- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Porad nova vybava za 10ky tisic?
Leda HO... {Pardon za ten vyraz} neni nad starou doboru kvalitu. Je mi 21, chytam 12 let a doted nejlepsi a nejoblibenejsi prut - A HLAVNE NEJKVALITNEJSI, je 2,70 laminat po tatovi. Aspon 20 let starej, s 50g olovem jsem prehodil 100 metrovej rybnik, aniz jsem urval uvarenou bramboru na hacku a vytahl jsem na nej i 12ti kiloveho kapra bez vetsich problemu. Letos ho vyzkousim na sumce a jsem si jistej ,ze vydrzi a obstoji na jekoliv rybe lip nez 80% dnesnich kaprarskejch prutu. Ze je tezkej mi nevadi, kterej kaprar drzi prut 12 hodin denne v ruce a tehc 15 mimut nez vytahne klidne i 20ti kiloveho kapra snad vydrzi i duchodci. Takze nevim co furt vsichni machrujou s novyma prutama a kazdymu, kdo se zepta, nsazujou do hlavy jen zbyteckny kvanta dat.
Autor diskuse: Honza - , 6.11.2001 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nmedvěd | St 14.11.2001 20:15:03
Honza:takže pane superrybáři,zrovna Tebe bych u vody potkat nechtěl asi bych měl po zábavě
NHonza | Út 13.11.2001 19:37:41
Ja nikomu jeho prava neberu, jen mne serou machri a blbci co sami nedokazou nic a jeste k tomu hovno a delaji ze sebe supermany. At si klidne existuji, ale at se schazeji v obchodech debatuji kolik je co stalo a neotravujou u vody, treba at si koupi rybnik a lezou se vykecat a vymachrovat na nej, at si tam daji jednu rybu a tu si vytahujou porad dokola a machrujou s ni. Proste nekteri lidi k vode nepatri. A konec pripominek
Nmedvěd | Út 13.11.2001 9:20:38
Honza:to jestli někdo dokáže svoji jak Ty říkáš předraženou výbavu využít naplno,nebo ne je jen jeho a jeho věc.Nemyslíš?A pokud vím tak s odsuzováním a posměšky jsi tady začal Ty,tak nevím o co Ti jde.Jo a ještě jedno,to jestli je to někomu na hovno nechej na nich,a jestli se Ti smějou,tak možná pro Tvý názory ,ale určitě ne pro to ,že nemáš "předražený "prut.
NAbuga - Profil | Po 12.11.2001 13:58:32
Podle me je fakt dulezitejsi kdo co umi nez za kolik ma vybavu ja mam tak stredne drahou vybavu je dulezity tomu nadobicku verit
NHonza | Po 12.11.2001 12:11:55
Nic proti rybarum, kteri dokazi svoji i kdyz z meho hlediska predrazenou vybavu vyuzit naplno, jen nesnasim machry, kterym je to na ho.... ale hlavne ze se chlamou vsem, co to nemaji
Nmedvěd | Po 12.11.2001 9:26:45
Sidlo:pokud to byl Tokoz,tak tak hrozný není,myslím.že tady byly nějaký nabídky na darování těchto historických skvostů
Nsidlo | Po 12.11.2001 9:15:40
medved> ja ti rozumim, treba pisatel mel na mysli takovy ty experty co si koupili drahou vybavu, ale v ty dobe neco jako rotpody nebo jak se ten nesmysl jmenuje nebyly mel proste jen dlouhe vidlicky, aby se nemusel ohybat, vzal mu to kapr a jak mel utazenou brzdu tak se prut rozhoupal a prut odletel kamsi do dali.
Nmedvěd | Ne 11.11.2001 20:29:31
Sidlo:prostě jsem tady už jednou podobnou debatu vedl a chci jen říct,že pokud někoho vidím s dobrým až velmi dobrým nádobíčkem tak mne spíš zajímá co dovede,než to kolik stojí a pokud nemá někdo tu super výbavu za desítky tisíc jak píše pisatel,tak má asi jiný priority,nebo jiné důvody proč chytá na dvacet let starý pruty.Ale abych skončil klidně u vody půjčím svůj bič třeba za 10-15 tisíc,někomu koho to zajímá aby si vyzkoušel co to je a nebudu mu mít vůbec za zlé když mne přechytá prutem za pět stovek.
Nsendwich | Ne 11.11.2001 16:05:30
milan - asi nebudeš věřit, ale když jsem měl teleskopi bando 3,6 m, na navijácích 0,18 m vlasec 0,30 odhoz (5 m) tak jsme byli z kámošem na střelnici házet a hodil jsem s 60 g olovem hranici 100 m.......
NHonza | Pá 9.11.2001 13:06:34
APELUJI NA MRK - ta nova rubrika o starych dobrych casech by byly vitana nejen z me strany.
NG. Moolis - Profil | Pá 9.11.2001 9:22:54
Honza:Když na to nemáš, tak si takovej prut nekoupíš, tudíž ani nevyzkoušíš a proto jen plkáš naprázdno.
NUrbo | Čt 8.11.2001 19:41:45
Někdo se chlubý a drůhý závidí, proto se snaží přesvědčit veřejnost , že starej těžkej laminát neboli balda je lepší než nová lehká udička.Nic ve zli ty píšeš o kaprařině , prut sedí pevně ve vydličkách, nenapadlo tě jaká by s takovím prutem byla přívlač.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












