- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Podještědské jádro
Nazdar rybáři ze Severních Čech.Tak mě napadlo,že když už jsou tu různá jádra,proč bychom si nevytvořili své severní.Pokud máte zájem,pište!Mambo.
Autor diskuse: Mambo - Profil , 20.2.2007 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NDr. Šuli - Profil | Út 20.2.2007 13:15:21
Marsip:Včera jsem o něj zakopl třikrát.Dvakrát do hlavy a jednou do zadních:-)))
Chodíme každej den ven minimálně na hodinku.Základní povely už zvládá,jenom nevim jak ho naučit štěkat na povel.Tuhle jsem četl že se má začít chválit a opakovat povel když začne z jinýho důvodu štěkat,že mu to pak časem docvakne.Problém je,že on štěká jenom když jdou kolem lidi ,ty se většinou plazej podél zdi na druhý straně silnice a to je mi blbí přijít a učit ho na ně:-)
Chodíme každej den ven minimálně na hodinku.Základní povely už zvládá,jenom nevim jak ho naučit štěkat na povel.Tuhle jsem četl že se má začít chválit a opakovat povel když začne z jinýho důvodu štěkat,že mu to pak časem docvakne.Problém je,že on štěká jenom když jdou kolem lidi ,ty se většinou plazej podél zdi na druhý straně silnice a to je mi blbí přijít a učit ho na ně:-)
NMarsip - Profil | Út 20.2.2007 13:03:07
Šuli: Zakopl si vůbec poslední dobou o baryka, nebo jak mu řikáte? :) Už je vycvičenej? :))
Njettys - Profil | Út 20.2.2007 13:02:08
Marsip -eště si zapoměl dodat že musí umět vyčistit rybě tlamku od zbytků bojlízu
NDr. Šuli - Profil | Út 20.2.2007 13:00:30
pes:Jenom strčíš hlavu pod vodu a rozhlídneš se jestli ryba vážně odplavala:-))
Npes - Profil | Út 20.2.2007 12:59:03
gulll Honza: markvartičák je svazová voda?
Marsip: podvodní kontrolu to neee... :-)
Neumím
Marsip: podvodní kontrolu to neee... :-)
Neumím
NMarsip - Profil | Út 20.2.2007 12:57:11
gull: Ještě tam (nebo sem) hoď nynější stav tvého jezírka, docela by mě to zajímalo. Jak je veliké/hluboké?
NMarsip - Profil | Út 20.2.2007 12:55:19
gull: Rybářské zkoušky nejsou nic těžkého
Pes musí umět...
1) Dodávat nástražním rybičkám do kýble kyslík
2) Udržovat čistotu ulovené ryby
3) Doprovod pouštěné ryby do vody s následnou podvodní kontrolou
4) Být při záběru v čas u prutu a cílevědomě čekat co páníček vytáhne.
Pes musí umět...
1) Dodávat nástražním rybičkám do kýble kyslík
2) Udržovat čistotu ulovené ryby
3) Doprovod pouštěné ryby do vody s následnou podvodní kontrolou
4) Být při záběru v čas u prutu a cílevědomě čekat co páníček vytáhne.
Ngulll Honza - Profil | Út 20.2.2007 12:52:01
marsip: jak to myslíš s těma stránkama? Je to takovej pokus no, vkládám tam fotky a tak, žádný zázrak ale, kdo nic nedělá nic nezkazí znáš to?!
jettysovi --> on má psa jo? nebo prostě jenom chce štěně? ALe u ní je to už bohužel smůla.
Maďarská visla se mi taky moc líbí. A ještě navíc když má rybářský zkoušky tak to je mazec. :-) To ta moje má zkoušky, jak co sežrat- za žrádlo by mě klidně prodala. :-(
jettysovi --> on má psa jo? nebo prostě jenom chce štěně? ALe u ní je to už bohužel smůla.
Maďarská visla se mi taky moc líbí. A ještě navíc když má rybářský zkoušky tak to je mazec. :-) To ta moje má zkoušky, jak co sežrat- za žrádlo by mě klidně prodala. :-(
NMarsip - Profil | Út 20.2.2007 12:43:34
gull: Áha... už jsem tě chtěl dohodit Jettysovi, plánuje něco podobného. :) Já mám maďara, ale zkoušky má jen rybářský. .))
Ngulll Honza - Profil | Út 20.2.2007 12:40:31
jojo a má všechny zkoušky-lesní vodní všestranný. Akorát bohužel nemůže mít štěňata poslední dva porody byly císařem. Teď jí bude sedm.
Ngulll Honza - Profil | Út 20.2.2007 12:36:05
Zdravím všechny seveřany další člen z Jablonného v Podještědí se hlásí! Jsem tu!
Pes: ty si ztěžuješ že je nedostatek revíru u nás s tím souhlasím, ale proč nechodíš chytat na Markvartický rybník? takový krásný ryby a klid.
Kdyžtak se koukněte na fotky z Markvartu a jiných severočeských revírů na mých stránkách www.mojeryby.ic.cz snad ten odkaz tady nevadí???
mojí Anny bych taky navrhoval do znaku.
Pes: ty si ztěžuješ že je nedostatek revíru u nás s tím souhlasím, ale proč nechodíš chytat na Markvartický rybník? takový krásný ryby a klid.
Kdyžtak se koukněte na fotky z Markvartu a jiných severočeských revírů na mých stránkách www.mojeryby.ic.cz snad ten odkaz tady nevadí???
mojí Anny bych taky navrhoval do znaku.
NAbies Alba - Profil | Út 20.2.2007 11:35:23
Ledňáček: Možná my z Turnova :))) splníme tvoje požadavky - už nás svrběj ruce :)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
Pá ATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....













