce!

                NStanley 87 - Profil | Pá 27.3.2009 14:41:07

                šeptal >> nasaď jí kravatu:-)

                  Nšeptal - Profil | Pá 27.3.2009 14:40:19

                  Bachy >> Jak pevně? To z ní mám vymačkat život?

                    NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 14:23:47

                    šeptal >> No vidíš, tak to byla jen náhoda žes ji zrovna nedržel dost pevně. Se stane, ne.

                      Nšeptal - Profil | Pá 27.3.2009 14:20:05

                      Bachy >> Byl to prcek cca 60 cm. U lodě byla úplně tuhá, v lodi úplně tuhá, když jsem ji vzal do ruky, byla úplně tuhá, ale jak jsem ji začal z tlamy vyndávat woblera, začla se mrskat a bylo zaděláno na průser.

                        NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 14:19:28

                        P!F >> Startky, koupíš v každé trafice.

                          NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 14:18:42

                          Abramis >> Když mám čas tak si pokecám rád. S těma co si taky rádi pokecaj je aspoň sranda a nějaká ta kritika mi až tak nevadí. Tahle otázka je stejně stará a kdo chtěl, info si tu našel a pořád najde, navíc tu pořád kecáme o tématu.

                            NP!F - Profil | Pá 27.3.2009 14:15:26

                            Bachy drzim palce, fakt to ukludnovanie ma nieco do seba! BTW nemozes mi poslat nieco z toho matrosu co hulis?

                              NAbramis - Profil | Pá 27.3.2009 14:11:19

                              Bachy >> začal jsi ráno 6.35. To tě to pořád ještě baví, nebo se učíš psát na klávesnici? Nebo soutěžíš s někým o počtu příspěvků? :)
                              Počítám že kdyby jsi tady přestal reagovat na ty co se do tebe celkem úspěšně strefují, tak tady budou 3 stránky k tématu a ne 13 o ho...
                              Čím víc se tady budeš rozepisovat (mimochodem o ničem), tím víc lidí tady začne s tebou polemizovat a vyrývat - jsi velice vděčný objekt pro takové popichování.
                              Z druhé strany - Dikobraz se již dneska nevydává, tak houšť!

                                NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 14:08:46

                                šeptal >> :o)) Ty si s toho děláš prdel, ale kdybys ryby důsledně instinktivně uklidňoval, neskončil bys s háčkem v prstu. Prozraď - byla aspoň velká nebo to bylo podobně jak s boyscoutem? :o))

                                  NMr.Stick - Profil | Pá 27.3.2009 14:06:44

                                  Bachy >> Já taky do ničeho nekopu, to zrovna v tvém případě není zapotřebí. Ukopeš se sám.

                                    NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 14:05:15

                                    Bulk - Ježiš co bys ještě chtěl, dal jsem ti tu video kde je vše pěkně vidět a to včetně úchopu jak ji nejlíp chytit aby klidná zůstala.
                                    Mr.Stick - Snažíš se kopnout do ničeho. Tu příhodu jsem tu psal jako perličku, ne jako argument pro rypáky.

                                      Nšeptal - Profil | Pá 27.3.2009 13:56:20

                                      Matko otři mě. Pokud možno instinktivně, abych se uklidnil.

                                      Bachy, tebe je ve skladu Bednotechny škoda, ty bys měl vystupovat s Náhlovským.

                                        NMr.Stick - Profil | Pá 27.3.2009 13:55:59

                                        Bachy >> Ne každým dílem chce básník něco říci. A když přece jenom ano, nemusí to být jasné na první pohled. Zkus o tom uvažovat. To ti jde dobře.

                                          NBulk - Profil | Pá 27.3.2009 13:55:08

                                          Bachy >> No takže jsi tu naplkal hafo věcí, ale nic kloudného z tebe o uklidnění ryby nevypadlo. Holt klasika Bachy

                                            NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 13:52:43

                                            Bulk >> ... tak a teď běž spinkat, pusu a dobrou noc přeju

                                              NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 13:51:09

                                              Mr.Stick >> Byl, a co tím chtěl básník říct.

                                                NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 13:49:51

                                                boyscout >> Já to pochopil tak, že už po tom incidentu budeš každou trochu větší vyklešťovat. :o) Dyť do mě furt šiješ jako by vytahování štik rukou bylo špatné. Připadá mi to že se tu handrkujem úplně zbytečně... :o)

                                                  NBulk - Profil | Pá 27.3.2009 13:48:25

                                                  Bachy >> Hezká pohádka.

                                                    NWright - Profil | Pá 27.3.2009 13:46:48

                                                    Teď jsem zaslechl že má Kuba Vágnerů bráchu...Kuba zdolává, brácha uklidňuje

                                                      Nboyscout - Profil | Pá 27.3.2009 13:45:30

                                                      Mr.Stick >> možná to byl upytlačený kapr ze svazovky :-)

                                                        NMr.Stick - Profil | Pá 27.3.2009 13:44:36

                                                        Bachy >> Nebyl to náhodou nějaký kapr ze soukromáku, který jak známo vědom si vody, kde plave, bojuje méně?

                                                          NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 13:43:29

                                                          Bulk >> Instinktivně ji zdoláváním uklidňuju až je klidná. Pak ji pevně chytím a zacházím s ní tak aby klidná zůstala, no a ona sebou nemele a je v klidu. Jednou jsem uklidnil metrového kapra až tak, že jsem ho vytáhl na šestnáctku do dvou minut. :o))

                                                            Nboyscout - Profil | Pá 27.3.2009 13:39:20

                                                            Bachy >> ach jo, tohle asi nebude mít konec. Asi tě to překvapí ale já taky většinu štik vytahuju pořád rukou. Nebo ani nevytahuju a dotknu se ji akorát kleštěma když ji uvolním háček. Protože většina mých štik je menších než 90cm. Nebo tady snad někdo psal že každou štiku jedině s kleštěmi? Pokud jsem si všiml, píšu tady o velkých rybách.

                                                              NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 13:35:18

                                                              boyscout >> Tak tos mi celou dlouhou dobu kritizoval názor jen proto že nějaký sliver napsal svůj názor? To je děs. Zvlášť když sliver chytá štiky taky do ruky. :o)))

                                                                NBulk - Profil | Pá 27.3.2009 13:33:31

                                                                Bachy >> Neustále se tady oháníš tím, jak rybu uklidníš. Takže se tě znovu ptám jak to děláš? Zdolat rybu umí každý, i takový exot jako já.

                                                                  Nboyscout - Profil | Pá 27.3.2009 13:28:56

                                                                  Bachy >> Rozumíš psanému textu? Jasně jsem napsal že je rozdíl mezi tebou s jednou štikou nad 90 za 20 let chytání a sliverem který má takových ryb už nachytaných nejspíš stovky. A proto považuji jeho názory za daleko hodnotnější protože jsou podpořené velkou praxí a zkušeností což je rozdíl oproti tobě. Ty jen teoretizuješ. Ale jak jsem napsal já ti tvoje názory neberu. Prostě zatím si neměl problém. Buď rád. Škarohlíd by napsal že to bylo možná i proto že si zatím ani nic takového ještě nechytil. Až jich letos pár velkých chytneš a já na jejich fotky budu hledět s otevřenou hubou (jak si napsal v otázce o jercích) tak třeba už budou tvoje názory podpořeny i nějakou reálnou zkušeností. Pak napíšeš článek o uklidňování velkých štik před vylovením a po zásluze za něj dostaneš vysoké hodnocení. Jak prosté milý Watsone :-)

                                                                    NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 13:24:58

                                                                    Bulk >> Dala se ta štika na videu vzít do ruky aniž by sebou mrskla? Dala, takže z toho průměrně inteligentní člověk pochopí že byla v klidu.

                                                                      NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 13:22:17

                                                                      boyscout >> Jo, podle tebe je můj názor blbý, protože nemám nachytáno desetitisíce velkých štik. Ale to že ten názor mám protože jsem ještě neměl problém s uklidněním ryby, to nebereš.

                                                                        NMr.Stick - Profil | Pá 27.3.2009 13:21:36

                                                                        Bulk >> Hele, já myslím, že to nemá cenu.

                                                                          NBulk - Profil | Pá 27.3.2009 13:14:41

                                                                          Bachy >> Byl bych rád, kdyby ses nevyjadřoval o mojí inteligenci. Docházejí ti argumenty? Jak jsi tu štiku na tom videu uklidnil? Tím, že jsi jí zdolal?

                                                                            NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 13:10:32

                                                                            Bulk >> Jo, ona vlastně na tom videu co jsem tu dával ta štika sebou furt mrskala, ani do ruky se vzít nedala, co. A ještě mi třikrát spadla a pokousala mi všechny čtyři ruky, potvora jedna. Ty jsi hloupý jak daleko vidíš.

                                                                              Nboyscout - Profil | Pá 27.3.2009 13:07:16

                                                                              Bachy >> nerozumím. Já tě přece nekritizuju za názor (že ho vyslovíš) ale kritizuju ten názor (když je podle mě blbý). V tom je přece velký rozdíl, ne?

                                                                                NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 13:06:01

                                                                                boyscout >> Aha, no tobě logika asi moc neříká, když mi laskavě dovolíš napsat názor a přitom mě tu hodinu kritizuješ za názor.

                                                                                  Nboyscout - Profil | Pá 27.3.2009 13:01:09

                                                                                  Bulk >> ale mluvení přece taky uklidňuje. Když třeba necháš kamarádku pořádně se vymluvit, je pak většinou velice klidná a vláčná :-)

                                                                                    NBulk - Profil | Pá 27.3.2009 12:58:29

                                                                                    šeptal >> Však Bachy taky neví o čem mluví. Žádné uklidnění neukázal jen tu o něm stále mluví a mluví.

                                                                                      Nboyscout - Profil | Pá 27.3.2009 12:50:34

                                                                                      šeptal >> to víš teoreticky to zní krásně, jen škoda že to nikdo neřekl těm štikám. :-)

                                                                                        Nšeptal - Profil | Pá 27.3.2009 12:49:17

                                                                                        Mě prostě hlava nebere to "naprosté" uklidnění ty štiky.

                                                                                          Nboyscout - Profil | Pá 27.3.2009 12:45:07

                                                                                          Bachy >> ano jediný sliver tady může psát o praktických zkušenostech s vytahováním opravdu velkých štik. Myšleno z nás co si tady teď momentálně píšeme. Tím netvrdím že tady na MRK-u nejsou i další kteří k tomu mají co důležitého říct , ale ty mezi ně rozhodně nepatříš. A já zatím taky ne i když v porovnání s tebou jsem už o malinko dál. Ty můžeš psát jen o svých teoretických úvahách. Jak si sám napsal tak za 20 let chytání si chytil jen jednu jedinou štiku přes 90cm. To jsou prostě fakta.
                                                                                          A uklidni se. Já ti opravdu nebráním aby si tady psal své názory a teorie. Myslím, že na MRK-u by bez tebe bylo smutno, takže jen piš klidně dál. Já (a jistě nejen já) si to rád přečtu :-)

                                                                                            NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 12:39:31

                                                                                            boyscout >> Jediný sliver tu může psát o zkušenostech, ty seš dobrej naivka. Nasral jsem tě že jsem napsal pravdu co. S tím teoretikem běž víš kam, chytám 20let a své názory budu psát bez tvého požehnání. Ti řeknu že máš teda hrozný charakter, ty stoletý praktiku.

                                                                                              NKnapík - Profil | Pá 27.3.2009 12:16:53

                                                                                              boyscout >> v mém případě jsem potkal za život 3 větší štiky a nevyndal jedinou, pravda, je to už delší čas, ale stejně jsem tam šanci na vylovení neměl, možná v jednom případě to mohlo jít velkým podběrákem, ale to mi bylo tak 8 let :(((
                                                                                              Mám jedinou rybu, která mě hodně mrzí, ale to nebyla štika:)
                                                                                              Kdyby se povedlo vyndat vše, co zabere, tak už by to snad ani nebylo zajímavý...

                                                                                                Nboyscout - Profil | Pá 27.3.2009 12:12:58

                                                                                                Knapík >> taky jsem napsal že je to pro mě zatím jenom vzdálený sen. A nevěř že něco oželíš. Stratil jsem 2 opravdu velké ryby a i když u jedné už je to skoro 2 roky, sere mě to furt. :-)

                                                                                                  Nboyscout - Profil | Pá 27.3.2009 12:05:12

                                                                                                  Bachy >> ty teoretiku, jediný kdo tady má právo psát něco o zkušenostech se zdoláváním velkých štik je sliver. A ten v této otázce už svůj názor jasně napsal.Tvoje teoretizování je jenom prázdné žvanění. Každý si musí vybrat zda dá na rady zkušeného lovce nebo lovce teoretika. A tím bych naši plodnou debatu ukončil. Nic nového už se totiž návštěvník této otázky s toho nedozví. A jako obvykle říkám, chytej si jak chceš, je to jen tvoje věc. :-)

                                                                                                  sliver - ® Út 21.10.2008 15:22:46
                                                                                                  Jedna nasraná životní štika vás vyléčí z teorií o přidržování rukou. A to nemluvím o trojháčcích, co se kolem té ruky motají. Menší ryby beru ve vodě přímo kleštěma za trojhák a lehkým vytočením, popř. škubnutím je volná.

                                                                                                  sliver - ® Út 21.10.2008 20:47:06
                                                                                                  Jsou to pomůcky na velké ryby za těžkých podmínek , velká štika je mistr úniků, když ji dostaneš k sobě, máš většinou jednu, občas dvě šance ji dostat ven. A proto se musíš rychle rozhodnout podle jejího chování, co k jejímu vylovení použiješ. Taky je nejraději beru rukou, ale nedělám machra. Někdy jsou ty kleště jistota, že neodplave s wobem a dvěma trojhákama vstříc pomalé smrti. Takže je to vlastně šetrná pomůcka a pro štiky lepší než podběrák.

                                                                                                  P.S. Škoda že sliver ještě nepřišel na to jak je to jednoduché. Stačí tu velkou štiku jen řádně unavit. Zkus napsat článek jak se to přesně dělá, i sliver si to jistě rád přečte. :-)

                                                                                                    NKnapík - Profil | Pá 27.3.2009 11:58:16

                                                                                                    elektrikář taky nepůjde od řemesla, když dostane první kopanec:)

                                                                                                      NKnapík - Profil | Pá 27.3.2009 11:57:25

                                                                                                      boyscout >> tak takovou sezonu bych chtěl tak zažít:)))
                                                                                                      to bych asi nějakou ztrátovost i oželel ...

                                                                                                        NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 11:57:21

                                                                                                        boyscout >> Ty jsi komik, tady jde jen a pouze o dostatečné uklidnění ryby a je jedno kolik destítek trojháků ji kouká z tlamy. Ty jsi jednou ukvapeně šáhl na nějakou šedesátku gramlavou rukou, nechal sis píchnout trojhák do prstu, udělal z toho kovbojku na několik dílů a teď z toho děláš praxí ověřené závěry. :o))) Kolik ty jsi vytáhl velkých štik jednou rukou že mi chceš vyvracet můj názor? Brouku Pytlíku

                                                                                                          Nboyscout - Profil | Pá 27.3.2009 11:52:57

                                                                                                          Knapík >> každý podle svého. Až budu kapitánem lodě který se živí jako profi průvodce v USA a za rok mi projde rukama několik set velkých štik, pak si klidně troufnu.(to byli asi aktéři toho videa) Budu to totiž už mít opravdu v rukách a zažité. Když si pustím fantazii hodně na špacír, tak pokud budu mít úplně super sezonu, spoustu času na chytání a hodně štěstí ...tak možná jednou chytnu na našich svazovkách tak 10 štik 90+ za rok. Možná. Zatím je to pro mě jenom vzdálený sen a budu šťastný když to bude aspoň polovina. Navíc lovím z nafukovacího člunu. A proto nebudu nic riskovat. Velká štika = velký podběrák nebo kleště. To je jistota. Ruky přenechám těm co mají rádi adrenalinové sporty. Takže bachymu, tobě a dalším podobným :-)

                                                                                                            Nboyscout - Profil | Pá 27.3.2009 11:48:54

                                                                                                            Bachy >> ty si komik. Představ si, že i já bych klidně vzal do ruky třeba i 40kg kapra a vylovovací kleště bych k tomu nepotřeboval. Tady se ale bavíme o zcela jiných rybách. taky nepředpokládám, že chytáš kapry na nástrahy z několika velkými trojháky. Opravdu nechápeš, že srovnáváš nesrovnatelné? Kapra který má někde pevně vetknutý jednohák a nasranou velkou štiku který má v tlamě jeden hrot z trojháku a zbytek + další minimálně jeden trojhák ji vlaje vedle držky? Asi ne. Tak jen dál pokračuj ve svých teoretických přednáškách. A klidně to skoušej i v praxi. Máš nafukovací člun, dřív nebo později se ti to tvé podceňování těžce vymstí.

                                                                                                              NKnapík - Profil | Pá 27.3.2009 11:44:42

                                                                                                              boyscout >> jo, byl...., přijde mi, že o vylovování větších ryb rukou dost pochybuješ...., na tom videu je názorně předvedeno, že to jde.

                                                                                                                NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 11:43:04

                                                                                                                boyscout >> Jinač Pytlíku do ruk jsem bral kapra 23kg a nebylo to v pohodlných podmínkách a taková ryba se nedá chytit jednou rukou tak jednoduše jako štika, štiku zatím nej jen 91cm, foto ale nemám, tenkrát jsem ji nefotil. Mám fotku 85ky, ale papírovou.

                                                                                                                  NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 11:35:23

                                                                                                                  boyscout >> Tak já nakonec bublám a ještě z mrákot, no to sem ještě neslyšel. :o))

                                                                                                                    NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 11:31:57

                                                                                                                    boyscout >> Zkus si přesednout, třeba to pomůže. :o))

                                                                                                                      Nboyscout - Profil | Pá 27.3.2009 11:29:45

                                                                                                                      Bachy >>Aha, čili zase bubláš z mrákot jako obvykle. Brouk Pytlík v akci :-)

                                                                                                                        Nboyscout - Profil | Pá 27.3.2009 11:28:20

                                                                                                                        Knapík >> určitě byl tvůj příspěvek věnován mě? nějak jsem to nepochopil :-)

                                                                                                                          NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 10:35:43

                                                                                                                          PV >> Reality show je pěkně slabý čajík proti MRKu. :o))

                                                                                                                            NIwík - Profil | Pá 27.3.2009 10:16:04

                                                                                                                            PV >> :o))) to se povedlo :o)))) škoda, že namají víčka :o))) abychom to poznali :o))))

                                                                                                                              NPV - Profil | Pá 27.3.2009 10:06:29

                                                                                                                              Bachy >> nevystupuješ náhodou v reality show "Co jsi dělal v pátek?":-)

                                                                                                                                NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 10:03:04

                                                                                                                                boyscout >> Ber si to jak chceš, rýpalisto. Já vím své a za tím co jsem napsal si stojím. Nemám potřebu si tu honit ego jen proto abys uvěřil mému názoru. Ta tvoje hra o měření pinďourů mě nezajímá a větší rybu než já jsi stejně holýma rukama nevytahoval. :o))

                                                                                                                                  NKnapík - Profil | Pá 27.3.2009 9:32:05

                                                                                                                                  boyscout >> domluv se s muskiehuntrem, ať ti pošle nějakej filmík, pak možná svůj názor na vylovování velkých štik rukou přehodnotíš ... a v tom, co mám na mysli se nevyndavá žádná menší než 10kg ...

                                                                                                                                    Nboyscout - Profil | Pá 27.3.2009 9:28:32

                                                                                                                                    Bachy >> píšeš cituji: ..." Úplně stejně bych vzal do ruky štiky do 90cm. Větší bych uklidnil úplně stejně ale musel bych je vzít za čelist nebo do dvou ruk, ani s tím nemám problém a mám to ověřené v praxi, do ruk jsem bez problému bral i podstatně větší ryby...."
                                                                                                                                    Můžeš sem prosím hodit fotku některé té podstatně větší ryby než je štika 90cm. Jen tak pro zajímavost. Jinak to budu brát jen jako žvást a prázdné vychloubání aby si vypadal zajímavě.

                                                                                                                                      NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 9:19:41

                                                                                                                                      šeptal >> Všimni si že ji vždycky škodolibě cukne v koutku a šibalsky se na tebe koukne... :o))

                                                                                                                                        NPV - Profil | Pá 27.3.2009 9:17:55

                                                                                                                                        šeptal >> když mrkne okem, tak je klidná. Tohle funguje na 100% :-)

                                                                                                                                          Nšeptal - Profil | Pá 27.3.2009 9:03:31

                                                                                                                                          Já nikdy s jistotou nepoznal, že se klidná ryba hodlá mrsknout. Asi bych měl soustředit víc pozornosti na jejich mimiku.

                                                                                                                                            NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 8:11:13

                                                                                                                                            Bulk >> Při osobním kontaktu bys mi tohle nedořekl.

                                                                                                                                              NBulk - Profil | Pá 27.3.2009 8:02:22

                                                                                                                                              Bachy >> Nezajímají mě tvoje pohádky a řeči, na které jsem se neptal.

                                                                                                                                                NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 7:57:42

                                                                                                                                                Bulk >> Já ti rozumím, tebe to nezajímá a proto mi kladeš otázky. Slinťáku :o))
                                                                                                                                                Čt 26.3.2009 21:48:03
                                                                                                                                                Pá 27.3.2009 7:03:15

                                                                                                                                                  NBulk - Profil | Pá 27.3.2009 7:52:41

                                                                                                                                                  Bachy >> Stejně tak, jako mě nezajímají tvoje vánoční příběhy a jiné slinty. Zvláště ty, když ti tu 90% lidi něco tvrdí, ale ty si stejně meleš tu svoji. Taková trochu zaseklá dlouhohrající deska. Nereaguj, nezajímá mě to.

                                                                                                                                                    NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 7:49:09

                                                                                                                                                    Bulk >> Takové slaboduché hlášky pramenící z vlastní neschopnosti jdou mimo mně. :o)

                                                                                                                                                      NBulk - Profil | Pá 27.3.2009 7:30:34

                                                                                                                                                      Bachy >> Jj, už ti chybí jen modrá elastická kombinéza, červený slipy a červený plášť.

                                                                                                                                                        NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 7:16:12

                                                                                                                                                        Bulk >> A to si vem že takové chytám v pohodě slabší levačkou, pak je ještě dost velká rezerva v pravačce. Já když jsem si šel na vánoce koupit kapra k nám na náměstí, tak prodavačka nechápala jak můžu jednou rukou, levačkou vytahovat z kádě tříkilové kapry kteří se mi ani jednou nemrsknou. :o)))

                                                                                                                                                          NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 7:11:20

                                                                                                                                                          Bulk >> Kouzlo osobnosti a pohled šamana :o))

                                                                                                                                                            NMysho22 - Profil | Pá 27.3.2009 7:05:17

                                                                                                                                                            Bulk >> ja ich ukludnujem klacíkom cez gebulu a sú kludné ešte aj doma v mrazáku :-)))